✖

שירות לקוחות

✖

ייעוץ בבחירת מזגן

יועץ אנושי
יועץ דיגיטלי לחנות המיזוג חנות חשמל

צננת מזגנים

 

מצוננים באמצע הקיץ?
תדליקו את המזגן ונקו את הבית מחיידקים ואלרגיה!


מאת: הלל יפה
זמן קריאה: 3 דקות

מה פתאום צינון באמצע הקיץ?
השמש זורחת, הלחות עולה והקיץ כבר כאן אבל יש לא מעט אנשים שדווקא בעונה החמה מסתובבים עם גודש באף, צינון, השתעלויות, כאבי גרון, אלרגיה ועוד תסמינים שהם אולי לא נוראיים אבל בהחלט מפריעים לתפקד באופן יומיומי. אחת הטעיות הנפוצות היא שבחורף ״קל״ יותר לחלות בצננת, מחקרים מוכיחים שניתן להידבק בכל עונה ללא קשר למזג האוויר אלא רק לדבר אחד: חשיפה ושהייה ממושכת לנגיפים מזוהמים בין אם על ידי העברה על ידי אדם חולה אחר, או לנגיעה במשטחים נגועים בנגיפים. אחת השמועות הפופולריות היא שהמזגן גורם לצננת, הדבר כמובן אינו נכון, אבל שהייה בחדר שבו פועל המזגן עם חלונות סגורים ללא אוורור – תורם להתפשטות נגיפים בתוך החדר- המזגן לא גורם לצננת אבל חיידקים שנמצאים בחדר סגור ללא אוורור – בהחלט כן.
רוצים לעבור את הקיץ בשלום- חופשיים מצננת וללא טישו צמוד? הכנו עבורכם מספר טיפים שיעזרו לכם לעבור את העונה החמה בקלות. מוכנים? אנחנו מתחילים!

 

לעבור את הקיץ ללא צינון

מאחר ובקיץ אנחנו נוטים להישאר לאורך זמן בחדרים סגורים וממוזגים, היכולת של הנגיפים להתפשט בחלל גדולה יותר, שימוש במזגן מתקדם בעל טכנולוגיה לטיהור האוויר שפועל להרוג את החיידקים, הבקטריות והעובש בהחלט מסייע, בינתיים כדאי להקפיד על הדברים הבאים:

 • ניקיון הפילטרים- כדאי לנקות את הפילטרים (מסננים) של המזגן לעיתים תכופות יותר- מזגן שאינו מתוחזק יכול לפזר בחדר גורמי אלרגיה, אבק ונבגי עובש.
 • טמפרטורה מבוקרת- השתדלו לא ״להקפיא את הבית״ אוויר קר מידי בחלל הבית גורם לכלי הדם באף להתחמם ולהתרחב- דבר שמוביל להפרשה של נוזלים מהאף.
 • ניקיון וסדר – תתפלאו, אבל כדאי לנקות את המצעים ואת החדר לעיתים קרובות. בנוסף, כדאי מעת לעת לפתוח קצת חלונות בזמן שאנחנו לא נמצאים בבית כדי לחדש את זרימת האוויר הנקי לבית.
 • רכישת מזגן, שמעניק הגנה מפני חיידקים בחלל סגור, ומנקה ומסנן את האוויר העומד בחדר בכל פעם שאנחנו מפעילים אותו ואפילו גם אחרי שאנחנו מכבים. 

