העגלה ריקה

אוויר מהסרטים: הסינמה סיטי התקינו מטהרי אוויר של תדיראן

אוויר מהסרטים: הסינמה סיטי התקינו מטהרי אוויר של תדיראן

הקורונה אולי הולכת ונעלמת מהנוף ומהשיח, אבל חלק מתופעות הלוואי שלה הן כאן כדי להישאר, למשל המודעות של הישראלים לשהייה בחלל סגור עם אנשים אחרים. בעקבות כך, החליטו ברשת בתי הקולנוע "סימנה סיטי" לצייד את כל אולמות הקולנוע של הרשת במערכת טיהור אוויר חדישה מבית תדיראן.

משה ממרוד, מנכ"ל ובעלי תדיראן: "החל מהיום טכנולוגיית Air Care O2 תפעל לראשונה בעולם באולמות קולנוע ותוודא את ניקיון האוויר שנושמים מאות אלפי צופים. מדובר בסטנדרט חדש שעלינו לדרוש כצרכנים, למען בריאותנו".

פרופ' אריאל קושמרו, ראש המעבדה לביוטכנולוגיה סביבתית באוני' בן גוריון: "מדובר בתוצאות משמעותיות, כאשר הטיפול גורם לצניחה בריכוז עובשים, וירוסים ובקטריות באוויר בחללים סגורים כולל באולמות קולנוע. בתנאי מעבדה מבוקרים הודגמה ירידה בעומס חיידקים, פטריות ווירוסים ברמה של כ-99% – נתון מבטיח לכל הדעות".

 

מטהר האוויר של תדיראן. סטודיו מוסטאש,

מטהר האוויר בטכנולוגיית Air Care 02, תדיראן (צילום: סטודיו מוסטאש)

המערכת תותקן ב-127 אולמות

שיתוף פעולה שנרקם בין תדיראן לרשת בתי הקולנוע סינמה סיטי, יספק לקהל הצופים אוויר טהור ונקי ממזהמים ברמה גבוהה. בימים אלה פותחים אולמות הקולנוע את שעריהם לכלל קהל הצופים, ללא מגבלות התו הסגול, לאחר למעלה משנה של סגר בעקבות מגפת הקורונה.

סינמה סיטי, פותחת את בתי הקולנוע שלה ברחבי הארץ ונוקטת אמצעים משמעותיים על מנת לייצר סביבת אוויר בטוחה ונטולת חששות רפואיות. 127 אולמות הסינמה סיטי הם הראשונים בעולם בעלי אוויר נקי ממזהמים בזכות הטכנולוגיה של תדיראן.

 

100 אולמות של רשת הסינמה סיטי יצויידו במטהרי האוויר של תדיראן. סטודיו מוסטאש,

127 אולמות של רשת הסינמה סיטי יצוידו במטהרי האוויר של תדיראן (צילום: סטודיו מוסטאש)

אחרי שנים של מחקר ופיתוח בתנאי מעבדה, מוכיחים יעילות במרחב האמיתי

מחקרים מראים כי האוויר בחללים סגורים מזוהם פי 5 מהאוויר בחוץ. לפני ארבע שנים תדיראן הקימה מרכז מו"פ בישראל, במטרה לפתח טכנולוגיות לטיפול באוויר בחללים סגורים. לאחר שמעבדה אמריקאית רשומה FDA הוכיחה שהטכנולוגיה שפיתחה, Air Care O2, המוגנת בפטנט עולמי, יעילה בעד-99.999% לטיהור האוויר מעובשים, בקטריות ווירוסים, תדיראן פנתה לאתגר הבא – להוכיח את יעילות הטכנולוגיה גם במרחב ה"אמיתי" מחוץ לתנאי המעבדה.

תוצאות הניסוי, כפי שבוצעו בתנאי שטח, איששו את האפקטיביות יוצאת הדופן של טכנולוגיית Air Care O2: לאחר הפעלת המערכת וטיהור האוויר בחלל האולם הושמדו כ-90% מהעובשים ועד 88% מהבקטריות.

פרופ' אריאל קושמרו, ראש המעבדה לביוטכנולוגיה סביבתית, המחלקה להנדסת ביוטכנולוגיה, אוני' בן גוריון: "אני עוסק למעלה מ-20 שנה בנושאים מגוונים מתחום המיקרוביולוגיה הסביבתית (חיידקים, פטריות ווירוסים) ושמחתי להיות מעורב בניסויים לבחינת היעילות של פיתוח ישראלי חדש לטיהור האוויר ממיקרואורגניזמים, אשר משפר את איכות האוויר"

 

אבי אדרי ומשה ממרוד. סטודיו מוסטאש,

אבי אדרי – סינמה סיטי, ומשה ממרוד – תדיראן (צילום: סטודיו מוסטאש)

למען בריאות הציבור ובמיוחד הילדים

הקיץ כבר כאן ובעוד רגע הילדים יסיימו את שנת הלימודים ויתחילו את החופש הגדול. למרות ביטולו של התו הירוק, כדי שמשפחות יוכלו לבלות את חודשי הקיץ לא רק בהנאה אלא בבטחה, רשת הסינמה סיטי תאפשר כניסת ילדים למתחמיה עם השלמת התקנת Air Care O2 של תדיראן בכל 127 אולמותיה.

משה ממרוד, מנכ"ל תדיראן ובעל השליטה: "בחלוף 4 שנות פיתוח, החל מהיום טכנולוגיית Air Care O2 תפעל לראשונה בעולם באולמות קולנוע ותוודא את ניקיון האוויר שנושמים מאות אלפי צופים. מדובר בסטנדרט חדש שעלינו לדרוש, למען בריאותנו ובריאות ילדינו. האוויר שאנחנו נושמים משפיע על התפקוד היומיומי שלנו ולכן חשוב לנו לוודא שאנחנו מביאים את הבשורה החדשה בתחום הטיפול באוויר".

אבי אדרי, מנכ"ל סינמה סיטי: "בנוגע לילדים, לקחנו אחריות מעבר לנדרש ובחרנו לדאוג לכך שהילדים המבקרים בקולנוע יקבלו אוויר נקי"

✖

שירות לקוחות

✖

ייעוץ בבחירת מזגן

יועץ אנושי
יועץ דיגיטלי לחנות המיזוג