העגלה ריקה

חושבים לשפץ את הבית? קחו אוויר! רק תוודאו שהאוויר שאתם לוקחים נקי מחיידקים.

משפצים גם את האוויר בבית

מי מאיתנו לא מכיר את זה? מחליטים לעשות שיפוץ בבית, "רק להוריד קיר קטן", ולבסוף אנחנו
מוצאים את עצמנו בין מגוון בעלי מקצוע, הצעות מחיר, בחירות חומרים, חריגות בתקציב,
תקלות, התלבטויות ומה לא…? הקיר הקטן "שרק רצינו להוריד" הוביל לשרשרת של שיפוצים נוספים שלא לקחנו בחשבון.

יש לא מעט דאגות שעולות בהחלטה על שיפוץ – לפחות דאגה אחת הסרנו לכם מהראש – בסקירה הבאה תוכלו לגלות איך במהלך השיפוץ – החלפת המזגן בבית למזגן חדשני עם טכנולוגיה ייחודית לחיטוי האוויר, תאפשר לכם אחרי השיפוץ ליהנות מאוויר נקי מחיידקים ווירוסים בכל נשימה שאתם לוקחים – תוסיפו לזה את העובדה שמשרד הבריאות קבע שהאוויר בבית מזוהם כמעט עד פי 5 (!) מהאוויר בחוץ –  ותגיעו גם אתם למסקנה שלא משנה איזה שיפוץ תבחרו לעשות קטן או גדול, יש דבר אחד שמומלץ לקחת בחשבון במיוחד בתקופה זו: איכות האוויר שאתם והמשפחה נושמים בבית.

בבית שלי יש חיידקים באוויר? תתפלאו…

מבלי שנשים לב, הבית שלנו עמוס בגורמים שמזהמים את האוויר: צבעים מסוגים שונים, חומרי הדברה, ממיסי צבע, קוטלי חרקים, מטהרי אוויר, חומרי חיטוי, בגדים שחזרו מניקוי יבש, תרסיסים מסוגים שונים ואפילו רהיטים שפולטים חלקיקים לאוויר. גם קרדית האבק, שמתרבה בקצב שיא ונמצאת בבגדים, במצעים ובשטיחים יוצרת בעיות רבות שמובילות לאלרגיות ומחלות נשימה.
מומחי בריאות מהעולם וגם בישראל, מעריכים שהסכנה מזיהום אוויר ביתי הופך להיות האיום הגדול ביותר על בריאות הציבור – אולי נדמה לנו ש"האוויר שקוף" אך הפגיעה הבריאותית מתרחשת בכל רגע שאנו נושמים את האוויר עמוס החיידקים, הבקטריות וקרדית האבק בבית.

איך לבחור את המזגן המתאים? לוקחים שליטה על האוויר בבית

בנוסף לדברים שאנחנו בודקים לפני רכישת מזגן כמו איכות המיזוג, האם המזגן "שקט", האם ניתן לשלוט בטמפרטורה בכל חדר וכמובן כמה חשמל הוא צורך, חשוב לבדוק דבר חשוב נוסף:
האם המזגן החדש גם מחטא ומנקה את האוויר בבית בזמן שהוא פועל. השנה האחרונה גרמה לכולנו "לבלות" בבית יותר מבכל מקום אחר, כך שאיכות האוויר שאנחנו נושמים בבית הפכה להיות חשובה. כחברה שאיכות האוויר שאנו נושמים בבית חשובה לה במיוחד, השקיעה תדיראן מאמצים רבים ולאחר שלוש שנות מחקר ופיתוח הגיעה לפריצת דרך בנושא זיהום האוויר בחללים סגורים, עם חשיפתו של TADIRAN AIROW: פטנט עולמי של תדיראן בתחום הטיפול באוויר, שמשמיד וירוסים וחיידקים באוויר והופך את הבית שלכם לבריא יותר.

מזגן שגם מנקה את האוויר, יש דבר כזה?

אם עד עכשיו התרגלנו שלמזגן יש שתי פעולות בלבד: קירור או חימום, מהיום אנחנו צריכים גם לבדוק – האם הוא גם מחטא את האוויר בבית? האם האוויר העומד שעות ארוכות בחללים שבהם אנו חיים או ישנים, עובר ניקוי וחיטוי מחיידקים, בקטריות ואבק? הפטנט החדשני של תדיראן משמיד כ-99.9% מהווירוסים והחיידקים בבית. טכנולוגיית  TADIRAN AIROW ממירה מים שקיימים באוויר (לחות) למי חמצן . מולקולות מי החמצן נוצרות במינון נמוך מאוד, ומתפזרות לחלל. הן נדבקות לווירוסים, חיידקים עובש ויתר הגורמים המזיקים לאוויר, משמידות אותן ובכך למעשה גורמות לטיהור האוויר שאתם נושמים בבית.

משפצים את הבית? מתחילים מהאוויר שאנחנו נושמים

אז אחרי שהחלטתם לצאת לשיפוץ, קבעתם יעד ותקציב, בחרתם את אנשי המקצוע המתאימים ביותר ואפילו את הצבע שאתם מעדיפים לחדר המשחקים לילדים או לנכדים, חשוב שלפני הכל תבדקו איזה אוויר המשפחה שלכם תנשום בבית- האם אוויר מזוהם או אוויר נקי ובטוח לנשימה?
כי בינינו, אם כבר החלטתם להשקיע בבית ולדאוג שהוא יהיה נוח ויראה נהדר,
אל תוותרו גם על האוויר אותו אתם נושמים- הוא אולי שקוף אבל יכול להכיל בתוכו לא מעט מזיקים, ובכל מקרה לפני השיפוץ, קחו אוויר, הצטיידו בהרבה סבלנות ושיהיה בהצלחה!

….

שיפוץ חכם מתחיל באוויר שאתם נושמים,
בואו להתאים לכם את המזגן שאתם באמת צריכים>>

✖

שירות לקוחות

✖

ייעוץ בבחירת מזגן

יועץ אנושי
יועץ דיגיטלי לחנות המיזוג