העגלה ריקה

TADIRAN IOT – מזגן חכם

לראשונה בישראל! – מזגן חכם 

שליטה מרחוק על מערכות מיזוג האוויר באמצעות רשת האינטרנט
למזגני המיני מרכזי תוצרת הארץ
תדיראן משיקה פיתוח ישראלי חדשני המאפשר חיבור המזגן לרשת האינטרנט
ושליטה ובקרה דו כיוונית במזגני תדיראן מכל מקום בעולם

מדענים ומהנדסים בעולם כולו, נמצאים בחיפוש מתמיד אחר דרכים יצירתיות לשיפור היעילות האנרגטית של מערכות מיזוג האוויר זאת ביחד עם שיפור נוחות המשתמשים בתפעול.

תדיראן משיקה לראשונה, פיתוח מקומי כחול לבן, שמאפשר שליטה ובקרה על מערכות המיזוג מכל מקום, באמצעות רשת האינטרנט דרך הסמארטפון, הטאבלט ו\או המחשב האישי.

פיתוח זה מאפשר נוחות הפעלה מרבית ואף חיסכון אנרגטי משופר ע"י הפעלה ושימוש במזגנים רק בעת הצורך.

יתרונות מזגן חכם

מערכת תדיראן IOT מאפשרת ביצוע שליטה מרחוק על הפעולות הבסיסיות של המזגן: כיבוי והפעלה, שינוי הטמפרטורה הרצויה, כיוון עצמת המאוורר, מצבי עבודה (חימום, קירור, ייבוש, אוורור וכדומה) והגדרת תזמון (טיימר) להדלקה\כיבוי. כל אלה על גבי רשת האינטרנט, כלומר מכל מקום בעולם בו יש גישה לרשת.

חיסכון באנרגיה – כיבוי והדלקה של מערכת המיזוג בהתאם לצורך, כמו גם שליטה על עצמת ומצב עבודת המזגן ואף הגדרת תזמונים קבועים מראש להפעלה/כיבוי. כל זאת ללא צורך להיות בסביבת המזגנים.

אפשרי מכל מקום, אפילו מחו"ל. חיבור אלחוטי למזגן – יחידת המתאם מחייבת חיבור לרשת האינטרנט.

המערכת מאפשרת גם חיבור למרכז השירות של תדיראן, קבלת התראה על צורך בניקוי פילטר או תקלה, הגדרת קבוצות מזגנים ושליטה מרוכזת בהם – ניתן יהיה להגדיר מס' יחידות מזגנים כקבוצה ולשלוט בכולם בצורה מרוכזת. את הקבוצות יהיה אפשר לסווג למשל לפי מיקום, הרשאות משתמש וכו'.

 

 

 

תכנים שיוסיפו לכם עוד שליטה על מיזוג האוויר שלכם:

arrow left slider arrow right slider
✖
ייעוץ בבחירת מזגן
יועץ אנושי
יועץ דיגיטלי לחנות המיזוג