העגלה ריקה

מקרר מקפיא עליון

היתרונות של מקרר מקפיא עליון רבים: המוצר מתאים לזוגות ומשפחות אשר צורכים שפע של חומרי גלם טריים מכיוון שתא המזון המרווח שלו מכיל כמות גדולה של פירות, ירקות, מוצרי חלב ובקבוקים.

למי מתאים מקרר עם מקפיא עליון? מה הם ההבדלים בינו לבין מקרר עם מקפיא תחתון? התשובות במדריך הבא.

כיצד בוחרים מקרר?

בחירת מקרר שישרת אתכם בצורה הטובה ביותר תלויה בגורמים שונים ובהם:

הצרכים ואורח החיים של בני הבית – מרבים לבשל ולצרוך מזון טרי? במקרה זה מומלץ לבחור במקרר מקפיא עליון, הכולל תא מזון גדול לאחסון של חומרי הגלם והתבשילים בצורה מסודרת. במידה ואתם מרבים לצרוך מזון קפוא, העדיפו מקרר מקפיא תחתון עם תא הקפאה גדול.

התאמה לנישה במטבח – התאימו את המקרר לגודל הנישה וקחו בחשבון שיש להשאיר מרווח בין המקרר לבין הדפנות, למניעת סתימה של פתחי אוורור וכדי לאפשר פתיחה של דלתות המקרר בזווית של 90 מעלות.

הובלת המקרר – בדקו שהמקרר נכנס למעלית/עובר במדרגות הבניין ובכניסה לבית. בחלק מהמקררים ניתן לפרק את הדלתות כדי לאפשר מעבר נוח.

עיצוב המקרר – חשוב להתאים את העיצוב של המקרר לסגנון ולגוונים השולטים במטבח, למראה הרמוני. ניתן לבחור במקרר נירוסטה, זכוכית שחורה או לבנה, מקרר בגוון כסוף, שמנת ועוד.

מקרר 2 דלתות מקפיא עליון – למי הוא מתאים?

מקרר דלת מעל דלת כולל תא מזון מרווח בחלקו התחתון ומקפיא בחלקו עליון. בחירת מקרר 2 דלתות מקפיא עליון מתאימה לזוגות ולמשפחות שנוהגים לרכוש חומרי גלם טריים ומרבים לבשל. תא המזון של המקרר נועד להכיל כמות גדולה של מצרכי מזון טריים כמו: ירקות, פירות, נקניקים, מוצרי חלב וסלטים.

 מקרר מקפיא עליון – יתרונות

נוחות ונגישות – תא ההקפאה של מקרר מקפיא עליון נמצא בחלקו העליון ובגובה העיניים, כך שניתן להוציא ולהכניס מוצרי מזון בקלות.

תא מזון מרווח – מקרר מקפיא עליון כולל תא מזון גדול, לאחסון אופטימלי של מוצרי מזון טריים  וסירים עם תבשילים.

התאמה אישית – ניתן להוסיף לתא התחתון של המקרר אלמנטים שונים לניצול אופטימלי של החלל כולל: מגירות עמוקות לאחסון מרבי של פירות וירקות, תוספת של תאי אחסון, תא קירור נפרד השומר על טריותם של מוצרי החלב לאורך זמן ומדפים מודולריים לאחסון נגיש ומסודר.

 

מקרר מקפיא עליון

 

מקרר מקפיא עליון מול מקרר מקפיא תחתון

הבחירה בין מקרר מקפיא עליון למקרר מקפיא תחתון תלויה בהרגלי הצריכה והבישול של בני הבית. מקרר עם תא הקפאה עליון מתאים לאחסון יעיל של מוצרי מזון טריים, בקבוקים וסירים. כמו כן, המקפיא של המקרר נמצא בחלקו העליון כך שלא צריך להתכופף להוצאה והכנסה של מוצרים קפואים.

מקרר עם מקפיא תחתון כולל תא הקפאה מרווח ומאורגן בו ניתן לאחסן פיצות ,בורקסים, גלידות, בשר ולקטי ירקות, בצורה מסודרת ומרווחת. ניתן לבחור בין מקרר דלת מעל דלת עם מקפיא תחתון או במקרר 4 דלתות עם מקפיא תחתון, הכולל מקום אחסון רב למוצרי מזון טריים וקפואים.

 

לסיכום

בחירת מקרר תלויה במגוון גורמים כמו: הרגלי הצריכה והבישול של בני הבית, התאמת המקרר לגודל הנישה במטבח, השתלבותו במראה הכללי של המטבח ועוד. מקרר מקפיא עליון כולל תא מזון מרווח שנועד לזוגות ומשפחות המרבים לצרוך מזון טרי. כדי ליהנות ממוצר איכותי לאורך זמן, מומלץ לבחור במקרר של מותג אמין אשר מספק אחריות מלאה ומעטפת שירותים מקיפה.

  

מעבר לקטלוג המוצרים ולרכישה >>

מדריכים נוספים שיעניינו אתכם:

arrow left slider arrow right slider
✖

שירות לקוחות

✖

ייעוץ בבחירת מזגן

יועץ אנושי
יועץ דיגיטלי לחנות המיזוג