העגלה ריקה

תדיראן המזגן האמין ביותר

מהי ההגדרה המקצועית למזגן אמין? מה הפרמטרים המרכזיים לבחירת מזגן ומה הופך את מזגני תדיראן למומלצים ביותר בקרב טכנאי מיזוג? על כך ועוד בכתבה שלפניכם.

מדי שנה (בעיקר לקראת חודשי הקיץ), מתקיימים בישראל סקרי שוק שונים שמטרתם לקבוע מהו המזגן האידיאלי ביותר לקהל הישראלי. חלק מסקרי השוק הנערכים על ידי אתרי אינטרנט שונים ותכניות טלוויזיה העוסקות בתחומי הצרכנות, מסתייעים בשירותים של טכנאי מזגנים על מנת לקבוע מהו המזגן המומלץ ביותר לציבור הרחב וזאת בהתאם למספר פרמטרים משתנים כגון: אמינות, הספק כוח ויכולות עבודה, אחריות, מחיר וכדומה.

מהי ההגדרה המקצועית למזגן אמין?

מזגן אמין הוא אחד מהפרמטרים המובילים לבחירת מזגן מומלץ, כאשר בעלי מקצוע בענף המיזוג (מתקיני מזגנים וטכנאי מזגנים), קובעים כי מזגן אמין הוא בראש ובראשונה מזגן השומר על יכולות עבודה גבוהות לאורך זמן וגם במקרים בהם הוא מתקלקל, תיקונו הינו פשוט, מהיר וזול וזאת לנוכח העבודה שניתן להשיג חלקי חילוף מקוריים במהירות.

על פי הגדרה זאת, מזגן תדיראן נבחר מדי שנה כאחד מהמזגנים האמינים ביותר בישראל, כאשר בסקר שוק שנערך על ידי אתר MAKO בשנת 2018 בקרב כ-70 טכנאי מזגנים, כ-47% מתוכם בחרו במזגנים של חברת תדיראן כמזגנים האמינים ביותר בישראל, ואילו בשנת 2019 בסקר נוסף שנערך על ידי אתר MAKO, כ-58% מהטכנאים בחרו במזגני תדיראן כאמינים ביותר. העלייה המתמדת במספר הטכנאים הבוחרים במזגני תדיראן כמזגנים האמינים ביותר בשוק המיזוג הישראלי, מעידים יותר מכל על אמינות כערך המוסף של אחד מהמותגים המובילים בענף המיזוג הישראלי.

בסקר שוק נוסף שנערך על ידי אתר "המקצוענים" ואשר פורסם בין היתר ב-YNET במהלך אוגוסט 2019, מזגני תדיראן נבחרו כמזגנים האמינים ביותר על ידי 44% מטכנאי מזגנים אשר השתתפו בסקר. על פי ממצאי הסקר נמצא כי רוב טכנאי המזגנים אשר המליצו על תדיראן, טענו כי מנועי המזגים של חברת תדיראן פשוט חזקים יותר וגם רכיבי המזגן נחשבים לאיכותיים יותר. כמו כן, טכנאי המזגנים שהשתתפו בסקר טענו כי מזגני תדיראן נחשבים לשקטים יותר ולכאלו היודעים לעבוד בצורה אידיאלית גם בחללים גדולים יחסית.

סקר אמינות - תדיראן

מהם הפרמטרים המרכזיים לבחירת מזגן?

הבחירה במזגן כזה או אחר, מומלץ שתעשה בהתאם למספר פרמטריים מרכזיים כגון: תפוקת המזגן, צריכת האנרגיה של המזגן, תקופת האחריות המוענקת לכם, מידת הרעש של המזגן, נוחות השימוש בו ופרמטרים נוספים הנקבעים בהתאם לסוג המזגן אותו אתם רוכשים (עילי, מרכזי, מיני מרכזי) בהתאם לגודל החלל אותו אתם מעוניינים לקרר ו/או לחמם באמצעות המזגן.

מבין כל הפרמטרים המופיעים לעיל, חשוב להתייחס לפרמטר תפוקת המזגן הנמדד ביחידות BTU וזאת בניגוד לדעה הרווחת שתפוקת המזגן נקבעת על פי הספק כוח סוס. מדד ה-BTU הוא למעשה מדד אחיד לכל חברות המזגנים באמצעותו ניתן לקבוע את עוצמת תפוקת המזגן הנחוצה לכם וזאת בהתאמה מלאה לגודל החלל בו תהיו מעוניינים להתקין את המזגן. ברוב המקרים, על כל 1 מ"ר שטח נדרשות כ-650 יחידות BTU בממוצע.

פרמטר מרכזי נוסף לבחירת מזגן הוא נושא מידת הרעש של פעולת המזגן. מזגן רועש עלול להוות מטרד לא פשוט גם לבני הבית וגם לשכנים, ולכן, חשוב לבדוק את עוצמת הרעש של המזגן המופיעה כסימון דציבלים על גבי המדחס (היחידה החיצונית) של המזגן. במקביל, חשוב ומומלץ לבדוק את הדירוג האנרגטי של המזגן אותו אתם רוכשים. מזגן חסכוני הוא מזגן המתאפיין ביעילות אנרגטית, כאשר על פי חוק, כל מזגן המשווק כיום חייב לשאת תווית של דירוג אנרגטי. בתווית זו מופיעות אותיות בשפה האנגלית (A עד G), כאשר האות A מציינת את הדירוג האנרגטי הטוב ביותר, דבר המעידה על רמת צריכה חסכונית של המזגן בעת הפעלתו. זכרו- דירוג גבוה יותר חוסך לכם כסף בחשבון החשמל!

כיום, כל החברות המובילות בתחום המיזוג, מאפשרות לכם ליהנות מדגמים שונים של מזגן חכם בו ניתן לשלוט גם באמצעות אפליקציות ייעודיות בטלפון החכם. אפליקציות אלו מאפשרות לכם להפעיל את המזגן עוד בטרם הגעתכם הביתה וכך כאשר אתם מגיעים ממתינה לכם סביבת מגורים מחוממת או מקוררת בהתאם להעדפות האישיות שלכם.

אז מה הופך את מזגני תדיראן למזגנים האמינים והמומלצים ביותר בישראל?

חברת תדיראן הנחשבת למותג המוביל ביותר בישראל בתחום המיזוג, עושה הכול על מנת להמשיך ולהוביל את הענף גם בסביבת שוק תחרותיות, וזאת בין היתר באמצעות פיתוח וייצור של טכנולוגיות חדישות המאפשרות למיליוני ישראליים ליהנות ממערכות מיזוג ומזגנים איכותיים. הבחירה החוזרת במזגני תדיראן כמזגנים האמינים ביותר בשוק על ידי מתקיני וטכנאי מזגנים איננה מקרית והיא מעידה בין היתר על האיכויות הטכנולוגיות המצויות בכל אחד מסוגי המזגנים אותם מייצרת ומשווקת החברה. כמו כן, הבחירה החוזרת במזגני תדיראן על ידי טכנאי מזגנים מעידה על רמת שירות טובה ומהירה המוענקת לכל אחד ואחת מהם ולכך שהם יכולים להשיג במהירות ובמחירים נוחים כל חלק חילוף הנדרש להם במידת הצורך.

 

מעבר לקטלוג המוצרים ולרכישה >>

מדריכים נוספים שיעניינו אתכם:

arrow left slider arrow right slider
✖

שירות לקוחות

✖

ייעוץ בבחירת מזגן

יועץ אנושי
יועץ דיגיטלי לחנות המיזוג