✖

שירות לקוחות

✖

ייעוץ בבחירת מזגן

יועץ אנושי
יועץ דיגיטלי לחנות המיזוג חנות חשמל

מזגן 1 כ"ס – איך לבחור חכם ב-2022?

כשמדברים על כוח סוס, מדברים על יחידת הספק לא תקנית, תפןקת מזגן מודדים ביחידות BTU. במאמר הבא נסביר כיצד לבחור במזגן הטוב ביותר עבורכם!

מזגן 1 כ"ס מתאים לשימוש ביתי ורבים מתקינים אותו בחדרים ובמשרדים ומצליחים להישאר מרוצים. 1 כוח סוס, בהחלט מספיק כדי לקרר או לחמם חלל בגודל של חדר סטנדרטי ורבים בוחרים בו בשל העלות הזולה שהוא נמכר וזאת ביחס למזגנים אחרים, בעלי כוח סוס גדול יותר.

ככלל אצבע, ניתן למזג חדר של עד  12 מ"ר במזגן 1 כ"ס. כמובן שיש להתייעץ עם מתקין מקצועי, כי ישנם שיקולים נוספים כגון בידוד המבנה, קומה, אזור בארץ ועוד.

אם אתם מחפשים לעצמכם את המזגן הבא שיצליח לעשות את העבודה, ריכזנו עבורכם את היתרונות הגלומים במזגן בעל 1 כוח סוס והם:

התקנת המזגן – התקנת מזגן 1 כוח סוס היא קלה ופשוטה יותר מכל התקנה אחרת ובשל כך ניתן למצוא בעלי מקצוע רבים שמבצעים התקנה זו.

בנוסך, עלות ההתקנה הינה זולה משמעותית ביחס להתקנת מזגנים אחרים, כך שבעלות שבין 400 ועד 700 ₪, תוכלו להתקין את המזגן, מה גם שרכישת המזגן היא זולה מהותית ביחס ליתר המזגנים המוצעים למכירה.

שימו לב שאומנם המזגנים זולים ומשתלמים כלכלית, אך לפני הרכישה חשוב לוודא שהם אכן מתאימים מבחינת התפוקה לחלל בו הם עתידים להיות מותקנים.

רעש – כמו כל "מכונה" גם מזגנים נוטים לעיתים להרעיש ומשום שהיחידה מותקנת מחוץ לביתכם, מי שיסבול מהרעש הם דווקא השכנים וסביר שאתם לא מבקשים להסתכסך איתם.

בטח תשמחו לשמוע כי משום שמזגן 1 כ"ס הוא קטן, אזי הרעש קטן יותר (ככל שכוחות סוס גדולים יותר, כך עוצמת הרעש צפויה להיות גדולה יותר ולהיפך).

עוד לפני שאתם משלמים עבור המזגן ומבצעים הזמנה, שאלו את הצוות המקצועי אודות עוצמת הרעש.

כמה תשלמו עבור צריכת החשמל

השאלה הנשאלת ביותר היא, כמה תשלמו עבור תצרוכת החשמל. מעבר לכוחות הסוס של המזגן אשר משפיעים על תצרוכת החשמל, ישנה חשיבות לדירוג האנרגטי – הדירוג נע באותיות לועזיות מ- A-G כך ש – A הוא הדירוג הטוב ביותר ואילו G הוא הדירוג הכי פחות טוב וזה שצורך הכי הרבה חשמל.

משום שהעלות אותה תשלמו תלויה גם בעבודת התרמוסטט דהיינו המעלות אותן נקבע במהלך השימוש, יש קושי לחשב בדיוק את עלות התצרוכת, גם אם תרכשו מזגן 1 כ"ס בדירוג A.


רשימת המזגנים שיהפכו את החיים שלכם לנעימים

כדי לאפשר לעצמכם ליהנות ממזג אוויר נוח (חם בחורף קר בקיץ), נכון לרכוש מזגן איכותי במחיר הגיוני.

אספנו עבורכם מספר מזגנים אופציונאליים מבית תדיראן. מוכנים? בואו נצא אל הדרך.

 

 

 

AMCOR10

מזגן 1 כ˝ס אמקור 10

מזגן עם דירוג אנרגטי A , בעל תפוקת קירור 10,200 BTU, תפוקת חימום: 10,030 BTU ומקדם יעילות COP בקירור: 3.83.

 

 

מזגן עילי 1 כ"ס  10 TADIRAN SUPREME

מזגן 1 כ

מזגן עם דירוג אנרגטי A , בעל תפוקת קירור 9,900 BTU, תפוקת חימום: 9,900 BTU ומקדם יעילות COP בקירור: 3.85.
בעל טכנולוגיית AIR CARE המנקה את האוויר היוצא מן המזגן ומשחררת אוויר איכותי ובריא לנשימה.

 

 

 

 

 

 

 

 

לאחר שתרכשו את המזגן הבא שלכם, תדרשו להתקין אותו באחד החדרים (במשרד או בבית), ועל כן בנוסף לעלות המזגן, תדרשו לשלם עוד מספר מאות שקלים בודדים בעבור שרות של מתקין מזגנים.

כאמור (כמעט) כל מתקין יודע להתמודד עם התקנת מזגן 1 כ"ס ועל כן אתם יכולים לבצע סקר שוק נרחב ולאתר את המתקין שידרוש מחיר הגיוני אך במקביל לנסות ולאתר את המתקין המקצועי ביותר.

ככל שתשכילו לרכוש מזגן חסכוני (גם אם העלות היא גבוהה יותר), כך תחסכו כסף רב יותר בטווח הארוך, משום שככל שהמזגן יהיה בעל תצרוכת חסכונית יותר, כך תשלמו פחות כסף בכל חודש עבור חשמל, מה שיגרום לכם לחסוך לא מעט כסף ובמצטבר יהיה זה חיסכון לעיתים משתלם יותר מהחיסכון עבור רכישת המזגן.

בהגיעכם לרכוש מזגן חדש, חשוב להיוועץ עם צוות המוכרים ולהתאים את המזגן לצורך ולתקציב שלכם.

כל עוד אתם מבקשים לעצמכם מזגן 1 כוח סוס, הרי שהמגוון הוא רב ואין ספק כי תמצאו את אשר אתם מבקשים, הן ביחס לעלות והן ביחס לצורך.אך לעתים צריך מזגן עם רק מעט יותר מ 1 כ"ס ,  למקרים אלו יש לתדיראן מגוון פתרונות ומזגנים בעלי הספקים שונים : מזגנים עיליים 

 

תכנים שיוסיפו לכם עוד שליטה על מיזוג האוויר שלכם:

arrow left slider arrow right slider