 

הפתרון הטכנולוגי של תדיראן לקיץ בטוח מצינון

מהפכת הבית הבריא של תדיראן מציעה מגוון פתרונות טכנולוגיים מתקדמים שיהפכו את האוויר בבית לבטוח ונקי מחיידקים בכל פעם שתפעילו את המזגן. לא משנה איזה מזגן תבחרו: מזגן עילי
או מזגן מיני מרכזי של תדיראן באפשרותכם ליהנות מהטכנולוגיה כבר היום.
מזגן עילי תדיראן – SUPREME עם טכנולוגיית  AIR CARE UVC– זוכה פרס בחירת הצרכנים של מגזין "בראבו" 2021  לטיהור האוויר, המזגן החדשני מגיע עם פילטר PM2.5 – ששמו מגיע מהבעיה עצמה – חלקיקים בגודל 2.5 מיקרון, חלקיקים אלה רעילים ונושאים בתוכם ערכים גבוהים של בקטריות ווירוסים אשר משפיעים בצורה ישירה על איכות האוויר בחלל הממוזג. בנוסף מותקנת גם טכנולוגיית UVC שבזמן פעולתו ה- UVC מייצר גל של 200 – 280 ננומטר והוא היעיל ביותר בנטרול חיידקים, בקטריות ופטריות, חלקיקי אבק, עשן סיגריות וקשקשים מחיות מחמד המצטברים על פני מחליף החום ביחידה הפנימית.
מזגן מיני מרכזי אינוורטר SENSE – המזגן החדשני של תדיראן עם טכנולוגיית 02AIR CARE, פטנט בלעדי וייחודי לתדיראן, שממירה מים שקיימים באוויר (לחות) למי חמצן בתוך התקן מיוחד במזגן. מולקולות מי החמצן נוצרות במינון נמוך מאוד, ומתפזרות לחלל. הן נדבקות לווירוסים, חיידקים עובש ויתר הגורמים המזיקים לאוויר, משמידות אותן ובכך למעשה גורמות לטיהור האוויר שאתם נושמים בבית.

לנשום אוויר נקי בבית – כבר בקיץ הקרוב
במיוחד השנה למדנו שאיכות האוויר בבית חשובה לאין שיעור, המזגנים החדשים של תדיראן, שכבר מצוידים במיטב הטכנולוגיה המתקדמת ביותר לניקוי האוויר בבית, מעניקים לכם ביטחון בבית ואוויר נקי ובטוח יותר. מתקדמים עכשיו למזגן תדיראן ועוברים קיץ בטוח בבית ונקי מחיידקים, אלרגיה, צינון ואבק. כשאתם בים לרכוש מזגן, בדקו עם איש המכירות האם המזגן שמציעים לכם גם מחטא ומנקה את האוויר בבית- או שפשוט תזמינו תדיראן- הטכנולוגיה לבית נקי מחיידקים- כבר בפנים. 

 

למידע נוסף ולהתאמת מזגן בדיוק בשבילכם,

לחצו כאן ותנו למומחים של תדיראן לתת לכם את הפתרון הבטוח ביותר>>

המדריך לאלרגני המתחיל

המדריך לאלרגני המתחיל – איך נפטרים בעונות מעבר מקרדית אבק הבית ואבקני פרחים?

קרדית אבק הבית ואבקני פרחים נמצאים בכל בית בישראל. גם אם  אין ביכולתנו להבחין בהם בעת שהם מתרוצצים ברחבי הבית, הם בהחלט נמצאים שם וגורמים לרבים מאיתנו לתגובות אלרגיות ותופעות מציקות אחרות.

למעשה, אותו יצור זעיר, ידוע בתור אחד הגורמים העיקריים להתפתחותן של תגובות אלרגיה בקרב כלל האוכלוסיה.
למרות זאת, באמצעות הקפדה על מספר כללי היגיינה בסיסיים ובעזרת שימוש נכון במזגן (כן! לא התבלבלנו) ניתן להתמודד עם הנזקים של קרדית האבק.

מהי קרדית אבק הבית? מדוע היא גורמת לנו להתעטש ולפתח אלרגיה? וכיצד ניתן להיפטר ממנה ללא מאמץ מיותר? על כל אלו במדריך שלפניכם.

בית נקי

מהי קרדית האבק?

