העגלה ריקה

מזגן 1 כוח סוס

כשמדברים על כוח סוס, מדברים על יחידת הספק לא תקנית, תפוקת מזגן מודדים ביחידות BTU. במאמר הבא נסביר כיצד לבחור במזגן הטוב ביותר עבורכם!

בחירה של מערכת מיזוג חדשה מתחילה בהתאמת הפרמטרים של המזגן לצרכים האישיים שלנו. אחד הקריטריונים המרכזיים והחשובים ביותר בבחירת מזגן הוא תפוקת הקירור והחימום. כשאנחנו מדברים על כוח סוס של מזגן, אנחנו בעצם מדברים על יחידת תפוקה לא תקנית. למעשה, תפוקת מזגן נמדדת ביחידות BTU. במידה ומדובר ברכישה של מזגן ביתי קטן, מזגן 1 כוח סוס הוא הבחירה המתאימה והמשתלמת ביותר. 

תדיראן מציעה מגוון דגמים מתקדמים המבוססים על טכנולוגיות מיזוג אוויר חדשניות וחסכוניות במיוחד. במאמר הבא נסביר כיצד לבחור מזגן 1 כוח סוס מומלץ שיתאים בדיוק לחלל הביתי שלכם.

היתרונות של מזגן 1 כוח סוס

מזגן 1 כוח סוס מתאים לשימוש ביתי ורבים מתקינים אותו בחדרי הבית או במשרדים קטנים. תפוקת הקירור של מזגן 1 כוח סוס מתאימה בהחלט לקירור וחימום של חדרים בגודל של עד 12 מ"ר. גודל החלל אינו הפרמטר היחיד שקובע כמובן, וטרם רכישת המזגן רצוי להתחשב גם בכיווני האוויר בחדר, גובה התקרה, מספר הנפשות וכמובן גם במיקום הגיאוגרפי. בכל מקרה, התייעצות עם מתקין המזגנים חשובה לפני התקנה של המזגן.

אחד היתרונות הבולטים של השימוש במזגן 1 כוח סוס הוא עלות השימוש הזולה והתמורה הגבוהה שהוא מספק ביחס לעלויות הרכישה הזולות ביחס למזגנים גדולים יותר. כמו כן, כמו כל מזגני תדיראן, גם הטכנולוגיה המתקדמת של מערכות המיזוג הקטנות מאפשרת להנות מחימום וקירור יעילים של הבית במינימום צריכת חשמל.

בנוסף, לגבי מזגן 1 כוח סוס כולל התקנה, עלות ההתקנה זולה משמעותית ביחס להתקנת מזגנים אחרים  וזו נאמדת בסכומים הנעים בין 600 ועד 850 ₪, כתלות במורכבות ההתקנה ותוספות נלוות (הארכת צינור ניקוז, התקנה בגובה, קדיחה בקיר בטון וכן הלאה..). שימו לב שאומנם המזגנים זולים ומשתלמים כלכלית, אך לפני הרכישה חשוב לוודא שהם אכן מתאימים מבחינת התפוקה לחלל בו הם עתידים להיות מותקנים.

ומה לגבי הרעש? כמו כל "מכונה" אחרת גם מזגנים נוטים לעיתים להרעיש. מאחר והיחידה מותקנת מחוץ לביתכם, מי שיסבול מהרעש הם דווקא השכנים וסביר שאתם לא מעוניינים להסתכסך עמם.לכן, בטח תשמחו לשמוע שבעיית הרעש נפתרת די בקלות כשמדובר במזגן 1 כוח סוס. ככלל, מערכות מיזוג אוויר נוטות להרעיש פחות והן יותר ידידותיות לסביבה (וגם לשכנים).

נוסיף לכך את התחזוקה הקלה של יחידות מיזוג קטנות, ונקבל מערכת מיזוג יעילה, חסכונית שמתאימה בדיוק לחללים ביתיים או משרדים קטנים.

 

 

כמה תשלמו עבור צריכת החשמל

השאלה שמטרידה כמעט את כולנו עוסקת בצריכת החשמל של המזגן. מעבר לכוחות הסוס של המזגן אשר משפיעים על צריכת החשמל, ישנה חשיבות רבה גם לדירוג האנרגטי של המזגן.
הדירוג נע באותיות לועזיות מ- A-G כך ש – A הוא הדירוג הגבוהה ביותר ואילו G הוא הדירוג הנמוך ביותר וגם זה שצורך הכי הרבה חשמל ביחס לתפוקה.

