העגלה ריקה

TADIRAN G

מערכות מורכבות דורשות גב חזק ואנחנו שמחים לספק לכם את המעטפת המלאה במחלקת תדיראן XPERT, יחידת העילית של תחום המיזוג בישראל. התקדמו למערכות VRF של תדיראן שמאפשרות לכם וללקוחותיכם ליהנות מהסטנדרטים הבלתי מתפשרים של החברה המובילה בישראל. כולל אחריות יבואן רשמי של תדיראן ומענה מקיף לכל צורך, מטרה או דרישה. משלבי התכנון והתמחור, דרך ההתקנה וביום שאחרי.

תדיראן הוא מותג ישראלי מתקדם המקיים קשר הדוק בין טכנולוגיה, שירות ואיכות. התמורה הטובה ביותר למחיר ולפתרונות לחללים מכל סוג וצורך: פרטיים, מסחריים, עסקיים ומוסדיים. סדרת TADIRAN G מתאימה טכנולוגית לצורכי הקהל הישראלי מבחינת התמודדות עם האקלים במזרח התיכון, הרגלי הצריכה והתקנים הרלבנטיים. זקוקים לפתרון מותאם אישית? היועצים והמהנדסים שלנו בתדיראן XPERT יעמדו לרשותכם לכל אורך הדרך.

לצפייה בקטלוג המודפס 2024
יחידות חוץ

התרשמו ממגוון היחידות וביניהן מערכות תדיראן VRF עם משאבת חום, משאבת חום שיעורי ופתרונות Mini-VRF. תכננו שילובים מודולריים והגיעו גם להספקים גדולים למיזוג אופטימלי בחללים גדולים, מבוזרים, מאתגרים ועם חלוקה פרטנית בין יחידות שונות.

יחידות פנים

לבחירתכם כ-15 סוגים שונים של יחידות פנים למערכות תדיראן VRF וביניהם מאיידים נסתרים, גלויים, תקרתיים, רצפתיים, מעוצבים, חכמים ובעלי יכולות מגוונות.

תדיראן G מאייד נסתר צר לזריקת אוויר ישירה DC
TADIRAN G - מאיידים נסתרים
תדיראן ג'י, מותג מוביל למערכות מיזוג אוויר. יחידת פנים מאייד עילי מעוצב להתקנה גלויה
התקנה גלויה - TADIRAN G
תדיראן G, קסט ארבעה כיווני אוויר 360 מעלות
מאיידי קסט - TADIRAN G
ציוד פיקוד ובקרה

המערכות המתקדמות של Tadiran VRF מגיעות עם ציוד מתקדם ביותר לפיקוד ובקרה לרבות בקרים קיריים, שלטים אלחוטיים, מתאמים ועוד.

פיקוד ובקרה - TADIRAN G
מעוניינים בפרטים נוספים על VRF?
מלאו את הטופס וניצור אתכם קשר טלפוני
0 / 250
✖
יצירת
קשר
שירות ב- Whatsapp
התקשרו אלינו
1-700-702023
כתבו לנו