העגלה ריקה

איך בוחרים מקרר למשפחות?

מתלבטים איזה מקרר לקנות? כדי להקל על ההחלטה, ריכזנו עבורכם את השיקולים העיקריים שכדאי לקחת בחשבון לפני רכישת המקרר ואת היתרונות של סוגי המקררים השונים.

שיקולים בבחירת מקררים

אילו מקררים מומלצים למשפחות? בחירת מקרר תלויה בשיקולים הבאים:

סוג המקרר – בחירת סוג המקרר תלויה בהרגלי הצריכה והאחסון שלכם: האם אתם מרבים לבשל ממוצרים טריים או מעדיפים להכין בישול מהיר ממוצרים קפואים?

גודל המקרר – התאימו את מידות המקרר לגודל הנישה. במידה והנישה במטבח קטנה מדי למידותיו אפשר לבדוק אם ניתן למקמו בחלק אחר במטבח או להגדיל את הנישה.

אופן חלוקת המקרר – האם אתם מאחסנים במדפים סירים גדולים? האם אתם מרבים לצרוך פירות וירקות? הרגלי הצריכה והאחסון שלכם מכתיבים את אופן חלוקת המקרר.

 

היתרונות של סוגי המקררים השונים:

מקרר מקפיא תחתון

מקפיא מרווחמקרר מקפיא תחתון אידאלי למשפחות משום שהוא מספק מקום אחסון רב למוצרי מזון קפואים כמו: בשרים, דגים, צ'יפס ופיצות, בתא ההקפאה הגדול הממוקם בחלקו התחתון.

תא מזון בגובה העיניים – אליו ניתן להוציא ולהכניס בקלות מוצרים בשימוש תכוף.

אחסון מסודר ונגיש – תא ההקפאה מחולק לתאים ומגירות בהם ניתן לאחסן את המוצרים באופן מאורגן עם נגישות מלאה.

חסכון בהוצאות – כשהמוצרים מסודרים לפי קטגוריות, ניתן לראות מיד אילו מצרכים חסרים ולהימנע מקניות מיותרות. בנוסף, ניתן להקפיא את הבישולים שנותרו במקום לזרוק אותם.

חסכון בזמן – במקפיא גדול אפשר לאחסן מוצרים מהם ניתן להכין מאכלים ומשקאות במהירות ובקלות כמו: לקטי ירקות קפואים, פירות חתוכים למיצי פירות, בצקים לפשטידות ועוד.

 

 

קיימים שני סוגים של מקררים עם מקפיא תחתון:

מקרר 4 דלתות – המצויד בתא מזון מרווח בחלקו העליון עם מקום אחסון רב למוצרי מזון טריים, בקבוקים וסירים גדולים. בחלקו התחתון ממוקם תא הקפאה גדול בו ניתן לאחסן מצרכים קפואים רבים.  ניתן להתאים את החלוקה הפנימית של המקרר לצרכי האחסון והצריכה של המשפחה על ידי תוספת של תאי אחסון בדלתות, מגירות עמוקות, מדפים מודולריים ועוד. מקרר זה מומלץ למשפחות שייהנו מאחסון אופטימלי, נגישות ונוחות.

מקרר 2 דלתות – הכולל תא הקפאה מרווח בחלקו התחתון  ותא מזון בחלקו העליון. מקרר זה יכול להתאים לזוגות בתחילת דרכם אך כדי לחסוך את ההוצאות הכרוכות בהחלפתו במקרר גדול יותר עם התרחבות המשפחה, מומלץ לבחור מראש במקרר 4 דלתות.

מקרר מקפיא עליון

תא מזון מרווח – תא המזון הגדול של מקרר מקפיא עליון מכיל כמות גדולה של מוצרים כגון: מוצרי חלב, פירות, ירקות, משקאות, סלטים ותבשילים.

מקפיא בגובה העיניים – ניתן להוציא ולהכניס בקלות מוצרי מזון קפואים מבלי להתכופף.

ניצול אופטימלי של החלל – בתא המזון ניתן להוסיף פיצ'רים שונים לאחסון מרבי כמו: מגירות עמוקות לפירות וירקות, תא קירור נפרד למוצרי חלב, מדפים מודולריים לגמישות באחסון, תאים לאחסון של בקבוקים ועוד.

לסיכום

בחירת סוג וגודל המקרר תלויה בהרגלי הבישול והצריכה של בני המשפחה. במידה ואתם מרבים לבשל וצריכים מקום אחסון רב למוצרי המזון הטריים, מומלץ לבחור במקרר מקפיא עליון בעל תא מזון מרווח. במידה ואתם מרבים לצרוך מוצרי מזון קפואים, מומלץ לבחור במקרר מקפיא תחתון עם תא הקפאה גדול. ניתן לבחור במקרר 2 דלתות או במקרר 4 דלתות, המתאים ביותר למשפחות משום שהוא כולל מקום אחסון רב עבור מזון טרי וקפוא גם יחד.

כדי ליהנות מהמקרר לאורך זמן, אנו ממליצים לבחור במוצר של מותג אמין ואיכותי המספק שירות יעיל ואחריות מלאה.

 

מדריכים נוספים שיעניינו אתכם:

arrow left slider arrow right slider
✖

שירות לקוחות

✖

ייעוץ בבחירת מזגן

יועץ אנושי
יועץ דיגיטלי לחנות המיזוג