חשוב להבין שיחידות המיזוג הקומפקטיות של תדיראן משלבות בין נצילות גבוהה, יעילות קירור, וחיסכון מקסימלי בהוצאות החשמל. כאשר מדובר במערכות מיזוג אוויר, הגודל לא תמיד קובע! לעיתים, בחירה של מזגן גדול מדי (2 כ"ס ומעלה) לחדרים קטנים עשויה לגרום לבזבוזים מיותרים.

מזגני אינוורטר 1 כוח סוס – טכנולוגיית המיזוג שתהפוך את החיים שלכם לנעימים הרבה יותר

כדי לאפשר לעצמכם ליהנות ממזג אוויר נוח (ולעבור את השרב ואת לילות החורף הקרים בשלום), מומלץ לבצע סקר שוק מקיף ולבחור את המזגן האיכותי והמשתלם ביותר שישרת אתכם נאמנה לאורך זמן.

על מנת ליהנות מכל היתרונות של מזגן 1 כ"ס, חשוב לבחור בטכנולוגיות מיזוג אוויר מתקדמת שתמקסם את יכולות המזגן. דוגמא מצוינת לכך הן מזגני אינוורטר 1 כ"ס. טכנולוגיית אינוורטר ניצבת בראש סדר העדיפויות של הצרכן הישראלי, ומאפשרת למעשה לווסת את מהירות הפעולה של המדחס כתלות בטמפרטורת הסביבה. מזגני אינוורטר 1 כ"ס חסכוניים יותר, שומרים על טמפרטורה מבוקרת ונעימה לאורך זמן, מרעישים פחות ומפחיתים את בלאי המזגן באופן משמעותי. 

מה השלב הבא אחרי שבחרתי ורכשתי מזגן 1 כוח סוס?

לאחר שתרכשו את המזגן הבא שלכם, תדרשו להתקין אותו באחד החדרים (או במשרד), ועל כן בנוסף לעלות המזגן, תדרשו לבצע תשלום נוסף עבור שירות של מתקין מזגנים.

זכרו – בעת ההתקנה חשוב להתייעץ עם מתקין המזגנים לגבי המיקום של המזגן. כפי שציינו, כשמדובר במזגן 1 כ"ס (כמעט) כל מתקין ידע להתמודד עם ההתקנה, מזגן 1 כוח סוס ועל כן אתם יכולים לבצע סקר שוק נרחב ולאתר את המתקין שידרוש מחיר הגיוני וכמובן יבצע את העבודה באופן יסודי ומקצועי.


רשימת המזגנים שיהפכו את החיים שלכם לנעימים

כדי לאפשר לעצמכם ליהנות ממזג אוויר נוח (חם בחורף קר בקיץ), נכון לרכוש מזגן איכותי במחיר הגיוני.

אספנו עבורכם מספר מזגנים אופציונאליים מבית תדיראן. מוכנים? בואו נצא אל הדרך.

 

 

 

מזגן עילי 1 כ"ס AMCOR10

מזגן 1 כ˝ס אמקור 10

מזגן עם דירוג אנרגטי A , בעל תפוקת קירור 10,200 BTU, תפוקת חימום: 10,030 BTU ומקדם יעילות COP בקירור: 3.83.

 

 

מזגן עילי 1 כ"ס 10 TADIRAN SUPREME

מזגן 1 כ

מזגן עם דירוג אנרגטי A , בעל תפוקת קירור 9,900 BTU, תפוקת חימום: 9,900 BTU ומקדם יעילות COP בקירור: 3.85.
בעל טכנולוגיית AIR CARE המנקה את האוויר היוצא מן המזגן ומשחררת אוויר איכותי ובריא לנשימה.

 

 

מזגן עילי 1 כ"ס TADIRAN SUPREME INV 140

TADIRAN SUPREME INV 140

TADIRAN SUPREME INV 140 עם תפוקת קירור של 8,800 BTU/שעה.

בטכנולוגיית AIR CARE UVC המהפכנית לטיהור האוויר בבית, לאוויר טהור ונקי יותר!