קרדית אבק הבית, או בשמה המקוצר קרדית האבק, היא יצור זעיר מקבוצת האקריות (פרוקי- הרגליים), שגודלה אינו עולה על 0.42 מ"מ!

קרדית אבק הבית כשמה כן היא – אזורי המחיה שלהם הם בין כותלי הבית בלבד, וניתן למצוא אותה בעיקר בין מצבורי אבק, ריהוט, מזרונים, ארונות בגדים וגם בין חלקיקי האבק שמפוזרים באוויר.
התנאים האידיאלים לשגשוג שלה הם חום ולחות גבוהים, כאשר התנאים האופטימליים עבורה יהיו טמפרטורה סביב 35 מעלות ואחוזי לחות של כ- 75%.
עם זאת, אל תתפלאו אם היא תמצא בביתכם גם בעונת החורף – גם אז היא עשויה לגרום סבל ותגובות אלרגיה לכל המשפחה.

כיצד קרדית האבק משפיעה עלינו?

ובכן, לא סתם היא נקראת כך. האבק שבביתנו מורכב מאינספור חלקיקים מזעריים שהעין האנושית לא יכולה לראות. החלקיקים הללו יכולים להיות דוממים (זיהום תעשייתי, סחף של הרוח, סיבים סינטטיים ועוד), אך לא בהכרח. קרדית האבק "נהנית" משאריות אבק שכוללות תאי עור, קשקשים ושאריות שיער שנושרות מגופינו. בתנאי סביבה לחים הקרדית משגשגת, היא ניזונה מהאבק, וההפרשות שהיא מייצרת גורמות לתגובות אלרגיות, נזלת אלרגית, עיטושים, קשיי נשימה ועוד תופעות מטרידות אחרות.

אלרגיה לאבק

7 טיפים מקלים לעונת המעבר ולאלרגן המתחיל

 1. ניקיון מצעים – הקפידו להשתמש במצעים סינטטיים או מצעי כותנה, ולכבס אותם ואת הכריות מדי שבוע כדי למנוע את ההתפשטות של קרדית אבק הבית.
  מלבד זאת, מומלץ לאוורר את המצעים מדי יום, במיוחד כשמודבר בימים חמים ולחים במיוחד.
 2. שאיבת אבק – הבתים שלנו חשופים לאבק כל הזמן. הקפידו על אוורור וניקיון של הבית באופן קבוע, ועל שימוש קבוע בשואב אבק איכותי למניעת התפשטות של קרדית האבק.  שאבו אבק מהמזרונים, שטיחים, פינות הבית והרהיטים באופן תדיר.
 3. חללי אחסון – צמצמו חללי אחסון מיותרים בבית – קופסאות אחסון, ארגזי מצעים ועוד. כל אלו מושכים אליהם את קרדית אבק הבית.
 4. מזרונים – הקפידו על אוורור וניקוי של המזרונים אחת לתקופה. זו פעולה שרבים מאיתנו נוטים לא לעשות. בפועל, האוכלוסיה של קרדית האבק מתרבה בצורה אופטימלית בתוך המזרונים עליהם אנו ישנים.
 5. צעצועים – אם יש לכם ילדים קטנים, השתדלו להימנע מקנייה של צעצועים פרוותיים, או אביזרי שעשוע שעשויים פרווה או בד. הצעצועים הללו הם מקור לשגשוג של קרדית אבק הבית, ולתופעות אלרגיה בקרב הילדים שלכם.

בכל מקרה, הקפידו מדי תקופה לנקות את הצעצועים וכמובן לאחסן אותם בצורה כזו שלא יעלו אבק.

 1. היעזרו בקרני השמש – פתחו חלונות ותריסים בכל הזדמנות. פעולה זו תורמת לאוורור הבית, וגם לחדירה של השמש ולחיסול של קרדית האבק.
 2. ניקוי מסנני המזגנים – במזגנים בהם לא קיימת טכנולוגית Air Care חשובה עוד יותר ההקפדה על ניקוי שוטף של מסנני המזגן. המזגן הוא אמנם כלי יעיל לנטרול החום והלחות בבית, אך מנגד הוא גם עוזר בהפצה של קרדית האבק אל עבר כל חללי הבית.

