✖

שירות לקוחות

✖

ייעוץ בבחירת מזגן

יועץ אנושי
יועץ דיגיטלי לחנות המיזוג חנות חשמל

5 דרכים להפוך את הבית לבריא יותר עבור הילדים שלנו

בית. תמיד ידענו שזהו המקום המוגן והשומר שלנו, אבל בשנה האחרונה הוא קיבל חשיבות הרבה יותר גדולה עבורנו, ועבור ילדינו. בין המסגרות שפועלות-לא פועלות ומקומות העבודה שעובדים מרחוק, כולם מבלים הרבה יותר זמן בין ארבעת הקירות הללו, וכך גם הילדים.
האם ידעתם שהאוויר שהם נושמים בבית מזוהם יותר מזה שבחוץ?

אנחנו נוטים לסמוך על כך שזיהום אוויר הוא משהו שקיים בחוץ, ואצלנו בבית האוויר כנראה טוב יותר. מה שאולי אתם לא יודעים, זה שבפועל, האוויר בתוך הבית שלנו מזוהם פי 5 מאשר האוויר שבחוץ. כן, עד כדי כך.

למה זה חשוב?

זיהום אוויר מהווה סכנה ברורה לבריאות של ילדיכם ושלכם. ארגון הבריאות העולמי הגדיר ב-2019 את זיהום האוויר בתור האיום הסביבתי הגדול ביותר על בריאות הציבור, ובמקרה של ילדים המצב אפילו מסוכן יותר. זיהום אוויר אצל ילדים משפיע לא רק על המצב הנוכחי, אלא גם על התפתחות האיברים שלהם לטווח הרחוק, לכן נרצה לעשות כל מאמץ כדי לאפשר להם לנשום אוויר נקי ובריא יותר.

הנה 5 דברים שתוכלו לעשות כדי להפוך את הבית לבריא יותר עבורם:

 1. צבעו את החדר בצבעים שאינם פולטים רעלים.
  יותר ויותר חברות מבינות היום את חשיבות העיצוב האקולוגי, ומוציאות צבעים ידידותיים לסביבה ולנשימה. אם אתם מתכננים לצבוע את חדר הילדים בקרוב או אפילו את הרהיטים, שימו לב שאתם בוחרים בצבעים מהסוג שלא מזיק לנשימה – ובונוס: לרוב לצבעים האלה גם יהיה פחות ריח ויהיה לכולם הרבה יותר נעים.
 2. שימו לב לטקסטיל.
  ממה עשויים המצעים והווילונות בחדר הילדים שלכם? כדאי לשים לב להרכב הבד, ולבחור בבדים טבעיים ואורגניים אם אפשר – כאלה שנושמים טוב יותר, צוברים פחות אבק ומתוך כך ידידותיים יותר לילדיכם ולשינה שלהם.
 3. הקיפו את ילדיכם בצעצועים ידידותיים לסביבה.
  צעצועים ומשחקי ילדים רבים עשויים פלסטיק. זהו אולי חומר זול, וקל יותר לניקוי – אך סוגים רבים של פלסטיק פולטים רעלים שונים לאוויר ועשויים לגרום לנזקים בטווח הרחוק. העדיפו צעצועים מחומרים טבעיים כמו עץ או במבוק, הם גם יישמרו לאורך זמן וגם יהיו בריאים יותר.
 4. שלבו צמחים בחדר.
  מעבר לכך שתוכלו לנצל את ההזדמנות ללמד את ילדיכם על הטיפול בצמחים והדאגה ליצור חי אחר (שהוא לא כלב), הצמחים עוזרים לאזן את כמות הפחמן הדו חמצני באוויר וישנם אפילו צמחים עם סגולות לטיהור האוויר.
 5. השקיעו במזגן איכותי שגם ינקה את האוויר.
  בסופו של דבר, הרבה מההשפעה על בריאות ילדיכם מתנקזת לאיכות האוויר שהם נושמים – אז למה לא להשקיע במזגן שינקה אותו ויהפוך אותו לאיכותי יותר? עם הטכנולוגיה החדשנית של תדיראן, AIR CARE O2 זה אפשרי וממש פשוט: טכנולוגיית מי חמצן המשמידה כ- 99% מהווירוסים, הבקטריות, הריחות בחלל הבית.

