העגלה ריקה

טכנולוגיה שלא הכרתם – קבלו את תדיראן Air Care

תדיראן Air Care היא טכנולוגיית מזגנים חדשה, אשר משולבת במזגני הפרימיום העיליים של חברת תדיראן. לכל מי שמחפש איכות גבוהה במזגנים, מומלץ מאוד להכיר אותה. אלה כמה מיתרונותיה המעניינים:

מזגן אייר קייר - Air Care

חיטוי האוויר

רובנו לא חיים בבית פרטי בהרי הגליל הירוקים. אבל גם ברי המזל שחיים שם, עדיין חשופים לאינספור מזהמי אוויר, ממגוון מקורות, פרטיים ותעשייתיים. באמצעות פילטר אוויר משולש, אייר קייר מחטאת את האוויר בחלל החדר בו המזגן פועל מבקטריות שונות (חיידקים), כולל בקטריות מסוג סלמונלה, סטרפטוקוקוס, סטפילוקוקוס ועוד.

זאת, במסגרת דגמי מזגן עילי שונים, כולל מזגני SUPREME. Air Care גם מנקה את האוויר ממגוון סוגי חומרים מזהמים, ממקורות דוגמת עשן סיגריות. כידוע, חומרים כאלה לא חסרים כיום באוויר, כך שהפילטר המיוחד הוא רכיב רב עוצמה, שמספק מיידית תועלת רבה. 

 

רענון האוויר 

חדר ממוזג הוא כמעט תמיד חדר שבו נשאיר את החלונות סגורים, במטרה לצמצם בריחת קור ולמזער את הוצאות החשמל על הפעלת המזגן. הדבר מובן, אבל כך גם לא ייכנס דרך החלונות אוויר חיצוני נקי. במקביל, המזגן עצמו משתמש למעשה באוויר שבתוך החדר – הוא שואב, מקרר ופולט אותו שוב ושוב. כתוצאה מנקודות אלה, החדר לא ממש מתאוורר. יותר מכך – מזגן שמופעל במבנה מעביר ריחות ממקום למקום.

אלה עשויים להיות ריחות סבירים דוגמת ריחות בישול, אך אם מדובר למשל בריח טיגון, לא בהכרח תרצו אותו מרחף בכל הבית, כל הזמן. כמובן, אם אלה ריחות של אשפה, זיעה, ניחוחות שירותים ועוד, בהחלט יותר טוב בלעדיהם. מזגנים מבוססי אייר קייר מנטרלים ריחות מסוג זה, באמצעות שחרור יונים שליליים וחיוביים לאוויר. בכך, הם מרעננים את אוויר החדר. 

סיוע במניעת אלרגיות

אבקת פרחים (פולן), אבק ועוד דברים רבים שמרכיבים את האוויר שאנו נושמים, עשויים לגרום לאלרגיות. למעשה, זיהום אוויר הוא אחד מהמקורות העיקריים לתופעת האלרגיות. עבור מי שרגיש לכך, השימוש במזגן רגיל עלול להחריף את הסימפטומים עוד יותר.

סימפטומים אלה, כוללים בין השאר עיטושים, קשיי נשימה, דלקת עור ופריחות. מזגני תדיראן Air Care מנקים את האוויר ובין השאר, מצמצמים בצורה כזו באופן משמעותי, את מטרד האלרגיות שמחמירות בגלל מזגנים. אגב, החמרה זו מתרחשת בין השאר כגל אלרגיות בתחילת הקיץ, בין השאר מאחר שבתקופה זו, רבים מתחילים להשתמש במזגנים.

לא פשוט לאבחן מצבי אלרגיה. מצד שני, פשוט מאוד לבחור במזגן איכותי ולצמצם תופעה זו מראש. לא עדיף?  

 

חיסול קרדית האבק

אחד מגורמי האלרגיה הבולטים והנפוצים ביותר היא קרדית האבק, אשר חיה בתנאי אבק ולחות. גם אם המזגן הממוצע תורם לצמצום הלחות, הוא מטבע הדברים מפיץ ברחבי המבנה את האבק שנמצא באוויר. גרוע מזה – המזגן מעביר את הקרדיות עצמן ממקום למקום. זו פשוט חברת תעופה פרטית שאנחנו מספקים להן בחינם.

אם מדובר בליל קיץ חמסיני, וזרם האוויר מהמזגן מכוון לאזור הראש של האדם הישן, זה הוא מתכון בטוח לשאיפת קרדיות בכמויות לא סימפטיות. מעבר לצמצום הלחות באוויר, אשר מפריע לקרדיות בפני עצמו, טכנולוגיית Air Care מגדילה לעשות ומספקת רמת הגנה של כ-90 אחוז מקרדית האבק. אגב, אם חשבתם שקרדית האבק צריכה לעניין רק את מי שרגיש לאלרגיה, חישבו שנית – הקרדית גורמת לעוד שלל תופעות "מלבבות", בהן דלקת עיניים כרונית, קדחת השחת וכן סינוסיטיס.

כך שמחד, קרדית האבק נמצאת כפי הנראה בכל בית והדעה הרווחת, היא שלא ניתן להיפטר ממנה לגמרי, אחת ולתמיד. מצד שני, מזגן איכותי זה, בשילוב ניקוי הבית מאבק באופן קבוע ויישום המלצות נוספות כנגד הקרדית, יתבטאו בהבדל דרמטי. 

 

עובש

ב"חברת הטיסה" של המזגן שלכם, לא רק קרדיות טסות ממקום למקום, אלא גם עובש. בדרך, האוויר שזורם דרך מזגן חולף בתוכו גם על פני אזורים לחים – דבר שעובש מחבב במיוחד. בחורף, יותר מבעונות אחרות, מתווספת ללחות הזו פעמים רבות גם לחות מהסביבה.

אבל גם בקיץ, לא חסרה לחות במזגנים. בין השאר, יש להם מגשי ניקוז מים, שמהווים אזור שחביב מאוד על חיידקים ודומיהם. בדומה לקרדיות, גם כאן עשויים שלא להבין מה בדיוק מתרחש. כמובן, לא רואים אותם – לא את הקרדיות ולא את העובש. דמיינו מצב, שבו תופעה של עובש מתחילה להתפתח בחדר מסוים ואתם לא מבינים מאיפה זה נפל עליכם. מה המקור לכך? ייתכן מאוד שהתשובה היא המזגן – מצב בו יש בתוכו עובש ונבגי העובש מופצים באמצעותו לכל רחבי המבנה.

הנבגים מוצאים להם את הפינות שנוחות להם ביותר להתיישבות קבע ולאחר זמן מה, מופיעים שם כתמי העובש האפרפרים הידועים. 

אם מדובר במזגן תדיראן מבוסס טכנולוגיית Air Care, הסבירות לעובש שמגיע מתוכו נמוכה ביותר. לסיכום: מאחר שכמעט בכל דירה היה או יהיה עובש בשלב מסוים, בחירה במזגן איכותי מסוג זה, היא כמובן הבחירה העדיפה. 

מעבר לקטלוג המוצרים ולרכישה >>

מדריכים נוספים שיעניינו אתכם:

arrow left slider arrow right slider
✖

שירות לקוחות

✖

ייעוץ בבחירת מזגן

יועץ אנושי
יועץ דיגיטלי לחנות המיזוג