ניקוי על בסיס חודשי של הפילטרים עוזר למנוע את הצטברות קרדית האבק וכמובן לנטרל את תופעות האלרגיה המציקות.

קל יותר להיפטר מקרדית אבק הבית עם מזגן תדיראן

טכנולוגית Air Care O2 מהווה פתרון חדשני של תדיראן אשר משמיד חיידקים ווירוסים כמו קרדית האבק ואבקני פרחים ויכול להקל עליכם במניעת האלרגיה.

הטכנולוגיה, היא בעצם מוצר קטן שיכול להיצמד לכל מזגן, ומאפשר חיטוי של האוויר והגנה מפני מזיקים שונים, ביניהם גם קרדית האבק, אבקני פרחים עצים ודשא.
מלבד נטרול מתמיד של המזיקים, מאפשרת הטכנולוגיה המתקדמת נטרול של ריחות רעים.

מזגני Air Care O2 מבוססים על טכנולוגית מי חמצן. מולקולות מי החמצן מתפזרות באוויר החדר, נצמדות לווירוסים ולחיידקים ומחסלות אותם, ובכך למעשה גורמות לטיהור האוויר שאנחנו נושמים בבית.

תוסף טכנולוגי AIR CARE O2 מתאים לכל מזגן. לקבלת פרטים נוספים>>  

תסמונת הבית החולה: דרכי מניעה וטיפול באוויר מזוהם

מה אתם באמת יודעים על זיהום האוויר בבית שלכם? על פי הנתונים הרשמיים של ארגון הבריאות העולמי, יותר מ-3.5 מיליון איש ברחבי העולם מתים מדי שנה כתוצאה מחשיפה לאוויר מזוהם.

על אף מאמצי ההסברה של ארגוני בריאות בינלאומיים וההתקדמות המשמעותית בתחום הטיפול באוויר מזוהם, בעיות רבות עדיין נותרו ללא מענה:
מחלות כרוניות בדרכי הנשימה, אלרגיות, זיהומים, מחלות לב, סרטן ועוד אחרים – כולם פועל יוצא של תופעת זיהום האוויר התוך – מבני.

הנתונים הללו וודאי מדגישים את הצורך בנקיטת צעדים משמעותיים בכל הנוגע לטיפול באוויר מזוהם בחללים הסוגרים בהם אנו מבלים את מרבית שעות היממה.
כיצד נוכל למנוע את הסיכונים הבריאותיים ולטפל בצורה יעילה ופשוטה בזיהום האוויר?

בית חולה

מהי תסמונת הבית החולה?

תסמונת הבית החולה היא תופעה אשר מתייחסת לאיכות האוויר הירודה בתוך מבנים סגורים ולהשפעות הסביבתיות והבריאותיות שלה על הציבור. למעשה, בשנים האחרונות התגברה באופן משמעותי החשיפה שלנו לזיהומים סביבתיים שונים כתוצאה משימוש בתנורי עץ, פחם ונפט, חלקיקי אבק, עישון, פליטת מזהמים מכלי רכב וגם מזהמים ביולוגיים ואלרגנים כמו חיידקים, וירוסים, עובש ופטריות.

למעשה, דוחות הבריאות מלמדים אותנו שהאוויר שאנו נושמים בתוך הבית מזוהם פי 5 מהאוויר בסביבה החיצונית!

בשורה התחתונה – אנו מבלים שעות רבות בתוך הבית, או בחללים סגורים אחרים (משרדי עבודה, קניונים וכו), ותסמונת הבית החולה רק מדגישה את הצורך במציאת פתרונות יעילים לטיפול באוויר מזוהם.

