העגלה ריקה

5 דרכים להפוך את הבית לבריא יותר עבור הילדים שלנו

בית. תמיד ידענו שזהו המקום המוגן והשומר שלנו, אבל בשנה האחרונה הוא קיבל חשיבות הרבה יותר גדולה עבורנו, ועבור ילדינו. בין המסגרות שפועלות-לא פועלות ומקומות העבודה שעובדים מרחוק, כולם מבלים הרבה יותר זמן בין ארבעת הקירות הללו, וכך גם הילדים.
האם ידעתם שהאוויר שהם נושמים בבית מזוהם יותר מזה שבחוץ?

אנחנו נוטים לסמוך על כך שזיהום אוויר הוא משהו שקיים בחוץ, ואצלנו בבית האוויר כנראה טוב יותר. מה שאולי אתם לא יודעים, זה שבפועל, האוויר בתוך הבית שלנו מזוהם פי 5 מאשר האוויר שבחוץ. כן, עד כדי כך.

למה זה חשוב?

זיהום אוויר מהווה סכנה ברורה לבריאות של ילדיכם ושלכם. ארגון הבריאות העולמי הגדיר ב-2019 את זיהום האוויר בתור האיום הסביבתי הגדול ביותר על בריאות הציבור, ובמקרה של ילדים המצב אפילו מסוכן יותר. זיהום אוויר אצל ילדים משפיע לא רק על המצב הנוכחי, אלא גם על התפתחות האיברים שלהם לטווח הרחוק, לכן נרצה לעשות כל מאמץ כדי לאפשר להם לנשום אוויר נקי ובריא יותר.

הנה 5 דברים שתוכלו לעשות כדי להפוך את הבית לבריא יותר עבורם:

 1. צבעו את החדר בצבעים שאינם פולטים רעלים.
  יותר ויותר חברות מבינות היום את חשיבות העיצוב האקולוגי, ומוציאות צבעים ידידותיים לסביבה ולנשימה. אם אתם מתכננים לצבוע את חדר הילדים בקרוב או אפילו את הרהיטים, שימו לב שאתם בוחרים בצבעים מהסוג שלא מזיק לנשימה – ובונוס: לרוב לצבעים האלה גם יהיה פחות ריח ויהיה לכולם הרבה יותר נעים.
 2. שימו לב לטקסטיל.
  ממה עשויים המצעים והווילונות בחדר הילדים שלכם? כדאי לשים לב להרכב הבד, ולבחור בבדים טבעיים ואורגניים אם אפשר – כאלה שנושמים טוב יותר, צוברים פחות אבק ומתוך כך ידידותיים יותר לילדיכם ולשינה שלהם.
 3. הקיפו את ילדיכם בצעצועים ידידותיים לסביבה.
  צעצועים ומשחקי ילדים רבים עשויים פלסטיק. זהו אולי חומר זול, וקל יותר לניקוי – אך סוגים רבים של פלסטיק פולטים רעלים שונים לאוויר ועשויים לגרום לנזקים בטווח הרחוק. העדיפו צעצועים מחומרים טבעיים כמו עץ או במבוק, הם גם יישמרו לאורך זמן וגם יהיו בריאים יותר.
 4. שלבו צמחים בחדר.
  מעבר לכך שתוכלו לנצל את ההזדמנות ללמד את ילדיכם על הטיפול בצמחים והדאגה ליצור חי אחר (שהוא לא כלב), הצמחים עוזרים לאזן את כמות הפחמן הדו חמצני באוויר וישנם אפילו צמחים עם סגולות לטיהור האוויר.
 5. השקיעו במזגן איכותי שגם ינקה את האוויר.
  בסופו של דבר, הרבה מההשפעה על בריאות ילדיכם מתנקזת לאיכות האוויר שהם נושמים – אז למה לא להשקיע במזגן שינקה אותו ויהפוך אותו לאיכותי יותר? עם הטכנולוגיה החדשנית של תדיראן, TADIRAN AIROW זה אפשרי וממש פשוט: טכנולוגיית מי חמצן המשמידה כ- 99% מהווירוסים, הבקטריות, הריחות בחלל הבית.

מה זה TADIRAN AIROW  ואיך זה עובד?

טכנולוגיית  TADIRAN AIROW המתאימה לכל סוגי המזגנים ממירה מים שקיימים באוויר (לחות) למי חמצן בתוך התקן מיוחד במזגן. מולקולות מי החמצן נוצרות במינון נמוך מאוד, ומתפזרות לחלל. הן נדבקות לווירוסים, חיידקים עובש ויתר הגורמים המזיקים לאוויר, משמידות אותן ובכך למעשה גורמות לטיהור האוויר שאתם נושמים בבית.

בניגוד למערכות אחרות לטיהור אוויר –  מערכת TADIRAN AIROW  מנטרלת את ההפרעות והמזיקים כבר כשהם באוויר, ולפני שהספיקו להתבסס על משטחים שונים בבית כמו שטיחים, רהיטים ווילונות – וזהו ייחודה הגדול.

אז אם אתם כבר נאלצים לבלות שעות וימים בבית עם הילדים, דואגים לשמור על החינוך והתעסוקה של ילדיכם – וכמובן על בריאותם, זכרו שלזיהום האוויר הביתי יש חלק נכבד באיכות החיים שלהם ושלכם, ובהתפתחות שלהם. זה הזמן לדאוג עבורם לטוב ביותר ולעבור למזגן בטכנולוגיית TADIRAN AIROW של תדיראן.

 

להשארת פרטים ויועץ מזגנים שלנו יחזור אליך>>

✖

ייעוץ בבחירת מזגן

יועץ אנושי
יועץ דיגיטלי לחנות המיזוג