✖

שירות לקוחות

✖

ייעוץ בבחירת מזגן

יועץ אנושי
יועץ דיגיטלי לחנות המיזוג חנות חשמל

טכנולוגיית AIR CARE

כל מה שחשוב לדעת על טכנולוגיית AIR CARE לטיהור אוויר

באילו מזגנים ניתן למצוא את טכנולוגיית AIR CARE החדשה?

הטכנולוגייה החדשה מוטמעת בסדרת מזגני הפרימיום העיליים:
TADIRAN SUPREME – on/off | inverter

מה זו בכלל טכנולוגיית AIR CARE החדשה?

טכנולוגיית AIR CARE הינה שילוב של חיטוי ורענון האוויר באמצעות שחרור יונים שליליים וחיוביים לאוויר ופילטר אוויר משולש.

אילו חומרים מזהמים באוויר טכנולוגיית AIR CARE מנטרלת?

טכנולוגיית AIR CARE מונעת התפשטות עובש, בקטריות וריחות רעים, מסוגלת לחסל חיידקי סטפילוקוקוס, סטרפטוקוקוס, סלמונלה ועוד, מסירה חומרים מזהמים שונים שמקורם בגז, סיגריות, אשפה, חומצות, זיעה אבקת פרחים, אבק ומאפשרת הגנה של כ- 90% מפני קרדית האבק המצויה כמעט על כל דבר בבית.

מסנן אחד, אפקט משולש

למסנן המיוחד שמהווה חלק מרכזי ב-AIR CARE, יש את היכולת לטפל בשלושה מקורות זיהום בולטים: בחיידקים שנישאים באוויר המבנה, בריחות לא רצויים וכן בקרדית האבק. למעשה, מדובר במערכת סינון, אשר מורכבת משלוש שכבות ייעודיות:

  • מסנן Silver Ion – מסנן שמספק מענה לקשת רחבה של מזיקים באוויר, כולל בקטריות ועובש ומצמצם השפעת ריחות רעים.
  • מסנן מהחומר Catechin – מטפל בסינון חיידקים שונים ובהם סלמונלה, סטרפטוקוקוס וסטפילוקוקוס.
  • Acaro Bacterium Filter – מספק הגנה מפני קרדית האבק.

 

הטיפ של תדיראן: בכדי להשיג תוצאות מקסימליות של מזגן לטיהור אוויר, יש להחליף את המסנן אחת לכל 3 חודשים.

 

אפקט היוניזטור

בעבר, מגפת ה-SARS העלתה את העניין הצרכני בתועלות מכשירי היוניזציה, בעיקר במזרח הרחוק. כיום, משבר הקורונה הגביר את מודעות הצרכנים, לכך שבאוויר שהם נושמים ישנם גם מגוון חלקיקים לא בריאים. לכן, לא פלא שגובר הביקוש לפתרונות טיהור אוויר שונים, כאשר אחד מכיווני הפתרון המתוחכמים והבולטים, הוא ביצוע יוניזציה יזומה של מולקולות אוויר.

 

לפי מקורות שונים, עודף יונים חיוביים משפיע לרעה על מצב הגוף (בתחושה כללית של עייפות למשל) ועל המצב הנפשי (למשל דיכאון). רכיב ה- air ioniser שבמזגנים מבוססי AIR CARE מאזן זאת, מזרים יונים חיוביים ושליליים לאוויר ונותן תחושת רעננות.

 

עוד תועלות בריאותיות

מחקר של ה-National Health Service הבריטי, הוכיח בעבר יכולת להוריד לאפס את רמות ההדבקה בבקטריה acinetobacter בבתי חולים, באמצעות שימוש במכשירי יונים שליליים. מדובר בבקטריות הקשורות לזיהומים נרכשים בבתי חולים (מכונים nosocomial infections), כך שחשיבותו של פתרון פשוט ויעיל כל כך לסיכון זה, ברורה מאוד.

 

בבתי חולים, שהם מטבעם בעיקר מבנים סגורים ומלאי חולים, גורמי סיכון מסוג זה מצטברים ומתפשטים בחלל המבנה. היכן שיש מזגן טיהור אוויר איכותי לעומת זאת, מתרחש תהליך קבוע של טיהור אוויר ופיזור אוויר מטוהר. כך שבמקום אפקט מצטבר לשלילה, מתקבל כאן אפקט שיפור הדרגתי. חשוב להדגיש, שהפקת התועלת מהפעלת מזגן בטכנולוגיית AIR CARE, דורשת לתת למערכת די זמן לטפל בנפחי האוויר הגדולים שיש בחללים כאלה.

 

באוויר שסביבנו, אשר עשיר באלמנטים מסוכנים לבריאות, ישנו גם מה שמכונה חומר חלקיקי (Particulate Matter). מדובר בחלקיקים שצפים באוויר ממגוון מקורות, אשר חלקם מקורות טבעיים (כסופות חול) וחלקם מעשי ידי אדם (כזיהום אוויר מאתר בנייה סמוך). שריפה למשל, עשויה להעלות לאוויר כמויות גדולות של חומר חלקיקי ולגרום לו לנוע מרחק רב. חשוב להדגיש, שחומר חלקיקי הוא גם מסוכן וגם נפוץ מאוד והוא חלק בולט בתופעה הרחבה, שמוכרת לנו בשם "זיהום אוויר". יונים שליליים הוכחו כאפקטיביים מאוד בצמצום החומר החלקיקי באוויר (על פי סקירה ב-International Journal of Molecular Sciences, 2018).