טיפול באוויר מזוהם – טיפים והמלצות

"האווירה" במשרדי העבודה החדשים השתנתה לרעה? אתם חווים תסמינים של קשיי נשימה, בחילות, כאבי ראש או גרד מאז השיפוץ או המעבר לדירה החדשה?

כל אלו עשויות להיות תופעות שקשורות לסינדרום הבית החולה. החדשות הטובות הן שקיימות מספר דרכים להתגבר על התופעה. לפניכם מספר צעדים שניתן לנקוט לצורך טיפול באוויר המזוהם שאתם נושמים.

היו ערניים לשינויים בסביבה הביתית

בייחוד במדינה חמה ולחה כמו ישראל, עלינו להיות יותר ערניים לבקרת האקלים בתוך הסביבה הביתית בה אנו מבלים שעות רבות. כיום, ניתן להשיג בקלות מכשירי ניטור שיאפשרו לנו לעקוב אחרי בקרת האקלים הביתית ולפעול בהתאם.

זה לא סוד שלחות וחום הם המתכון המנצח להתפתחות של עובש, פטריות או מזהמים אחרים כמו קרדית האבק. שמירה על בקרת אקלים אופטימלית בעזרת הטכנולוגיות המתקדמות מבית תדיראן – טכנולוגית Air Care O2, תסייע לכם במאמצי הטיפול באוויר מזוהם.

ניקיון ואוורור

אל תחכו שהזיהום יגיע אליכם לבית – הקפידו על אוורור ועל תחלופת אוויר קבועה בבית, ניקיון לכלוך ואבק והימנעות מכל פריט ישן שעלול לצבור אבק.
כמו כן, מומלץ מאוד לא לדחות ניקיון של עובש באיזורים בעייתיים ברחבי הבית.

עישון

הימנעו מעישון בתוך מבנים סגורים. העישון משחרר לאוויר חומרים מזיקים ורעלנים שמגבירים את הזיהום וגורמים לתחלואות.

מטהרים לטיפול באוויר מזוהם

כיום קיימים בשוק מגוון רחב של מסננים ומטהרים ביתיים לטיפול באוויר מזוהם – מסנני אויר יונים, לוכדי חלקיקים וכן הלאה. את היחידות העצמאיות הללו תוכלו למקם בחדרי השינה, בסלון או בכל חלל אחר בו קיים חשש לירידה באיכות האוויר.

טכנולוגית Air Care O2 – מהפיכת הבית הבריא של תדיראן

השקעה במזגן איכותי לטיפול באוויר המזוהם בבית הוא הפתרון המושלם למניעה של תסמונת הבית החולה. מזגני Air Care O2 מבית תדיראן מבוססים על טכנולוגיה מהפכנית אשר מסייעת לכם להרחיק מהבית מזהמים ולטהר את האוויר שאתם נושמים.

מדובר בפטנט חדשני שפועל על טכנולוגיית המרה של המולקולות באוויר למי חמצן שמשמידים 99.99% מהווירוסים והחיידקים באוויר.

את טכנולוגית Air Care O2 ניתן להתקין בכל סוגי המזגנים. ההתקן האקולוגי מבוסס על שכבת הגנה משולשת הכוללת שלושה מסננים לטיפול בבקטריות, נטרול קשת רחבה של חיידקים ווירוסים ותחושת רעננות תמידית.

עברו עוד היום למזגני תדיראן על מנת להנות מאוויר נקי ולהיפטר מתסמונת הבית החולה.

מהפיכת הבית הבריא של תדיראן

להיות בטוחים באיכות האוויר שאנו נושמים – במיוחד בבית

אם היו אומרים לך שניתן להפחית, כמעט לחלוטין, את החיידקים, הבקטריות הווירוסים והעובשים שהמשפחה שלך נושמת בבית? ואם גם היו אומרים לך, שבעזרת טכנולוגיה ייחודית מוגנת בפטנט האוויר בבית, המקום שבו אנחנו אמורים להרגיש הכי בטוח – יכול להיות נקי יותר?

