העגלה ריקה

מזגן עילי מומלץ – הפתרון שלכם לקיץ הקרוב

הקיץ הישראלי מתקרב והוא מביא יחד איתו את ימי השרב ועומסי הלחות המוכרים לכולנו. אם גם אתם מתכננים לרכוש מזגן חדש לרגל מעבר דירה או שדרוג מערכת המיזוג הישנה בדירתכם, המזגנים העיליים מבית תדיראן יכולים להיות הפתרון המושלם עבורכם.

מזגן בבית

מהו מזגן עילי ומתי הוא מומלץ?

מזגן עילי (נקרא לעיתים גם מזגן מרכזי רגיל) הוא המזגן הפופולארי ביותר בישראל. המזגן העילי מותקן על גבי הקיר העליון של החלל המקורה, כאשר יחידת הקירור נמצאת מחוץ לבית.
מיליוני ישראלים נהנים מדי שנה מיתרונות המיזוג של המזגן העילי הקלאסי, שמאפשר להם לעבור בקלות את ימי הקיץ הלוהטים.

בשונה מהמזגן המיני מרכזי, מזגנים עיליים מתאימים בעיקר לקירור חללים קטנים או בינוניים – חדרי שינה, סלון, חדר ילדים וגם משרדי עבודה.

מלבד העובדה שהוא לא תופס מקום, היתרונות הבולטים של המזגן העילי באים לידי ביטוי בעיקר בגמישות שהוא מאפשר בהתקנה שלו, האמינות שלו, החיסכון בחשמל וכמובן עלות הרכישה וההתקנה הזולים יחסית.

התקנת המזגן אינה מצריכה תשתית מיוחדת של צינורות אוורור, ובשנים האחרונות מציעה תדיראן מגוון מזגנים עיליים שמגיעים עם הטכנולוגיות המתקדמות ביותר בשוק: מזגני אינוורטר לשמירה על טמפרטורה קבועה וחיסכון בחשמל, וגם מזגנים מומלצים במיוחד המבוסס על טכנולוגיה מתקדמת לסינון וטיהור אוויר – תדיראן Air Care O2.

מזגן עילי מומלץ – כל מה שצריך לדעת לפני הרכישה

בחירת מזגן עילי בהתאם לגודל החדר

חשוב להתאים את תפוקת הקירור של המזגן לגודלו של החלל המקורה. מזגן עילי מתאים לקירור של חדרים קטנים – בינוניים, וטווח ההספק שלו נע בדרך כלל בין 1 – 4 כ"ס. במידה ואתם מעוניינים לקרר חללים גדולים יותר, כנראה שתצטרכו לרכוש מזגן מיני מרכזי שמציעה טווח רחב יותר של תפוקות קירור.

בכל מקרה, טרם רכישת המזגן העילי מומלץ להתחשב גם בגובה התקרה (תקרה גבוהה תדרוש תפוקות קירור גבוהות יותר), מספר הנפשות בחדר, ריהוט ופרמטרים נוספים.

טיפים לחיסכון בהוצאות החשמל

תוכלו לשלב את הטכנולוגיות המתקדמות של תדיראן במזגנים העיליים שלכם על מנת לצמצם את צריכת החשמל. מזגני אינוורטר מאפשרים עבודה רציפה ושקטה של המדחס, וכך מונעים בזבוז חשמל מיותר. בנוסף, מאפשרת טכנולוגית אינוורטר לשנות את פעולת המזגן בהתאם לטמפרטורה הרצויה בחדר.

הקפידו להפעיל את פונקציית I-FEEL בשלט של המזגן. כך החיישנים שנמצאים בשלט יוכלו לשדר למזגן באופן קבוע את הטמפרטורה באיזור בו הוא נמצא ולווסת את הטמפרטורה הרצויה.

לסיום, שמרו על החלל המקורה סגור על מנת לא להכניס אוויר חם מבחוץ ולהעמיס על המדחס ועל צריכת החשמל.

 סינון ריחות לא נעימים ואוויר מזוהם

מזגני Air Care מבית תדיראן מספקים הגנה אידיאלית מפני מזיקים, אבק, זיהום סביבתי וריחות לא נעימים. את המזגנים העיליים של תדיראן ניתן לרכוש יחד עם הפטנט הייחודי – התקן חדשני בעל שלושה פילטרים להשמדת עד 99.99% מהחיידקים והוירוסים באוויר!

תחזוקה וטיפול לאחר הרכישה

תחזוקה שוטפת של המזגן העילי לאחר הרכישה תעזור לכם לשמור עליו לאורך שנים. התחזוקה השוטפת כוללת ביצוע של מספר פעולות פשוטות, ובמקרה של תקלות מהותיות יותר יש לפנות לטכנאי המזגנים.

הקפידו על ניקוי קבוע של המסננים (פילטרים), וודאו ששום דבר לא מפריע לזרימת האוויר, ושאין נזילות ביחידה הפנימית או החיצונית.
במקרים בהם אינכם בטוחים כיצד לפעול, אל תהססו לפנות לשירות הלקוחות של חברת תדיראן.

 

מעבר לקטלוג המוצרים ולרכישה >>

מדריכים נוספים שיעניינו אתכם:

arrow left slider arrow right slider
✖

ייעוץ בבחירת מזגן

יועץ אנושי
יועץ דיגיטלי לחנות המיזוג