העגלה ריקה

שוקלים לרכוש מזגן לקרר את האווירה? תבדקו אם המזגן שמציעים לכם – גם מחטא את האוויר בבית!

מאת: מזי כהן

מי אוהב את הקיץ?

יש כאלה שאוהבים את הקיץ: הים, האבטיח, הימים הארוכים ותחושת החופש. יש כאלה שלא סובלים אותו ורק רוצים שייגמר ומהר: החום, הלחות, תחושת המחנק…
מה שבטוח שלא משנה אם אנחנו אוהבים את הקיץ או קצת פחות: דבר אחד משותף לכולנו  – אנחנו רוצים לחזור לבית קריר ונעים.

אבל האם רק קירור הבית חשוב בקיץ? האם לאיכות האוויר שאנחנו נושמים אין חשיבות?

היום, כשאתם באים לרכוש מזגן, חשוב שתשאלו את המוכר, האם המזגן שמציעים לכם גם מחטא את האוויר בבית? האם הוא מחסל את החיידקים והבקטריות ומאפשר לכולם לנשום אוויר נקי גם כשכל החלונות סגורים?
במיוחד היום חשוב לשמור את האוויר נקי מזיהומים ולשמור על הבית בטוח, הודות לטכנולוגיה לניקוי וחיטוי האוויר – עכשיו זה גם אפשרי.

מזגן שמקרר או מחטא או גם וגם?

עד היום כשהגענו לרכוש מזגן, בין יתר הבדיקות היה חשוב לנו לבדוק שלושה דברים עיקריים: את ההספק של המזגן, כלומר כמה חזק הוא והאם הוא מתאים לחדר שאותו נרצה לקרר,
האם הוא "שקט" – כלומר האם "שומעים" אותו בזמן שהוא עובד? ואחרון חביב ולא פחות חשוב האם הוא חסכוני, כלומר האם הפעלה רציפה שלו, לא תגרום לנו לשלם חשבונות חשמל יקרים במיוחד.

מהיום יש דבר נוסף שחשוב לבדוק: האם המזגן גם מנקה את האוויר בבית בזמן שהוא פועל? האם הוא מחסל את הבקטריות, החיידקים וקרדיט האבק ובכך מונע ומצמצם מחלות בדרכי נשימה, אסטמה ושאר זיהומים? בשנה האחרונה למדנו שאיכות האוויר שאנחנו נושמים, במיוחד בחללים סגורים חשובה במיוחד, תוסיפו לזה את המחקר של איגוד הבריאות האמריקאי שקובע שאיכות האוויר שאנו נושמים בבית מזוהמת עד פי 5 מהאוויר בחוץ.

הבית שלנו עמוס בגורמים שמזהמים את האוויר: חומרי הדברה, ממיסי צבע, מפיצי ריח, חומרי חיטוי, בגדים שחזרו מניקוי יבש, בישול ואפילו רהיטים שפולטים חלקיקים לאוויר.

מזגן שלא מחטא את האוויר בבית OUT – מזגן שגם מקרר וגם מנקה וגם מחטא את האוויר IN.

מזגן מטהר אוויר

 

מפעילים את המזגן – מחטאים את האוויר בבית

סדרות מזגני הפרמיום של תדיראן- סופרים, אלפא פרו וג'וי professional בטכנולוגיית AIR CARE, מאפשרות לכם כבר היום להתקדם לבית נקי מחיידקים, בקטריות ועובשים בכל פעם שתפעילו את המזגן בבית.

תדיראן Supreme – בטכנולוגיית AIR CARE  עם נורות UVC  ומסנן PM2.5 לנטרול בקטריות וחלקיקי אבק בחלל הבית. מונעים הצטברות בקטריות וחיידקים וקוטלים חיידקים רעילים בגודל 2.5 מיקרון הגורמים לבעיות נשימה. למידע נוסף>>

תדיראן Alpha Pro בטכנולוגיית AIR CARE  עם פילטר האפקט המשולש: vitamin c, silver ion, catechin. פועלים בשלושה מוקדי זיהום עיקריים בחלל הבית: חיידקים שנישאים באוויר הבית, מניעה וטיפול בריחות לא רצויים וטיפול בקרדית האבק שהימצאותה בבית גורמת לשלל בעיות נשימתיות ואלרגניות. למידע נוסף>>

תדיראן Joy professional- בטכנולוגיית Air care silver ion לטיהור האוויר באמצעות פילטר יון כסוף לניקוי מקסימלי וקטילת בקטריות וחיידקים.

בקיץ הקרוב נהנים בבית מאוויר בטוח

הגיע הזמן שגם אתם תוכלו ליהנות מאוויר נקי ובטוח בבית. אנחנו בתדיראן מזמינים אתכם בקיץ הקרוב ליהנות גם וגם- גם מהמזגן המתקדם והחדשני בישראל, וגם מאוויר נקי ובטוח לכם ולמשפחה.

 

 

 

 

 

מעבר לקטלוג המוצרים ולרכישה >>

מדריכים נוספים שיעניינו אתכם:

arrow left slider arrow right slider
✖
ייעוץ בבחירת מזגן
יועץ אנושי
יועץ דיגיטלי לחנות המיזוג