העגלה ריקה

חזקים בממ"ד: מפתרונות האקלים ועד פתרונות האוויר הנקי שחייבים להכיר

בתקופה שבה עולה השימוש במרחבים מוגנים וכולנו מוצאים עצמינו בחלל סגור, בין אם בחדר השינה או בחדר הממ"ד בלבד, חשוב להכיר את מכלול הפתרונות שהופכים את האוויר לנקי ובריא יותר בחלל סגור

הופכים את הממ"ד למקום נעים יותר בעזרת מזגן

שהייה ממושכת בממ"ד מצריכה היערכות מיוחדת, ואחת הבעיות בממ"ד היא שלעיתים עלול להיות בו חם מדי או קר מדי. לתדיראן יש מגוון מזגנים שעומדים בהנחיות המחמירות של פיקוד העורף ומאפשרים שהייה נעימה ובטוחה במרחב המוגן.

אם הממ"ד נבנה לאחר 2002, ניתן לחבר אותו למזגן מיני מרכזי של תדיראן. את החיבור ניתן לבצע באמצעות צינור שניתן להתקין בקיר הפנימי של הממ"ד, אך במקרה כזה חשוב לדעת כי הממ"ד יהיה מוגן בפני התקפת טילים בלבד, אך לא בפני התקפה כימית.

פתרון מקיף גם לתרחיש האחרון מספק מזגן עילי של תדיראן שמקרר ומחמם את האוויר בתוך הממ"ד, ללא חדירה של אוויר חיצוני. יתרון נוסף של מזגן עילי נעוץ בכך שהוא שהוא חסכוני יותר בזכות המיזוג הממוקד והאפשרות להפעיל אותו מתוך הממ"ד.

חשוב לציין שכדי שהממ"ד יהיה בטוח יש להקפיד על התקנה מקצועית של המזגן על ידי מתקין מוסמך. מה עוד חשוב לדעת? מזגן ניתן להתקין רק על הקיר הפנימי של הממ"ד, וצריך להימנע מקדיחת חור בקיר החיצוני. ביצעתם קידוח? מהרו לאטום אותו באמצעות חומר ייעודי.

מיירטים חיידקים ווירוסים עם AIROW3

אחת הבעיות המרכזיות בממ"ד היא חוסר באוורור נאות ואיכות אוויר ירודה. שהייה ממושכת בחלל סגור עם אוורור מוגבל עלולה לא רק לגרום לתחושת מחנק, אלא אף לפגיעה בבריאות. תדיראן מציעה פתרונות מגוונים לשיפור איכות האוויר בממ"ד על ידי טיהור שלו מווירוסים, חיידקים ועובשים.

אמנם חלק ניכר ממערכות המיזוג הקיימות בישראל לא מסוגלות לטהר אוויר, אבל יכולת זו קיימת אצל מזגני תדיראן, באמצעות טכנולוגיית AIROW3. הטכנולוגיה המיועדת למזגנים עיליים מטהרת את האוויר בחלל הסגור, ובכך מאפשרת לנשום אוויר נקי ובריא יותר.

רוצים לעשות לממ"ד טיפול מונע? ודאו שאין בו נקודות של רטיבות או נזילות כדי למנוע התפתחות של עובש. העובש מפריש לאוויר נבגים שעלולים להחריף מחלות כרוניות, אלרגיות והתקפי אסתמה.

בנוסף, כדאי לנקות את הפילטרים של המזגן כדי למנוע מחלקיקים של אבק לחדור אליו ולזהם את האוויר שאנחנו נושמים. טיפ נוסף: אוורר את הממ"ד כמה פעמים ביום כדי שהאוויר בו יתרענן.

איכות האוויר במזגן

מתמודדים עם החששות מאיומי אב"כ

נכון, זה נראה רחוק, אבל פרט לאיום הטילים, תרחיש נוסף שצריך להתכונן אליו הוא התקפה בלתי קונבנציונלית. החדשות הטובות שגם לתרחיש כזה אפשר להתכונן באמצעות מערכת סינון אב"כ בשם Tadiran Safe שמחויבת על פי התקינה בבניית ממד בעשר שנים האחרונות.

התקנת מערכת סינון אב"כ היא תנאי הכרחי לקבלת טופס 4 לבתים חדשים. זוהי מערכת קומפקטית ובטוחה אשר פותחה בישראל ומיועדת לסינון האוויר בממ"ד ובכך מאפשרת שהייה ממושכת במרחב המוגן. אם אתם מחפשים בימים אלה מערכת סינון אב"כ מתאימה, כדאי שתדעו שמערכת Tadiran Safe קיבלה את האישורים המחמירים ביותר מפיקוד העורף. היא גם נחשבת לקטנה ביותר מסוגה, כך שהיא מאפשרת נוחות ויעילות מקסימלית לצד שמירה על הביטחון של השוהים בממ"ד.

רוצים לדאוג לממ"ד ולוודא שאתם עושים הכל כדי לשמור על הביטחון שלכם? פנו אלינו ונשמח להדריך אתכם כיצד לבחור את המערכות המתאימות לכם.

 

למעבר לקטלוג המוצרים ולרכישה >>

מדריכים נוספים שיעניינו אתכם:

arrow left slider arrow right slider
✖

ייעוץ בבחירת מזגן

יועץ אנושי
יועץ דיגיטלי לחנות המיזוג