 

אל תעבירו את זה הלאה

לכל סוג מוצר יש גם חסרונות וכך גם למזגן הקלאסי. אך מעבר לתועלות שפירטנו עד כאן, AIR CARE מסייע להתגבר על כמה השלכות לא רצויות, של טכנולוגיית מיזוג אוויר.

הרגילה:

  • צמצום הפצת אלרגנים – עבור מי שאלרגי לחומרים שונים באוויר, השימוש במזגן רגיל עלול להחריף את הסימפטומים עוד יותר. היוניזטור של AIR CARE מסייע כנגד מגוון גורמי אלרגיה, אשר מרחפים סביבנו באוויר. פולן (אבקת פרחים) היא דוגמא בולטת, אם כי אלרגיות נובעות גם מאבק ומזיהום אוויר.
  • צמצום התפשטות עובש – אם יש במבנה עובש, תנועת האוויר עלולה להפיץ את נבגי העובש למקומות נוספים. Air Care מנטרל זאת.
  • הפחתת אלרגנים באוויר – קרדית האבק היא גורם בולט לאלרגיה. תנועת האוויר שיוצר מזגן רגיל, מטבע הדברים גם מפיצה ברחבי המבנה אבק (ככל שישנו כבר בתוך המבנה) שהוא חלק מתנאי המחיה המועדפים על הקרדית. תנועת האוויר גם מפיצה את הקרדיות ברחבי המבנה. טכנולוגיית Air Care מספקת רמת הגנה של כ-90 אחוז מקרדית האבק. נוסיף, כי הקרדית גורמת לא רק לאלרגיה, אלא גם לעוד מגוון תופעות שליליות, כולל דלקת עיניים כרונית, קדחת השחת וסינוסיטיס.
  • מזגן שמופעל במבנה סגור, מעביר ריחות ממקום למקום – AIR CARE מנטרל אותם מראש.

 

צמצום נזקי העישון

עישון רב במבנה סגור הוא כידוע מפגע בריאותי והוא גם מתבטא כמובן בריח רע, שנספג בדברים רבים – בביגוד, בריהוט, בשיער ועוד. ה- air ioniser של AIR CARE סופח חלקיקי עשן סיגריות מזיקים וכן את הריחות הנלווים לכך. כמובן, לא מדובר בפתרון שיעלים את כל הנזקים. עשויים להיות מוקדי ריח רחוקים מהמזגן, אשר ייהנו מהאפקט המטהר רק בהדרגה, לאורך זמן. במקביל, עשויים להיות גם משטחים אשר ריח העשן נצמד אליהם ולא עולה לאוויר. כתוצאה מכך, כל עוד הוא אינו נישא באוויר, הוא גם לא יעבור דרך המזגן וינוקה. עם זאת, מגע במשטחים אלה עשוי לשנות את המצב. בשורה התחתונה, לא מדובר בפתרון קסם, אבל בכזה שתורם רבות.

 

 

התועלת הכספית

מזגן מטהר אוויר, משוכלל ככל שיהיה, איננו תחליף לטיפול רפואי או פתרון שמונע כל אלרגיה או מחלה מבוססת זיהום אוויר. עם זאת, לתועלות הבריאותיות של נשימת אוויר נקי יותר, יש בוודאי השלכות כספיות של חסכון לטווח הארוך בהוצאות רפואיות. עוד לפני כן, כבר בטווח המיידי של רכישת מזגן מבוסס AIR CARE אתם עשויים לחסוך לא מעט. זאת, מאחר שאתם רוכשים בעצם שלושה מכשירים נפרדים בחבילה אחת – גם מזגן, גם מסנן אוויר וגם יוניזטור. רכישה זו, עשויה לייתר עבורכם רכישה נפרדת (ויקרה יותר) של אותם הפתרונות, כמוצרים בפני עצמם. פיזור האוויר החזק של המזגן החסכוני, גם חוסך את הצורך לרכוש ולהתקין ברחבי הבית כמה יחידות נפרדות של סינון אויר או של יוניזציה.

 

חדש וישן – כל מה שעובד בשבילכם

השימוש בניהול מצב היונים באוויר לשם שיפור איכותו, הוא ללא ספק גישת "הייטק" מתוחכמת. במקביל, השימוש במסננים מסוגים שונים מציג גישה פשוטה יותר. אין פירוש הדבר, שהפשוט יותר הוא טוב פחות. למעשה, לרוב ההיפך הוא הנכון. הפתרון הפשוט נוטה להוזיל את המוצר עבורכם, לצמצם את התחזוקה הנדרשת להבטחת תקינותו, למזער את היקף התקלות האפשריות וגם את אלה שלרוב מתרחשות ועוד. חישבו למשל על היכולת הידועה לשטוף מסנן מזגן בעצמכם, לשם שימוש חוזר והבטחת פעילות מיטבית. זה קל, פשוט, מהיר וזול.

 

בשורה התחתונה, AIR CARE משלב עבורכם את מה שעובד היטב, למכפלת כוח חדשה.

 

 

תכנים שיוסיפו לכם עוד שליטה על מיזוג האוויר שלכם:

arrow left slider arrow right slider