העגלה ריקה

היתרונות במזגן מיני מרכזי

החיים מלאי לבטים וכך גם באשר לבחירת המזגן הבא, שיצליח לענות על כל הדרישות שאתם מציבים לעצמכם, החל מהרמה הטכנולוגית, דרך הפן הכלכלי ומה שביניהם.

האופציות לחימום הבית הן רבות ומגוונות ומהרגע בו החלטתם להתקין מזגן כפתרון האולטימטיבי, נותר לכם לקבל החלטה באשר לסוג המזגן: האם יהיה זה נכון להתקין מזגן מיני מרכזי, מזגן מרכזי או מזגן עילי בכל אחד מהחדרים? בחירת המזגן היא אינדיווידואלית ומשתנה מאדם לאדם בהתאם למספר אלמנטים ובין היתר העלות הכספית הנדרשת לרכישת המזגן והתקנתו, גודל החללים בבית אותם המזגן צריך לקרר ו/או לחמם ועוד.

תדיראן סנס - מזגן חסכוני עם שליטה מלאה בטמפרטורה

התקנת מזגן מיני מרכזי – יתרונות

קיבצנו עבורכם את היתרונות המהותיים הקיימים בהתקנת מזגן מיני מרכזי. כל עוד אתם עומדים בפתחה של התקנת מזגנים, קחו בחשבון את סך היתרונות הבאים וחזקו את החלטתכם.

באמצעות מזגן מיני מרכזי אתם יכולים לחמם את כל הדירה מבלי להדליק מזגנים כמספר החדרים.

לכם יש את השליטה במזגן כך שאם אתם מבקשים להדליק אותו בכל הבית משום שכל אחד מהנפשות נמצא בחדר אחר כך תעשו ומאידך אם אתם רוצים להדליק את המזגן רק בחדר ספציפי בנוסף לסלון או רק בסלון, אתם יכולים לעשות זאת באמצעות הוספת דימרים. (דימר מאפשר לכם לשלוט בכל אחד מהחדרים ולחסוך עלויות רבות בתצרוכת החשמל).

מזגן מיני מרכזי מפזר באופן שווה את האוויר בכל אחד מהחללים בבית, כך שמזג האוויר בדירה יהיה אחיד ונעים.

התאמה לכל מבנה – מזגן מיני מרכזי יכול להתאים לכל מבנה, כך שאין זה משנה מה גודל הדירה שלכם והיכן היא ממוקמת, אתם יכולים להתאים בה מזגן חסכוני שיצליח לעשות עבודה מושלמת.

כל עוד תבחרו מזגן איכותי, תצליחו להתאים לכם את המזגן בעל התפוקה והתצורה הייעודית לכם באופן אישי.

עוד תצליחו ליהנות ממזגנים איכותיים ואמינים אשר עוצמתם מתאימה במאת האחוזים לאקלים השורר במדינת ישראל.

מזגן מיני מרכזי (וכל עוד בחרתם במזגן של חברה מובילה בתחום), הוא מזגן חזק מאוד ולו יחידה פנימית אשר מותאמת בדיוק מרבי לחיבור תעלות הולכת האוויר לכל אחד מהחללים בבית.

שימו לב כי מזגן מיני מרכזי מאפשר לכם ליהנות לא רק מאוויר נעים בכל אחד מהתקופות של עונות השנה אלא גם מחיסכון משמעותי בתצרוכת החשמל.

עיצוב ונראות – יתרון מהותי וחשוב הוא עיצוב הבית. כשאתם מתקינים מזגן שאינו מרכזי, אתם ממקמים מכשיר שנראה לעיני כל ועל כן חשוב להקפיד וליצור הומוגניות מושלמת ברמה העיצובית, תוך התחשבות במזגן, בצבעו, בגודלו ובעיצובו.

לעיתים משימת העיצוב היא מורכבת ובלתי אפשרית ובפעמים אחרות תמצאו עצמכם משלימים עם נוכחות המזגן גם אם הוא פוגם מעט בעיצוב. מזגן מיני מרכזי, מאפשר לכם ליהנות מהפן העיצובי ולעיתים אף לשפר את העיצוב הרווח בביתכם באמצעות ההנמכה אותה תבצעו.

מזגן מיני מרכזי

הכירו את היתרון שבטכנולוגיה

לאחר שסקרנו את סך היתרונות, הבנו כי לטכנולוגיה וליתרונותיה מגיע מקום של כבוד ועל כן הקדשנו לכך תת סעיף נפרד. לכל מזגן יש את היתרונות שלו בין היתר בהתאם לטכנולוגיה המאפיינת אותו.

הטכנולוגיה באמצעותה פועל המזגן שלכם היא VRF אשר מאפשרת את תפוקת הקירור המשתנה. בין אם רכשתם מזגן עילי מזגן מפוצל, מזגן מיני מרכזי או מזגן מפוצל, אתם עתידים ליהנות מתפוקת קירור משתנה.

מה זה באמת אומר תפוקת קירור משתנה? זוהי מערכת מיזוג אשר עובדת בהתאם לשינוי נפח זרימת הקירור אשר מתאפשרת באמצעות מדחס אינוורטר.

מדחס אינוורטר מותקן מחוץ לביתכם והוא שמשנה את מהירות העבודה בהתאמה מושלמת לדרישת המאייד שמותקן בתוך הבית וזאת באמצעות שינוי תדר המנוע.

המערכת של המיזוג היא מערכת מודולארית באמצעותה ניתן להשתמש במקביל במספר בלתי מוגבל של יחידות איוד המחוברות ליחידת עיבוי אחת.

שימוש טכנולוגי זה מהווה יתרון משמעותי בכל הקשור לתצרוכת החשמל. טכנולוגיית אינוונטר (עצם היותה מתאימה את התפוקה לעומס החום בכל אחד ואחד מהחדרים) חוסכת לצרכן המון עלויות בתשלום החשמל החודשי או הדו חודשי בהתאמה.

 

לסיכום

מזגן מיני מרכזי הפך בעידן הנוכחי למזגן מבוקש ופופולארי בקרב רבים, ללא קשר לגודל הדירה ורמת ההכנסה.

התקנת מזגן מיני מרכזי היא מעט יקרה מאופציות אחרות, אך לטווח הארוך אין כלל ספק כי המזגן המיני מרכזי הוא המזגן, שיצליח להעניק לכם את המקסימום בהווה ובטח שבטח בעתיד.

הזמן הטוב ביותר להתקנת מזגן הוא בין הקיץ לבין החורף וזאת משום שהעלויות נוטות לרדת בתקופות שפחות "צריך" מזגן וגם לא תהיו נתונים ללחץ בשל הקור הכבד או לחילופין בשל החום הכבד.

מזג האוויר הנוח יחסית בסתיו ובאביב, יאפשר לכם לקבל החלטה בשיקול דעת ולא מתוך לחצים שמפריעים לשיקול.

מאחלים לכם שכל בחירה אותה תבצעו תאפשר לכם ליהנות ממזג אוויר חמים ונעים בחורף וקריר ומצנן בקיץ החם השורר במדינת ישראל.

מעבר לקטלוג המוצרים ולרכישה >>

מדריכים נוספים שיעניינו אתכם:

arrow left slider arrow right slider
✖

שירות לקוחות

✖

ייעוץ בבחירת מזגן

יועץ אנושי
יועץ דיגיטלי לחנות המיזוג