העגלה ריקה

יש לכם מזגן תדיראן בבית? הפסח הזה דואגים שגם האוויר שאתם נושמים יהיה – נקי!

הטכנולוגיה שעושה סדר בבית

פסח בפתח… ובדיוק כמו בכל שנה, גם השנה יתחיל מבצע הניקיון הגדול! נעבור על כל החדרים, נגיע למקומות בבית שלא חשבנו שנגיע אליהם, נטפס, נזחל, ננגב, ננקה ונדאג שלא יישאר סנטימטר אחד בבית שלא נבדק ונוקה. בכל הזמן הזה, מבלי שנשים לב, אנחנו ובני הבית ניחשף לרעלנים ולכימיקלים שנפלטים מחומרי הניקוי בבית – גם שעות רבות אחרי שכבר סיימנו לנקות.
החג הזה ובכלל, בזכות טכנולוגיה ייחודית ופטנט של תדיראן, אנחנו יכולים להיות בטווחים שגם האוויר יהיה בבית "כשר לפסח" ונקי מחיידקים וכימיקלים. טכנולוגיית TADIRAN AIROW, שעכשיו זמינה לכל מזגני תדיראן ומשמידה 99.99% מהחיידקים, הווירוסים והרעלים שנפלטים מחומרי הניקוי ועשויים לגרום למגוון רחב של מחלות נשימה, אלרגיה ועוד.

מחקר של EWG – הארגון האמריקאי לאיכות הסביבה – שבחן את 21 מוצרי הניקיון הפופולריים ביותר, ממטהרי אוויר ועד חומרי ניקיון רב תכליתיים, ומצא שכולם מכילים יחד מעל 450 כימיקלים שמשתחררים לאוויר הבית ונמצאים במגע ישיר עם עור הפנים, הגוף והריאות. קרול אברהם, מומחה לבריאות הסביבה ומי שהיה ממייסדי המשרד לאיכות הסביבה, מסביר: "הרבה מאוד אנשים לא מודעים לנזקים הבריאותיים הנובעים מגורמים תמימים לכאורה כמו חומרי ניקוי, בשמים  וצבעים,
כמו גם מרהיטים מחומרים מסוכנים כמו MDF, מקומות לא מאווררים, גז ראדון בקומות נמוכות וכשלים במערכות ביוב כל אלה מחדירים גז מסוכן היישר למרחב הפנים ביתי".

יש לכם מזגן תדיראן בבית? אתם יכולים להיות רגועים!
עכשיו הזמן "לעדכן גרסה" וליהנות מהטכנולוגיה החדשנית ביותר מבלי להחליף את המזגן הקיים, ולהתקדם לבית בריא עם אוויר נקי.

היכונו לעדכון גרסה לחיים בריאים יותר
כשכולנו נמצאים יותר בבית, יש חשיבות גדולה לאיכות האוויר שאנחנו נושמים- ממחקרים שנערכו על פי הסוכנות להגנת הסביבה האמריקאית עולה שהאוויר שאנחנו נושמים בבית מזוהם פי 5 (!) מהאוויר שאנו נושמים בחוץ. כימיקלים שנפלטים ממוצרי חשמל וצבע, שטיחים, בדים, צעצועים ובדגש על  חומרי ניקוי – פולטים לחלל הבית חיידקים, עובש, רעלנים, פטריות וכמובן הימצאותה של קרדית האבק "מסייעת" אף היא להורדת איכות האוויר שאנו נושמים.

גורמים אלה, שמצויים ממש מסביבנו כמעט בכל רגע נתון, אחראים לשורה של הפרעות בריאותיות, בהן כאבי ראש, גירויים באף, בעיניים ובגרון, סחרחורת, עייפות, דימום מהאף, מחלות ריאה, אלרגיות, בחילות, בלבול ועוד. באמצעות טכנולוגיה חדשנית ופורצת דרך שפותחה בחטיבת הפיתוח של תדיראן כאן בישראל ואושרה על ידי מעבדה מוסמכת רשומה ב FDA האמריקאי, מהיום אנחנו יכולים ליהנות מאוויר נקי מחיידקים בכל פעם שהמזגן פועל, טכנולוגיית TADIRAN AIROW  לחיטוי האוויר וניקיון חיידקים ווירוסים בבית כבר פועלת בכל מזגני תדיראן ומהיום בעזרת פיתוח ייחודי, ניתנת לחיבור פשוט "plug and play" – לא תראו אותה אבל בהחלט תרגישו אותה בכל נשימה.

 

איך מנקים אוויר שקוף?
בניגוד לטכנולוגיות אחרות הפועלות בשוק, שמחטאות רק את האוויר שעובר במזגן עצמו,
טכנולוגיית TADIRAN AIROW מטפלת ומחטאת את כל האוויר שנמצא בחלל הבית (את האוויר בכל החלל).

איך זה עובד?

  1. מולקולות O2 ו-H2O המצויות באוויר מומרות למולקולות מי חמצן.
  2. מולקולות מי חמצן מתפזרות בחלל החדר, וקוטלות 99.99% מהווירוסים והחיידקים הקיימים בחלל ובכך למעשה גורמות לטיהור האוויר שאתם נושמים בבית.

כפי שמסביר ד"ר אדיב גל יועץ אקולוגי: "טכנולוגיית TADIRAN AIROW באמצעות מי חמצן, הופכת את האוויר "החולה" בבית לאוויר נקי. הטכנולוגיה פועלת במגוון רחב של בתי חולים בארה"ב, מטפלת בחיידקים, וירוסים ופתוגניים המצויים בחללי ביתנו ובכך תורמת לאיכות האוויר אותו אנו נושמים". בנוסף לכל יתרונות המערכת החדשה והודות למנגנון לניקוי עצמי, המערכת אינה מצריכה טיפול, תחזוקה או הוצאות נוספות- מתקינים פעם אחת ונהנים שנים רבות מאוויר נקי בבית.


לא מחליפים – כן משדרגים

יש לכם מזגן תדיראן? הרווחתם!
עכשיו הזמן לשדרג את המזגן הקיים וליהנות יחד עם כל המשפחה מאוויר נקי מחיידקים ובטוח יותר לנשימה. הפסח הזה מהפכת הבית הבריא לבית נקי מחיידקים ווירוסים של תדיראן מגיעה גם אליכם עם טכנולוגיית TADIRAN AIROW לחיטוי האוויר בבית. איך זה עובד? מתקשרים לתדיראן ובזמן הקרוב גם אתם תוכלו ליהנות מאוויר נקי בבית.

מעוניינים בבית נקי מחיידקים ווירוסים? / זה לא רק מזגן , זו ההגנה הבריאותית שלכם

 

✖

שירות לקוחות

✖

ייעוץ בבחירת מזגן

יועץ אנושי
יועץ דיגיטלי לחנות המיזוג