לא שווה בדיקה?!

על פי נתוני משרד הבריאות, האוויר שאנו נושמים בבית מזוהם כמעט פי 5 (!) מהאוויר שאנו נושמים בחוץ. מבלי שנשים לב הבית שלנו עמוס בגורמים רבים שמזהמים את האוויר באופן קבוע ומתמשך, לא פלא שלמעלה מ-60% מהילדים סובלים מבעיות נשימה ומבוגרים רבים סובלים מקוצר נשימה ובעיות בריאות נוספות, דבר הפוגע ביכולת לתפקד באופן יומיומי ורגיל. בנוסף, השנה גם למדנו שנגיף הקורונה, שרוב מקרי ההדבקה בו מתרחשים בחללים סגורים שאינם מאווררים או מטוהרים, גרם לכולנו לעצור רגע, לחשב מסלול מחדש ולשנות את הדרך שבה אנו חיים.

כולנו רוצים לנשום אוויר נקי ובטוח יותר בבית, אך האם זה אפשרי?

 

לוקחים שליטה על איכות האוויר בבית – משאירים את החיידקים בחוץ

כחברה שחרטה על דגלה את נושא איכות האוויר שאנו נושמים בבית, אנשי מעבדות המחקר והפיתוח של תדיראן, פיתחו במשך למעלה מ-3 שנים את AIR CARE O2 – טכנולוגיה ייחודית ופורצת דרך – המשמידה בכ – 99.999% את החיידקים, הבקטריות הוירוסים והעובשים הנמצאים בבית, ומסייעת לכל המשפחה לנשום אוויר נקי יותר. טכנולוגיית AIR CARE O2 ממירה מים שקיימים באוויר (לחות) למי חמצן. מולקולות מי החמצן נדבקות לוירוסים, חיידקים עובש ויתר הגורמים המזיקים לאוויר, משמידות אותן ובכך למעשה גורמות לטיהור האוויר שאנו נושמים בבית.

לתהליך הזה קוראים בשפה המדעית "אפקט הקורונה"…. כן, כן, הרבה לפני שהכרנו את הקורונה שלנו.

בכל טמפרטורה בבית – האוויר תמיד נשאר נקי

יעילות הטכנולוגיה הייחודית של תדיראן, נבדקה ע"י מעבדה רשומה ב- FDA ומאפשרת לנו לנשום אוויר בריא יותר בכל פעם שנקרר או נחמם את הבית.

אוויר נקי מזיהום בבית, בלחיצת כפתור

מומחי בריאות וסביבה מכל העולם וגם בישראל, מעריכים שהסכנה מזיהום אוויר ביתי הופכת להיות האיום הגדול ביותר על בריאות הציבור – אולי נדמה לנו ש"האוויר שקוף" אך הפגיעה הבריאותית מתרחשת בכל רגע שאנו נושמים את האוויר בבית. הכימיקלים במוצרים רבים, בישול בגז, רהיטים שפולטים גזים מזהמים, קרדית האבק שמובילה לאלרגיות, חומרי ניקוי, עישון וגורמים רבים נוספים, מזהמים את האוויר בבית באופן יומיומי ויוצרים בעיות בריאות רבות אצל ילדים ומבוגרים כאחד. הפתרון הטכנולוגי של תדיראן מאפשר לנו להשביח את האוויר בבית בעזרת השמדת הבקטריות והחיידקים, ובכך להיות בטוחים יותר באוויר שאנו והמשפחה שלנו נושמים במקום שבו אנחנו נמצאים הכי הרבה זמן – הבית.

עכשיו הזמן ליהנות מטכנולוגיית AIR CARE O2 במזגני תדיראן בהתאמה אישית,
כדי שגם אצלך ממש בקרוב, אפשר יהיה לנשום אוויר נקי בבית ולהרגיש הכי בטוח »