העגלה ריקה

לשלוט מהנייד במזג האוויר בסטנדרט של-2022

בשנים האחרונות הדיגיטל מגיע גם לעולם מיזוג האוויר ומציע שליטה נוחה מאי פעם, יכולת ניטור ובקרה מתקדמות ושמירה טובה יותר על איכות החיים בבית.
שתי הטכנולוגיות החדשניות מבית תדיראן הן ה-Connect וה-Comfort Zone.

 

מערכת Connect

טכנולוגיה המחברת את המזגן ישירות למוקד השירות ומצרפת אותו אל ענן המיזוג השליטה והבקרה שלנו.
טכנולוגיית Connect מאפשרת לשלוט על המזגן מהנייד דרך אפליקציה. כלומר, מכל מקום ובכל רגע תוכלו להפעיל ולכבות את המזגן לקבוע טמפרטורה ועוצמה, להגדיר טיימר ועוד.
בנוסף, הטכנולוגיה מחברת את המזגן למוקד הניטור והשירות שלנו. במוקד נוכל לוודא שהמזגן פועל בצורה תקינה ולפי המדדים, לזהות פוטנציאל לתקלות ולמנוע אותם מבעוד מועד נזק וגם להנחות אתכם בפעולות נדרשות או לשלוח טכנאי שיעזור למנוע אותה.

מערכת Comfort Zone

טכנולוגיה מאפשרת שליטה נפרדת בכל חדר ובכך פותחת מחדש אפשרויות לבחירה במזגן המיני-מרכזי, יחד עם שליטה פרטנית בכל אזור וחלל בבית. במזגני אינוורטר, הטכנולוגיה מאפשרת גם לשלוט בתפוקות.

את שתי הטכנולוגיות ניתן לרכוש ולהתקין גם לאחר שהמזגן כבר הותקן ופועל בדירה, כאשר יש בו כבר את ההכנה להתממשקות להתחברות דיגיטלית. בכך, הן מציעות גמישות תפעולית ואפשרות לשדרוג עתידי.

 

שליטה מכל חדר תדיראן

טיפ מהיועץ

# שימוש בפונקציית iFeel שומר על התנאים האקלימים שהגדרתם מכיוון שהתרמוסטט במזגנים עיליים מודד את הטמפרטורה במקום שבו נמצא השלט הפיזי ועוזר למזגן לתקשר איתו. לכן, כדאי לשמור אותו קרוב אליכם, ולאפשר מדידה וויסות הטמפרטורה מדויקים יותר.

# אם מותקנים בבית כמה מזגנים, תוכלו לשלוט על כולם דרך אפליקציה אחת. בזמן ההתקנה יש להגדיר כל אחד מהם בנפרד כשהאחרים מנותקים מהחשמל.

# שווה להכיר את השלט ואת האופציות שהוא מציע. לגלות כמה הוא חכם ויכול להציע פיזור אוויר אחיד או נידוף לחות ובכלל, להנעים לכם את השהות בחדר לאורך כל השנה.

 

לפרקים נוספים במדריך

arrow left slider arrow right slider
✖

שירות לקוחות

✖

ייעוץ בבחירת מזגן

יועץ אנושי
יועץ דיגיטלי לחנות המיזוג