העגלה ריקה

רדיאטור לחדר תינוק? הכל על חימום לחדר הילדים ב-2022

מהם החדרים החשובים ביותר בבית עבורכם? האם אלו הסלון והמטבח? או שמא, חדר השינה שלכם וחדר המקלחת? עבור הורים השאלה הזאת קלה במיוחד – אלו הם חדרי השינה של הילדים שלהם. בימי החורף הקרים אנחנו רוצים יותר מבכל זמן אחר שהטמפרטורה בחדרים שלהם תהיה נכונה כדי לוודא שהם נמצאים בסביבה בריאה ונעימה. עולה השאלה – "מהי הדרך המומלצת ביותר לחימום חדרי הילדים בחורף?" התשובה לשאלה היא חד משמעית – מזגן.

 

מזגן מאפשר לדעת בקלות מה הטמפרטורה בחדר

בקיץ חדר השינה של ילדכם צריך להיות בטמפרטורה של 22-24 מעלות ובחורף 25-26 מעלות.

בניגוד להמלצות מומחים, הורים נרתעים מלהתקין מזגן בחדרי השינה של ילדיהם מחשש שיהיה להם קר או חם מדי, דבר אשר יוביל להתקררות או חוסר נעימות.

למעשה, שימוש במזגן זאת הדרך הקלה והנוחה ביותר עבורכם לדאוג שהטמפרטורה בחדרים שלהם תהיה תקינה.

מזגן בטיחותי יותר

מזגנים בטיחותיים הרבה יותר מאשר כל שאר האלטרנטיבות לחימום חדרי הילדים.

עם מזגן לא צריך לחשוש מכך שהוא ממוקם קרוב מדי לריהוט או מזה שאחד מהילדים יגע בו בטעות (בניגוד לתנורים למיניהם).

כמו כן, עוצמת החום אשר נפלטת מהמזגן עדינה הרבה יותר מהחום שתנורים מפיקים וקל לכוון את אופן פיזור הרוח והחום היוצאים ממנו.

קל לשימוש

בעזרת שלטים אינטואיטיביים וברורים לשימוש, ניתן ללמד את ילדיכם כיצד לתפעל את המזגן כך שיוכלו להדליק, לכבות או לשנות את כיוון הרוח בחדרם במידה והם רוצים.

כמו כן, על ידי שימוש בטיימר של המזגן בפונקציית I-FEEL תוכלו ביעילות רבה לדאוג לכך שהטמפרטורה בחדר תמיד תהיה בבקרה ושהמזגן יפעל כשאתם רוצים שיפעל.

חיסכון בחשמל

רבים חושבים שהפעלת רדיאטור חשמלי או תנור כזה או אחר הן הדרכים החסכוניות ביותר לחימום הבית בחורף.

למעשה, שימוש במזגן זאת הדרך החסכונית ביותר לחימום הבית, וככל שהמזגן שברשותכם בעל דירוג אנרגטי גבוה יותר הוא יצרוך פחות חשמל ואתם תשלמו פחות כסף.

כמו כן, היום ניתן להתקין במזגנים חדישים שליטה מרחוק על ידי wi-fi, כך שאם אתם חוששים שיצאתם מהבית והשארתם את המזגן דולק, תוכלו לסגור אותו בקלות דרך הטלפון הנייד שברשותכם.

אז איך בוחרים את המזגן הנכון ביותר לחדרי הילדים שלכם?

ראשית, חשוב לבחור במזגן שיתאים לגודל החדר כדי להבטיח את מקסום התועלת מהמכשיר.

שנית, עלינו לבחור במזגן בעל דירוג אנרגטי גבוה אשר יבטיח את יעילות השימוש בו לאורך זמן.

כמו כן, כדי להבטיח שהילדים יהיו מסוגלים להדליק, לכבות ולשנות טמפרטורות במזגן בכוחות עצמם, נעדיף מזגן שקל יהיה לתפעל אותו.

את המזגן נמקם לא ישירות מעל מיטת הילדים, אלא במרכז החדר ובגובה כזה שנוכל להגיע אליו בקלות כדי לנקות את הפילטרים בשעת הצורך.

עבור רבים מאתנו, המזגן הנכון ביותר יהיה מזגן בטכנולוגיית אינוורטר.

מזגנים אלו ניחנים במספר תכונות אשר הופכות אותם לבחירה ההגיונית ביותר עבור חדר רגיש כמו חדר שינה של ילדים: מזגנים אלו חסכוניים ביותר בחשמל ולכן ניתן להפעיל אותם במשך שעות בלי לחשוש מהעלויות הכרוכות בכך.

הם מווסתים את האוויר בחדר בצורה אופטימלית, כך שהטמפרטורה נשארת יציבה ונעימה ואין צורך לדאוג מתופעות כמו יובש או לחות יתר בחדר.

כמו כן, מזגני אינוורטר פועלים בצורה שקטה ביותר – ניתן להפעיל אותם בחדר השינה של הילדים בלי לדאוג שהרעש יפריע להם.

למידע נוסף על בחירת מזגן נכון אתם מוזמנים להשתמש ביועץ הדיגיטלי שלנו, שיעזור לכם לבחור את המכשיר הנכון ביותר לחדרי הילדים שלכם.

מעבר לקטלוג המוצרים ולרכישה >>

מדריכים נוספים שיעניינו אתכם:

arrow left slider arrow right slider
✖
ייעוץ בבחירת מזגן
יועץ אנושי
יועץ דיגיטלי לחנות המיזוג