העגלה ריקה

TOSHIBA VRF

תדיראן היא המשווקת הבלעדית בישראל של מערכות ה-VRF של ענקית המיזוג Toshiba (יפן), אשר מוצריה עומדים בחזית עולם המיזוג ואשר מתמחה בפתרונות פרמיום בסטנדרטים הגבוהים בעולם. הצטרפו לסטנדרט של טושיבה אשר הינו שם נרדף לאיזון שבין יעילות, איכות ויוקרה.

טושיבה משלבת במוצריה תשוקה לטכנולוגיה עם דאגה לסביבה ולדורות הבאים. התרשמו ממנעד המוצרים המתקדמים המשווקים על ידי תדיראן וביניהם יחידות חוץ ומבחר יחידות פנים לצרכים שונים.

זקוקים לפתרון מותאם אישית? היועצים והמהנדסים שלנו בתדיראן, המתמחים במערכות המיזוג של טושיבה, יעמדו לרשותכם לכל אורך הדרך. פתרונות מודולריים ואיכותיים של טושיבה VRF למגזר הפרטי וללקוחות עסקיים, מסחריים, מוסדיים ותעשייתיים.

לצפייה בקטלוג המודפס 2024
יחידות חוץ

התרשמו ממגוון היחידות וביניהן מערכות טושיבה VRF מודולריות עם משאבת חום או משאבת חום שיעורי וכן פתרונות Mini-VRF. ניתן לבצע שילובים להספקים גדולים לחללים גדולים, מבוזרים, מאתגרים ועם חלוקה פרטנית לצרכי מיזוג משתנים.

יחידות פנים

תדיראן משווקת כ-20 סוגים שונים של יחידות פנים למערכות טושיבה VRF וביניהם מאיידים נסתרים, גלויים, תקרתיים, רצפתיים, מעוצבים, חכמים ובעלי יכולות מגוונות.

TOSHIBA - מאיידים נסתרים
מאייד תקרתי להתקנה גלויה, טושיבה
TOSHIBA - התקנה גלויה
תמונה זמנית - טושיבה קסט ארבעה כיווני אוויר
מאיידי קסט - TOSHIBA
אביזרי פיקוד ובקרה

שליטה ברמה שטרם הכרתם. מערכות ה-VRF של טושיבה מגיעות עם מגוון אביזרי פיקוד ובקרה לביצוע פונקציות שונות כגון שעון הפעלה/כיבוי שבועי/ימי, שינוי מצב עבודה או מצב כנפיים, שליטה על טמפ' ומהירות מפוח ועוד.

פיקוד ובקרה - TOSHIBA VRF
מעוניינים בפרטים נוספים על VRF?
מלאו את הטופס וניצור אתכם קשר טלפוני
0 / 250
✖
יצירת
קשר
שירות ב- Whatsapp
התקשרו אלינו
1-700-702023
כתבו לנו