העגלה ריקה

מוצרי חשמל של תדיראן

בחנות אונליין של תדיראן ניתן לרכוש מגוון מוצרים מתקדמים ואיכותיים בלחיצת כפתור כולל: מקררים, תנורים, מכונות כביסה ועוד. לקוחותינו נהנים משירות לקוחות יעיל, אספקה מהירה, אחריות מלאה ותחזוקה שוטפת.

מוצרי החשמל של תדיראן

מקררים

מקררי אמקור ותדיראן כוללים דגמים עם מקפיא עליון או תחתון בעלי 2-4 דלתות, המתוכננים לאחסון אופטימלי ונגיש באמצעות: מגירות עמוקות, מדפים מודולריים, תאי אחסון ותא קירור מיוחד לשמירה על מוצרי החלב.

הבחירה בין סוגי המקררים תלויה בצרכי בני הבית ובגודל הנישה במטבח. מקרר עם מקפיא עליון כולל מקפיא בגובה העיניים, המאפשר להוציא ולהכניס מוצרים קפואים בנוחות ותא מזון הממוקם בחלקו התחתון, שנועד לאחסון מרבי של מוצרי מזון טריים.

מקרר 4 דלתות כולל תאי הקפאה ומזון מרווחים, המתאימים למשפחות הזקוקות לאחסון רב של מוצרי מזון טריים וקפואים. מקרר גדול מומלץ גם לזוגות צעירים שרוצים לחסוך את ההוצאות הנלוות למעבר ממקרר 2 דלתות למקרר גדול יותר בהמשך הדרך. במידה והנישה במטבח קטנה מדי עבור מקרר 4 דלתות, בחלק מהמקרים ניתן להגדילה או למקם את המקרר באזור אחר במטבח.

מכונות כביסה

מכונות כביסה קריסטל מבית תדיראן כוללות מגוון דגמים בעלי פתח קדמי או עליון, הפועלים באמצעות טכנולוגיה מתקדמת ומצוידים במגוון פיצ'רים ותכניות המייעלים את תהליך הכביסה, חוסכים בהוצאות החשמל ומאפשרים לשמור על הבגדים לאורך זמן.

הבחירה במכונת כביסה עם פתח עליון או קדמי תלויה בצרכים של בני הבית, בקיבולת הרצויה, בגודל הנישה ובמיקום המייבש. מכונת כביסה עם פתח עליון צרה יותר ומתאימה לנישות קטנות בעוד שמכונת כביסה עם פתח קדמי רחבה יותר ומתאימה לנישות גדולות. מכונת כביסה עם פתח עליון מאפשרת להכניס ולהוציא את הכביסה מבלי להתכופף וניתן להציבה לצד המייבש, בעוד שמכונת כביסה עם פתח קדמי מתאימה למקרים בהם המייבש ממוקם מעל מכונת הכביסה.

תנורים

תנורי קריסטל מבית תדיראן כוללים תנורים משולבים, מכאניים ודיגיטליים. התנורים האיכותיים הפועלים באמצעות טכנולוגיה פורצת דרך, מתאפיינים ביעילות אנרגטית ועיצוב חדשני.

בחירת התנור תלויה בהרגלי הבישול והאפייה שלכם ובגודל הנישה במטבח: תנור בילט אין דורש נישה מתאימה ורכישה נפרדת של כיריים. תנור משולב עומד כולל כיריים וחוסך את הצורך לרכוש אותן בנפרד ולהציבן בשיש, תוך צמצום משטח העבודה.

תנור מכאני פועל ללא מערכת בקרה חכמה ולכן מספק מענה לצרכי אפייה ובישול בסיסיים. לצרכים מתקדמים יותר נדרש תנור דיגיטלי, הכולל מערכת בקרה מתקדמת ופונקציות שונות כמו טורבו אקטיביטי וטיימר דיגיטלי, לשליטה מיטבית בתהליך הבישול והאפייה. כמו כן, היעילות האנרגטית של תנור דיגיטלי טובה יותר מזו של התנור המכני.

מדוע כדאי לרכוש את מוצרי החשמל של תדיראן?

תדיראן, החלוצה בתחום מוצרי חשמל בארץ היא חברה וותיקה, אמינה ומוכרת, המייצרת מוצרי חשמל איכותיים אשר עוברים סדרת בדיקות קפדניות ומלווים בכל האישורים הדרושים. ניתן לבחור במותג תדיראן או במותגים איכותיים מבית תדיראן כגון קריסטל ואמקור.

באתר הידידותי למשתמש של תדיראן קיים מבחר גדול של מוצרים במגוון דגמים, גדלים ועיצובים, אותם תוכלו לרכוש בקלות ובנוחות, מבלי לצאת מהבית. לחיפוש מהיר ויעיל באתר, בחרו בטווח המחירים הרצוי, בקטגוריה המתאימה ובמותג הרצוי. האתר כולל מידע מפורט על כל מוצר, כולל תמונות איכותיות, מאפיינים, מידות, מחירים, זמן הובלה ותשלומים.

לקוחותינו נהנים ממוצרי חשמל שנשמרים למשך שנים רבות, המלווים באחריות מלאה, תחזוקה שוטפת ושירות לקוחות אדיב, הכולל מענה מיידי לכל שאלה ובקשה מנציג בטלפון, וואטסאפ, מייל או צ'אט.

 

 

 

למעבר לקטלוג המוצרים ולרכישה >>

מדריכים נוספים שיעניינו אתכם:

arrow left slider arrow right slider
✖
ייעוץ בבחירת מזגן
יועץ אנושי
יועץ דיגיטלי לחנות המיזוג