העגלה ריקה

החידושים האחרונים בתחום המיזוג

ישראל נחשבת למדינה פורצת דרך בכל הנוגע לאימוץ טכנולוגיות מיזוג חדשות. בין אם הסיבה היא האקלים הים תיכוני בסביבה או הרגלי השימוש של הצרכנים, כל אחד מאתנו צריך להכיר את החידושים האחרונים בתחום:

ענף המיזוג משתנה ללא הרף בגלל שורה ארוכה של סיבות. ראשית, במדינה כמו ישראל אין מקום להתפשר על איכות המיזוג והצרכנים מאמצים הרגלי שימוש אינטנסיביים.

שנית, מערכות מיזוג מודרניות מותאמות לסגנון החיים ותפקידן לייצר חווית משתמש מתקדמת, יעילה ונעימה שגם מונעת פגיעה באיכות הסביבה ומצמצמת את צריכת החשמל.

מעבר לכך, החדשנות הטכנולוגית היא חלק מהניסיון לפתח פתרונות מיזוג אפקטיביים וטובים יותר לרווחת הציבור.

קבוצת תדיראן נחשבת למובילה בענף המיזוג והיא משקיעה משאבים רבים בכלים כגון התייעלות אנרגטית, שליטה אלחוטית מרחוק, מערכות מיזוג מודולאריות ועוד.

החברה מיישמת את הטכנולוגיה הקיימת בתוך מוצרים ופתרונות בשטח, כאשר במקביל היא גם מקפידה על אימוץ טרנדים עולמיים ובינלאומיים.

 

איך אפשר לשלוט במזגן דרך האינטרנט?

שליטה במזגן דרך WIFI מייצגת את אחד החידושים המתבקשים והבולטים של השנים האחרונות.

מערכת המיזוג של תדיראן מספקת אפשרויות שליטה מגוונות באמצעות רשת האינטרנט, והיא מיושמת בתוך מזגנים עיליים ובדגמי מיני של החברה.

מערכות המיזוג לשליטה דרך הטלפון הנייד או כל מכשיר עם חיבור לאינטרנט כוללות מתאם ייעודי.

המתאם מותקן בתוך יחידת המזגן בהרכבה סמויה, כאשר לאחר מכן הוא מקבל פקודות ממרכז שליטה על גבי הרשת.

בצורה כזו ניתן להשתמש בממשק ידידותי בענן כדי לכבות ולהדליק את המזגן, לכוון את הטמפרטורה, לשנות את עוצמת האוורור, להגדיר טיימר וכן הלאה.

מעבר לכך, בקרוב צפויים להגיע לחנות האפליקציות של אנדרואיד ואפל יישומים מיוחדים שכוללים גם את השליטה במזגנים וגם חיבור למרכז השירות של תדיראן, ביצוע אנליזות ופונקציות נוספות.

 

מערכות מיזוג מולטי וניצול אנרגיית המזגן לחימום הדוד

יש עוד שני חידושים מעניינים שכדאי לעקוב אחריהם במערכות המיזוג המודרניות. החידוש הראשון מבוסס על התאמה אישית, ומטרתו לאפשר חיבור של יחידה חיצונית לעד תשע יחידות פנים בצירופים שונים.

הטכנולוגיה נקראת Multy ובעזרתה ניתן לפצל את המיזוג לפי חללים מבלי להתקין מזגנים שונים בכל חדר.

מערכת מולטי מסייעת בשליטה באופן עצמאי על כל יחידה פנימית, ממזגת כל חדר ללא תלות במרחב הכולל או בחדרים אחרים וחוסכת בחשמל.

גם התחזוקה שלה נחשבת חסכונית ופשוטה, בעיקר ביחס למערכות שכוללות התקנת מזגנים נפרדים בכל חדר. החידוש השני יכול להפתיע את מי שאינו בקיא בענף המיזוג, כי הוא נועד לנצל את אנרגיית החום של המזגן לטובת מטרה שונה לחלוטין – חימום המים בבית.

דגמי אקווה אייר (AQUA AIR) של תדיראן כוללים מערכת היברידית חכמה, שמנצלת את האנרגיה הנפלטת מהמזגן לחימום דוד המים.

החימום מתבצע באמצעות חיבור בין היחידה החיצונית של המזגן ישירות לדוד.

כך הצרכנים נהנים מפעולה כפולה ובזמן שהמזגן מקרר את הבית בקיץ, מי הדוד מתחממים ללא עלות נוספת. חוץ מזה, בתקופת החורף פעולת החימום המים עם המערכת יעילה עד פי ארבע לעומת פעולת גוף חימום רגיל.

היעילות האנרגטית כבר כאן

כפי שהוזכר עוד קודם, התייעלות אנרגטית עומדת בראש סדר העדיפויות של חברות מיזוג אוויר. אפשר לראות זאת במזגני אינוורטר, שכוללים מדחס שמציע בקרת אקלים אוטומטית.

המדחס הוא בעל מהירות רציפה משתנה ובניגוד למדחס רגיל עם תפוקה קבועה, הוא מסוגל לשנות את פעולתו לפי הצורך.

המדחס גם יודע לקבוע את התפוקה הדרושה בחדר כדי לשמור על טמפרטורה רצויה לפי עומס החום המשתנה. דגמי מזגני מיני אינוורטר תדיראן עושים שימוש מצוין במדחס הזה.

הם מעצימים את היעילות על ידי שילוב מערכת בקרת אקלים שתפקידה לווסת טמפרטורה שונה בכל חדר, ולמנוע את המצב הרגיל בו מזגני מיני מרכזים סטנדרטיים ממזגנים את כל החדרים בצורה אחידה.

התוצאה היא חיסכון בחשמל והתייעלות אנרגטית, שמייצגים יחד את הדור הבא של המזגנים.

 

מעבר לקטלוג המוצרים ולרכישה >>

מדריכים נוספים שיעניינו אתכם:

arrow left slider arrow right slider
✖

ייעוץ בבחירת מזגן

יועץ אנושי
יועץ דיגיטלי לחנות המיזוג