מה זה 02  AIR CARE  ואיך זה עובד?

טכנולוגיית  02 AIR CARE המתאימה לכל סוגי המזגנים ממירה מים שקיימים באוויר (לחות) למי חמצן בתוך התקן מיוחד במזגן. מולקולות מי החמצן נוצרות במינון נמוך מאוד, ומתפזרות לחלל. הן נדבקות לווירוסים, חיידקים עובש ויתר הגורמים המזיקים לאוויר, משמידות אותן ובכך למעשה גורמות לטיהור האוויר שאתם נושמים בבית.

בניגוד למערכות אחרות לטיהור אוויר –  מערכת 02  AIR CARE  מנטרלת את ההפרעות והמזיקים כבר כשהם באוויר, ולפני שהספיקו להתבסס על משטחים שונים בבית כמו שטיחים, רהיטים ווילונות – וזהו ייחודה הגדול.

יעילות הפטנטים נבדקה במעבדת AIRSOLE, מעבדה מאושרת FDA.
התוצאות הראו יעילות של כ-  99.999% בקטילת הווירוסים והבקטריות באוויר, ו-98% בקטילת עובשים. המשמעות של זה היא שתוך קצת יותר משעתיים האוויר בבית שלכם יהיה נקי מווירוסים ובקטריות ב-99.999%!

אז אם אתם כבר נאלצים לבלות שעות וימים בבית עם הילדים, דואגים לשמור על החינוך והתעסוקה של ילדיכם – וכמובן על בריאותם, זכרו שלזיהום האוויר הביתי יש חלק נכבד באיכות החיים שלהם ושלכם, ובהתפתחות שלהם. זה הזמן לדאוג עבורם לטוב ביותר ולעבור למזגן בטכנולוגיית 02 AIR CARE של תדיראן.

 

להשארת פרטים ויועץ מזגנים שלנו יחזור אליך>>

מה אתם יודעים על זיהום האוויר בבית שלכם?

זה לא סוד: אוויר מזוהם הוא סכנה לבריאות. הוא גורם מידי שנה לתמותה של כ-3.5 מיליון איש ברחבי העולם ולהתפתחות מחלות שונות. ב-2019 הוגדר ע״י ה-OECD כאיום הסביבתי הגדול ביותר על בריאות הציבור. מה שאנחנו פחות יודעים, הוא שגם לאוויר שאנחנו נושמים בבית שלנו, הסביבה המוגנת, יש תפקיד מרכזי בבריאות שלנו.
אז מה אנחנו עושים ויכולים לעשות כדי לשמור על עצמנו?

אנחנו רגילים לחשוב על זיהום אוויר כמפגע שנמצא מחוץ לבית, בערים גדולות ובמיוחד באזורים תעשייתיים. אך נתוני משרד הבריאות כנראה יפתיעו אתכם: מסתמן שהאוויר בבית מזוהם כמעט פי 5 מהאוויר שבחוץ.

השנה החולפת שינתה עבורנו את חלוקת הזמן בין הפנים לחוץ באופן דרסטי. רבים מאתנו החלו גם לעבוד מהבית, והשהייה המשותפת והמרובה בחללים סגורים, הפכה למצב המהווה סיכון לבריאותנו כשהיא מסייעת להתפשטות נגיפים שונים (קורונה, שפעת, צינון, וירוסים וכד׳) ומחמירה מצבים בריאותיים  כמו אסטמה, אלרגיות, רגישות לחומרים מסוימים ועוד. המסקנה?
אנחנו חייבים לקחת אחריות על איכות האוויר שאנחנו נושמים בבית, ולהתחיל לשפר אותה.

