העגלה ריקה

פיקוד ובקרה - TADIRAN G

פילטרים
אפס הכל

סוג מוצר

בקרים קיריים
XK-46
בקר קירי עם מסך גדול (22/112/112) בעל תצוגת פונט לבן על רקע שחור מהודר. טיימר 24 שעות להפעלה כיבוי, אפשרות לתצוגת שעון, שליטה על שינוי הלחץ הסטאטי של המפוח ומקלט אינפרה-אדום סמוי להפעלה עם שלט אלחוטי (השלט איננו כלול).
XK-79
בקר קירי עם מסך גדול (12.3/86/86) המבוצע בהתקנה שקועה ובעל תצוגת כיתוב לבן על רקע שחור מהודר. טיימר 24 שעות להפעלה וכיבוי, אפשרות לתצוגת שעון ואפשרות להפעלה או כיבוי באמצעות מגע רטוב 24/230. מקלט אינפרה-אדום סמוי להפעלה עם שלט אלחוטי (השלט איננו כלול).
XE7A-24/H
מוצר פרמיום חדשני. בקר קירי עם מסך טאצ' גדול (22/112/112) ותאורת רקע אחורית. טיימר 24 שעות להפעלה וכיבוי, אפשרות לתצוגת שעון, 7 מהירויות מנוע מאוורר (ליחידות פנים תומכות), גישה לטכנאים לעדכון/שינוי נתוני מערכת, מקלט אינפרה-אדום סמוי להפעלה עם שלט רחוק (שאיננו כלול) ויכולת כיוון טמפ' בדיוק של עד 0.5 מעלות. מתאים להפעלה של עד 16 יחידות פנים באותו "משטר פעולה" (בהתקנה בשטחים ציבוריים).
XE70-33/H
בקר קירי עם מסך טאצ' גדול ותאורת רקע אחורית. קוצב זמן יומי/שבועי עם אפשרות לתזמון יחידות הפנים עד 4 תוכניות. חיישן תצוגת טמפ' סביבה, שליטה ב-7 מהירויות מנוע מאוורר (ליחידות פנים תומכות) ובהתקנה בשטחים ציבוריים ישנה אפשרות הפעלה של עד 16 יחידות פנים באותו משטר פעולה.
שלטים אלחוטיים
YAP1F
שלט אלחוטי אשר כולל תצוגת נתונים עם מסך גדול ושליטה רבה על יחידות הפנים מבחינת 7 מהירויות מנוע מאוורר (למערכות פנים תומכות), טיימר 24 להפעלה וכיבוי, אפשרות לתצוגת שעון ואפשרות לנעילת מקשים. פונקציית I-Feel לחישת הטמפ' בסביבת המשתמש.
בקרים מרכזיים
CE52-24/F(C)
בקר מתקדם בעל מסך מגע גדול במיוחד (7 אינץ') ותצוגה צבעונית. פתרון מצוין למבנים מורכבים, חללים מבוזרים, מבני ציבור, מתחמים עסקיים ומסחריים ועוד. מספק יכולת שליטה בהיקף של עד 255 יחידות פנים או שליטה פרטנית בכל אחת מיחידות הפנים. קוצב זמן יומי/שבועי עם אפשרות להפעלת יחידות הפנים בתזמון שנקבע ובמס' מופעי זמן. ניתן לחיבור לאחת מיחידות הפנים או יחידות החוץ ותומך במתן שמות ליחידות הפנים (למשל, ע"פ שמות המשתמשים). אפשרות להגבלת שימוש למשתמשי קצה ע"מ שלא ישנו את הגדרות הבקר. נדרשת הזנת מתח של 230V.
CE54-24/F(C)
בקר מתקדם בעל מסך מגע 4.3 אינץ' ותצוגה צבעונית בסגנון חדשני. שליטה מרכזית עד 32 יחידות פנים או שליטה פרטנית בכל אחת מיחידות הפנים. ניתן לחיבור לאחת מיחידות הפנים או יחידות החוץ. תמיכה במתן שמות ליחידות הפנים (למשל, ע"פ שמות משתמשי הקצה) ובעל יכולת להגביל שימוש על ידי צרכני קצה ע"מ שלא ישנו את הגדרות הבקר. נדרשת הזנת מתח של 230V. קיים דגם נוסף CE53-24/F(C) הכולל גם סוללת גיבוי.
VRF - CONNECT CGA 01
VRF CONNECT CGA-01
מתאם תקשורת שמייצר התממשקות בין מערכת ה-VRF לאינטרנט על ידי אפליקציה ייעודית. יכולות שליטה מקוונת עד 12 יחידות פנים כולל שינויים מותאמים אישית לגבי מצב עבודה, טמפ', מהירות המפוח, שעוני הפעלה וכיבוי יומיים/שבועיים וכנפי הטיית זרימת האוויר. תצוגה לחיווי תקלות לתחזוקה שוטפת ויעילה.
CoolMasterNet
מתאם תקשורת שמחבר את מערכת ה-VRF לאינטרנט על ידי אפליקציה ייעודית. יכולות שליטה מקוונת עד 128 יחידות פנים. שליטה על מצב עבודה, טמפ', מהירות המפוח, שעוני הפעלה וכיבוי יומיים/שבועיים וכנפי הטיית זרימת האוויר. תצוגה לחיווי תקלות לתחזוקה שוטפת ויעילה. כולל חיבור לבית חכם.
מעוניינים בפרטים נוספים על VRF?
מלאו את הטופס וניצור אתכם קשר טלפוני
0 / 250
✖
יצירת
קשר
שירות ב- Whatsapp
התקשרו אלינו
1-700-702023
כתבו לנו