 

 

מזגן עילי 1 כ"ס TADIRAN ALPHA PRO INVERTER 140

TADIRAN ALPHA PRO INVERTER 140

TADIRAN ALPHA PRO INVERTER 140 בעל תפוקת קירור של 8,400 BTU ומקדם יעילות COP בקירור: 3.83.

המזגן פועל עם טכנולוגיית AIR CARE עם פילטר האפקט המשולש וקולד פלזמה לטיהור האוויר בבית.

 

 

מזגן עילי 1 כ"ס TADIRAN SOLO 10

TADIRAN SOLO 10

TADIRAN SOLO 10 מסדרת SOLO בעל תפוקת קירור של 9,110 BTU ומקדם יעילות COP בקירור: 3.9

בעל טכנולוגית I FEEL המאפשרת התאמת טמפרטורת החדר בהתאם לאיזור הימצאות השלט הרחוק.

 

 

מזגן עילי 1 כ"ס SPECTRA 10S PLUS 

SPECTRA 10S PLUS

SPECTRA 10S PLUS עם תפוקת קירור של 9,280 BTU ומקדם יעילות COP בקירור: 3.8.

עם טכנולוגיית Auto Restart המאפשרת חזרה אוטומטית למצב פעולה אחרון במצב של הפסקת חשמל.

 

מה השלב הבא אחרי שבחרתי ורכשתי מזגן 1 כוח סוס?

לאחר שתרכשו את המזגן הבא שלכם, תדרשו להתקין אותו באחד החדרים (במשרד או בבית), ועל כן בנוסף לעלות המזגן, תדרשו לשלם עוד מספר מאות שקלים בודדים בעבור שרות של מתקין מזגנים.

כאמור (כמעט) כל מתקין יודע להתמודד עם התקנת מזגן 1 כ"ס ועל כן אתם יכולים לבצע סקר שוק נרחב ולאתר את המתקין שידרוש מחיר הגיוני אך במקביל לנסות ולאתר את המתקין המקצועי ביותר.

היתרונות של מזגן קטן וחסכוני

ככל שתשכילו לרכוש מזגן קטן חסכוני (גם אם העלות היא גבוהה יותר), כך תחסכו כסף רב יותר בטווח הארוך, משום שככל שהמזגן יהיה בעל תצרוכת חסכונית יותר, כך תשלמו פחות כסף בכל חודש עבור חשמל, מה שיגרום לכם לחסוך לא מעט כסף ובמצטבר יהיה זה חיסכון לעיתים משתלם יותר מהחיסכון עבור רכישת המזגן.

בהגיעכם לרכוש מזגן חדש, חשוב להיוועץ עם צוות המוכרים ולהתאים את המזגן לצורך ולתקציב שלכם.

כל עוד אתם מבקשים לעצמכם מזגן 1 כוח סוס, הרי שהמגוון הוא רב ואין ספק כי תמצאו את אשר אתם מבקשים, הן ביחס לעלות והן ביחס לצורך.אך לעתים צריך מזגן עם רק מעט יותר מ 1 כ"ס ,  למקרים אלו יש לתדיראן מגוון פתרונות ומזגנים בעלי הספקים שונים : מזגנים עיליים 

 

מעבר לקטלוג המוצרים ולרכישה >>

תדיראן - המזגן האמין בישראל

לבחור את המזגן שמתאים לכם ב-4 צעדים פשוטים

מספר החדרים שיש למזגן

היכן נמצא המבנה בארץ

רמת הגולן

הגליל

הכנרת

עמק הירדן

עמק יזרעאל

מישור החוף והשפלה

ירושלים והסביבה

יהודה ושומרון

הנגב

אילת והערבה

מהו השטח למיזוג?

בחירת סוג המבנה

קומת ביניים בבניין משותף

קומת גג בבניין משותף

צמוד קרקע ללא בידוד

צמוד קרקע עם בידוד

הייעוץ הוירטואלי מהווה מידע כללי בלבד, איננו מהווה המלצה על רכישת מזגן מסוים ואיננו מחליף (ולא נועד להחליף) ייעוץ מקצועי ואישי בבית הלקוח.

מדריכים נוספים שיעניינו אתכם:

arrow left slider arrow right slider
✖
ייעוץ בבחירת מזגן
יועץ אנושי
יועץ דיגיטלי לחנות המיזוג