העגלה ריקה

מקרר מומלץ – איך בוחרים?

בחירת מקרר מומלץ מבוססת על שיקולים שונים כמו: אמינות המותג, התאמת המוצר לצרכים, לתקציב ועוד. הכנו לכם מדריך שיעזור לכם לבחור במקרר שישרת אתכם בצורה מיטבית למשך שנים רבות.

מקרר מומלץ – שיקולים בבחירה

אמינות המקרר

מקררים מומלצים של מותג מוכר, אמין ומוביל שעברו בדיקות מחמירות וקיבלו את כל האישורים הדרושים הם הבחירה הנכונה.

התאמה לנישה במטבח

לפני שרוכשים מקרר חשוב למדוד את גובה, רוחב ועומק הנישה המיועדת לו במטבח. המקרר צריך להיכנס לנישה בקלות, תוך השארת מרווח בינו לבין הקיר והדפנות על מנת למנוע סתימת פתחי אוורור וכדי שניתן יהיה לפתוח את דלתותיו בנוחות. ניתן לבחור במקרר עם פתיחה משמאל או מימין בהתאם לצורך.

התאמה לצרכים

מכיוון שמקרר נועד לשמש אתכם לאורך זמן, חשוב שיתאים לצרכים העכשוויים והעתידיים שלכם מבחינת קיבולת וחלוקה פנימית. התאימו את המקרר לצרכי האחסון והשימוש היומיומי שלכם על ידי בחירה של מאפיינים כמו: מגירות עמוקות המתאימות לאחסון מרווח של פירות וירקות, מדפים מודולריים לגמישות באחסון, תא קירור נפרד המאפשר לשמור על טריות מוצרי החלב ועוד.

חיסכון בחשמל

מקרר מומלץ הוא מקרר עם צריכת חשמל אופטימלית החוסכת לכם בהוצאות.

עיצוב המקרר

התאימו את המקרר למטבח מבחינת הסגנון העיצובי והגוונים כך שישתלב בו בצורה אסתטית. ניתן לבחור בין מקרר נירוסטה, נירוסטה מושחרת, זכוכית שחורה או לבנה, גוון כסוף, שמנת, לבן ועוד.

סוגי מקררים מומלצים

קיימים סוגים שונים של מקררים מומלצים:

מקרר עם מקפיא עליון

מקרר עם מקפיא עליון מתאים לבשלנים, הזקוקים למקום אחסון רב במקרר עבור מזון טרי כמו: פירות, ירקות, מוצרי חלב וחומרי גלם טריים. כמו כן ניתן לאחסן בקלות בתא המזון המרווח את הסירים והקופסאות המכילים את הבישולים השונים.

מקרר עם מקפיא תחתון

מקרר עם תא הקפאה תחתון מרווח ונגיש, מתאים לאנשים הצורכים בעיקר מזון קפוא כמו: פיצות, בורקסים ובשרים.

מקרר 4 דלתות

מקרר 4 דלתות עם תא הקפאה תחתון מאפשר לאחסן מזון טרי וקפוא בצורה מיטבית, המתאימה לצרכי המשפחה.

תמונת מקרר

מקררים מומלצים לזוגות צעירים

לזוגות צעירים כדאי לחשוב קדימה ולבחור במקרר גדול ככל האפשר עם תכנון פנימי גמיש על מנת למנוע את ההוצאות הכרוכות בהחלפה למקרר גדול יותר בהמשך. מכיוון שזוגות צעירים מתגוררים בדרך כלל בדירה עם מטבח קטן יחסית, הפתרון הוא להגדיל את הנישה המיועדת למקרר או למקם אותו בחלק אחר של המטבח.

כדי לעמוד בתקציב הנדרש, מומלץ לזוגות לבצע סקר שוק ולהשוות מחירים, כולל תנאים נלווים כמו תנאי תשלום ומשך האחריות. כדי לחסוך בהוצאות החשמל כדאי לבחור במקרר עם צריכת חשמל אופטימלית.

מקררים מומלצים למשפחות

חשוב להתאים את המקרר לצרכי המשפחה המשתנים מבחינת הקיבולת והתכנון הפנימי, לאחסון מקסימלי ושימוש נגיש. כדי לבחור במוצר המתאים להרגלי הבישול והצריכה של המשפחה, בחרו בסוג המקרר המתאים לכם: מקרר עם מקפיא עליון, מקרר עם מקפיא תחתון או מקרר 4 דלתות. בדקו את מאפייני המקרר: מידות המדפים, עומק המגירות, תוספת של תאי אחסון, מדפים מודולאריים וכו', שיאפשרו לכם לנצל את החלל בצורה אופטימלית.

לסיכום

בחירת מקררים מומלצים לזוגות ומשפחות תלויה בשיקולים שונים כמו: התאמת המקרר להרגלי הצריכה והבישול של בני הבית, התאמתו לנישה והשתלבותו במראה המטבח. מקרר מומלץ הוא מוצר איכותי של מותג אמין ומוביל אשר מעניק ללקוחות אחריות מלאה ומעטפת שירותים מקיפה.

  

מעבר לקטלוג המוצרים ולרכישה >>

מדריכים נוספים שיעניינו אתכם:

arrow left slider arrow right slider
✖
ייעוץ בבחירת מזגן
יועץ אנושי
יועץ דיגיטלי לחנות המיזוג