העגלה ריקה

מזגנים

מזגנים עיליים

סדרות המזגנים העיליים שלנו מציעות מיזוג אופטימלי ואחיד לכל אזורי החלל, שליטה קלה וחכמה ועבודה שקטה. המזגנים בנויים בטכנולוגיית ה-EVERLASTING לביצועים מעולים.
לכל המוצרים

מזגנים מיני-מרכזיים

מזגני תדיראן מיוצרים בישראל, מותאמים לאקלים הישראלי ומבטיחים מיזוג בהתאמה לצרכים שלכם. עם שימוש בטכנולוגיה מתקדמת, פעולה שקטה וחיסכון בחשמל, תשיגו שליטה מושלמת על מזג האוויר ברחבי הבית.
לכל המוצרים

MINI-VRF

מערכות מיני VRF מתאימות לדירות ובתים פרטיים. מערכות חכמות וחסכוניות המאפשרות שליטה מקסימאלית בטמפרטורה בכל חלל בנפרד. ניתן לחבר למערכת אחת עד 16 יחידות קצה של מיזוג אוויר בגדלים שונים, מזגנים עיליים ונסתרים כאחד.
לכל המוצרים

TADIRAN VRF BOX

מערכת מיזוג מתקדמת בייצור ישראלי המאפשרת התאמת פתרונות מיזוג שונים לכל אחד מחדרי הבית. החדשנות הטכנולוגית של מערכת ה-VRF BOX מציעה מיזוג מדויק ושליטה מתקדמת מאי פעם.
לכל המוצרים

מערכות מולטי - INVERTER

המערכות המתקדמות שמאפשרות התקנה של 9 יחידות פנים שונות בחיבור ליחידה חיצונית אחת - להתאמה אישית של הטמפרטורה ועוצמת המיזוג בכל חדר.
לכל המוצרים

TADIRAN HYBRID

בלעדי לתדיראן - פתרון אידיאלי לחימום הבית והמים החמים בדוד ללא עלות נוספת. כפתרון אידיאלי לדירות ללא קולטי שמש, מערכת ה-HYBRID מאפשרת להשיג חסכון בהוצאות החשמל וחימום מים מהיר פי שלוש.
לכל המוצרים

INVIZ

מהפיכת המזגן הנסתר – התקנה של היחידה הפנימית והחיצונית בתקרה מונמכת. לא פוגע בחזות המבנה, מאפשר מיזוג במקומות קטנים וחסכוני בצריכת החשמל.
לכל המוצרים

TADIRAN VRF

מערכת מיזוג מתקדמת המתחברת למגוון רחב של יחידות פנים מגוונות בתפוקות שונות. המערכת מותאמת לצרכי המיזוג בישראל ומצטיינת בעבודה שקטה במיוחד, חסכון בצריכת החשמל גמישות תכנונית ותפעול קל.
לכל המוצרים

מזגנים מוסדיים

המזגנים האולטימטיביים למוסדות. מזגנים עמידים ואמינים לאורך שנים שמציעים מיזוג אוויר עוצמתי ואפשרויות התקנה גמישות.
לכל המוצרים
חדש על המדף
המומלצים
חנות המזגנים של תדיראן כוללת מבחר סוגים של מזגנים הפועלים באמצעות טכנולוגיות חדשניות ומצוידים בפונקציות מתקדמות כמו מערכת השבחת אוויר, פעולה שקטה ושליטה מרחוק באמצעות הטלפון החכם וטכנולוגיות לטיהור אוויר. המוצרים שלנו מלווים באחריות מלאה, שירותי תחזוקה שוטפים ושירות לקוחות אדיב.

מבחר המזגנים של תדיראן:

 

מזגנים מיני מרכזיים

בבחירת מזגן מיני מרכזי המתאים ביותר לבית או למשרד יש לקחת בחשבון שיקולים שונים כמו: שטח החלל, מספר החדרים בבית, צפיפות האנשים בחלל וכיווני האוויר בבית.

מזגנים מיני מרכזיים של תדיראן פועלים באמצעות טכנולוגיות מתקדמות כולל טכנולוגיית אינוורטר לשליטה מיטבית בתפוקות הקירור של המזגן וטכנולוגיית VAF בסדרתSENSE  באמצעותה ניתן לשלוט באופן אופטימלי בטמפרטורה של כל אזור בבית ובמשרד. המזגנים חסכוניים בחשמל ומותאמים באופן אופטימלי לאקלים הישראלי.

 

מזגנים עיליים

מזגן עילי מתאים לקירור וחימום של חללים קטנים ובינוניים. בחירת מזגן לחדר שינה, מזגן לסלון ולחדרים נוספים בבית, תלויה בשיקולים שונים כולל: הספק ותפוקת הקירור, נפח כולל של החלל, ריהוט שנמצא בחדר, מכשירי חשמל פולטי חום, צפיפות האנשים ועוד.

מזגני תדיראן כוללים מגוון פונקציות מתקדמות כגון: מהירויות שונות של המאוורר הפנימי לפעולה שקטה, החלפה בין מצבי קירור לחימום באופן אוטומטי בהתאם לתנאים בחלל ופיזור אוויר 4D. בסדרות המתקדמות תוכלו למצוא את טכנולוגיית TADIRAN AIROW לטיהור אוויר מובנת במזגן ובסדרות המזגנים הנוספות ניתן להוסיפה כמוצר משלים

 

מזגני מיני VRF

מזגן מיני VRF של תדיראן מותאם לפתרון מיזוג כולל לבית או למשרד וכי באמצעות מערכת זו ניתן לקרר או לחמם את כלל החדרים בבית או במשרד. לתדיראן מגוון רחב של פתרונות ומאיידים המותאמים לכל חדר על מנת שיהיה ניתן לשלוט בטמפרטורה בכל חדר בנפרד, לצד עבודה שקטה של המזגן ועם חסכון כספי בהוצאות החשמל.

תדיראן - המזגן האמין בישראל

לבחור את המזגן שמתאים לכם ב-4 צעדים פשוטים

מספר החדרים שיש למזגן

היכן נמצא המבנה בארץ

רמת הגולן

הגליל

הכנרת

עמק הירדן

עמק יזרעאל

מישור החוף והשפלה

ירושלים והסביבה

יהודה ושומרון

הנגב

אילת והערבה

מהו השטח למיזוג?

בחירת סוג המבנה

קומת ביניים בבניין משותף

קומת גג בבניין משותף

צמוד קרקע ללא בידוד

צמוד קרקע עם בידוד

הייעוץ הוירטואלי מהווה מידע כללי בלבד, איננו מהווה המלצה על רכישת מזגן מסוים ואיננו מחליף (ולא נועד להחליף) ייעוץ מקצועי ואישי בבית הלקוח.

✖

שירות לקוחות

✖

ייעוץ בבחירת מזגן

יועץ אנושי
יועץ דיגיטלי לחנות המיזוג