העגלה ריקה

מהי שינה נקייה ואיך היא הפכה לטרנד עולמי? – מגזין תדיראן

כוכבת הקולנוע גווינת' פלטרו, שהפכה לגורו עולמי בנושא סגנון חיים בריא, יצרה טרנד חדש שכובש את הרשת ואת המדיה – שינה נקייה.

תמיד ידענו ששינה טובה שווה המון, אבל כנראה שלא ידענו עד כמה, כי לפי הטרנד הבריאותי החדש ששוטף את ארה"ב, ובקרוב את העולם כולו, שינה טובה (ותיכף נבין מה זה) חשובה יותר ומועילה יותר מדיאטה מוצלחת. עוד לפני שבחנו את הדברים, דבר אחד כבר ברור; עומדת להתחולל "מלחמת עולם" בין שוחרי הדיאטה לשוחרי הטרנד החדש – שינה נקייה (Clean Sleeping).

מהי שינה נקייה? בדיוק מה שאתם חושבים – שינה עמוקה שמחזירה לגוף את האנרגיות ומרעננת אותנו לקראת יום חדש. כאמור, עד היום חשבנו שאנחנו יודעים איך עושים את זה, והנה מסתבר שיש לנו עוד הרבה מה ללמוד. אז בואו נלמד, על קצה המזלג.

הדיבור על 'שינה נקייה', שמציף את הרשת, נולד ממש לאחרונה בעקבות מאמר שפרסמה לא מזמן כוכבת הקולנוע גווינת' פלטרו באתר 'דיילי מייל'.

במאמר היא מציגה לראשונה את הביטוי בהקשר החדש של סגנון חיים בריא, ומסבירה אותו ואודותיו בהרחבה.
כבר בכותרת מוגש החידוש לקוראים עם התואר 'טרנד הבריאות הגדול ביותר ל-2017' וכך אכן קרה.

אז איך עושים את זה? מתחילים ב-10 שעות שינה מדי לילה, שימוש בציפיות המשלבות חוטי עופרת או כסף, מדיטציה, צום של 12 שעות לפני ובזמן השינה ועוד כמה עצות שנשמעות הזויות פחות או יותר, כמו להניח קרם רגליים בניחוח מתקתק ליד המיטה.

המאמר הכה גלים ששוטפים את חופי האינטרנט עם אינספור פרשנויות והבהרות, וכפי שאתם מתארים לעצמכם – גם עם שלל עצום של עצות לשינה נקייה.

גווינת' פלטרו, יוצרת הטרנד, בנתה את עצמה בעשור האחרון כגורו עולמי ללייף-סטייל בריאותי. זה התחיל – איך לא? – בתזונה ובניוזלטר שהתפתח לאתר לייף-סטייל מצליח בשם גופ (Goop). על המאמר, אגב, גווינת' פלטרו חתומה יחד עם עורך 'גופ'. מעמדה כמשפיענית עולמית מסביר את התהודה העצומה שחולל מאמר השינה הנקייה.

כתבה באתר Express (אנגלית)

כתבה באתר וואלה (עברית)

בטח ניחשתם שגם לנו יש תיאוריה לשינה נקייה, והיא לא עומדת בסתירה לשום תיאוריה אחרת שתכבוש את לבכם…

כל דרך בה תבחרו להגיע לשינה נקייה תהיה אפקטיבית יותר עם מזגן בעל מנוע 7 מהירויות ו-Quiet Function לפעולה חרישית במיוחד. בנוסף, מזגנים בטכנולוגיית אינוורטר מסוגלים לשמור על טמפרטורה יציבה בחדר, ללא גלי חום וקור, ולהגיע לדיוק של עד חצי מעלת צלזיוס ממה שקבענו. טיפ אחרון היא פונקצית Sleep, אשר תוכננה במיוחד על מנת לווסת את הטמפרטורה לאורך הלילה וליצור נוחות אקלימית אופטימאלית.

לילה טוב.

***

לקריאת המאמר של גווינת' פלטרו

שינה נקייה – תחנת טלוויזיה בשיקגו נסחפת לטרנד עם רעיונות משלה

מעבר לקטלוג המוצרים ולרכישה >>

מדריכים נוספים שיעניינו אתכם:

arrow left slider arrow right slider
✖

ייעוץ בבחירת מזגן

יועץ אנושי
יועץ דיגיטלי לחנות המיזוג