איך מטפלים באוויר בבית?

מודעות לנושא, תחזוקה שוטפת ושימוש וניקוי פילטרים יכול למקסם את איכות האוויר שאנחנו נושמים.

 • אווררו את הבית – פיתחו חלונות ודלתות, אווררו את חדרי הבית כולל המטבח והשירותים וסייעו לתחלופת האוויר ככל הניתן.
 • שימו לב למדד הלחות – רמה תקינה של לחות בבית מקטינה את הסיכוי להתפתחות עובש. הטווח האופטימלי הוא 30-50% לחות, וניתן למדוד אותו באמצעות מד לחות.
 • הרחיקו חומרים מזיקים – הפחיתו שימוש בחומרי ניקוי כימיקליים וחומרים אחרים המזיקים לנשימה. העדיפו להשתמש בחומרים על בסיס טבעי ולא סינתטי, גם כאשר מדובר במפיצי ריח, נרות, מטהרי אוויר וכד'.
 • הימנעו מפריטים שצוברים אבק – סעיף זה רלוונטי במיוחד למי שסובל מאלרגיות למיניהן, ובעיקר לקרדית האבק. השתדלו להימנע מפריטי טקסטיל שצוברים אבק כמו שטיחים, וילונות וכד'. העדיפו בדים טבעיים ונושמים, והקפידו לשאוב משטחים כמו מזרנים וספות כדי למנוע הצטברות אבק ואלרגנים.

 

אבל הנה עוד דרך, חדשנית ופשוטה יותר שאולי לא הכרתם: טכנולוגיית AIR CARE O2

טכנולוגיית מי חמצן המשמידה כ- 99.99% מהווירוסים, הבקטריות והעובשים בחדר – וזאת מבלי שתצטרכו לעשות דבר מלבד להפעיל את המזגן.

איך זה עובד?

טכנולוגיית 02 AIR CARE  של תדיראן ממירה לחות שקיימת באוויר למי חמצן. מולקולות מי החמצן נדבקות לוירוסים, חיידקים עובש ויתר הגורמים המזיקים לאוויר, משמידות אותן ובכך למעשה גורמות לטיהור האוויר שאתם נושמים בבית.

אולי יפתיע אתכם לשמוע, אבל בשפה המדעית קוראים לתהליך הזה "אפקט הקורונה" – וכן, השם היה קיים עוד הרבה לפני 2020.

 יעילות הפטנט נבדקה במעבדה רשומה FDA והתוצאות הראו יעילות של כ-  99% בקטילת הוירוסים והבקטריות באוויר.

מה שאומר שתוך קצת יותר משעתיים, האוויר בבית שלכם יהיה נקי יותר מווירוסים ועובשים.

אם זה לא מספיק, מדובר בטכנולוגיה שגם תחסוך לכם כסף ולא מצריכה תחזוקה: המערכת מייצרת מי חמצן מהלחות הקיימת באוויר וכך אתם לא צריכים להתעסק בתוספים כמו קפסולות או מילוי דטרגנטים שעולים כסף רב.

ואל דאגה:  בדקנו גם את ריכוז מי החמצן באוויר כדי לוודא שהוא אינו חורג מהתקן, והריכוזים נמוכים פי 50-100 ממגבלת החשיפה כפי שהוגדר בקנדה וארה"ב.

אז הגיע הזמן לדאוג לאוויר שאתם נושמים בבית ולוודא שהוא איכותי מספיק עבורכם: כל מה שאתם צריכים זה להפעיל את המזגן – ולהיות מוכנים לנשום אוויר נקי יותר.

עכשיו הזמן ליהנות מטכנולוגיית AIR CARE O2 במזגני תדיראן בהתאמה אישית,
כדי שגם אצלך ממש בקרוב, אפשר יהיה לנשום אוויר נקי בבית ולהרגיש הכי בטוח »