העגלה ריקה

מקרר לזוגות צעירים – טיפים לבחירה נכונה

בחירת מקרר לזוגות צעירים כוללת מגוון שיקולים: התאמה לגודל ומראה המטבח, עמידה בתקציב, התאמה לאורח החיים ועוד. היכנסו לטיפים לבחירת המקרר המתאים ביותר עבורכם כזוג וכמשפחה.

מקרר לזוגות צעירים – שיקולים מרכזיים בבחירתו

האם כדאי לקנות מקרר קטן או גדול?

זוג צעיר אשר מסתפק במקרר בעל נפח קטן יחסית התואם את צרכיו העכשוויים, יצטרך בעתיד הלא רחוק לעבור למקרר גדול יותר המתאים למשפחה. כדי למנוע את ההוצאות הכרוכות בהחלפת המקרר, כדאי לבחור מראש במקרר גדול ככל האפשר.

הכנת נישה למקרר

זוגות בתחילת דרכם מתגוררים לרוב בדירה קטנה יחסית והנישה המצומצמת במטבח לא מאפשרת להכניס מקרר גדול. בחלק מהמקרים ניתן להגדיל את הנישה הקיימת עבור המקרר במהלך תכנון או שיפוץ המטבח. במקרים אחרים ניתן למקם את המקרר בחלק אחר של המטבח המאפשר מעבר מתאים וגישה נוחה.

התאמה לתקציב

כדי למנוע חריגה מהתקציב העומד לרשותכם ולמקסם את התמורה שתקבלו, כדאי לערוך סקר שוק ולבדוק את מחירי המקררים השונים. חשוב לשים לב לתנאים הנלווים, כמו משך האחריות ותנאי התשלום.

תמונת מקרר לזוגות

מקרר של מותג אמין

מקרר נועד לשמש אתכם למשך שנים רבות ולכן חשוב לרכוש מוצר איכותי של מותג אמין ומוביל. מקרר המלווה בכל האישורים הדרושים לאחר שעבר את כל הבדיקות המחמירות, ישרת אתכם לאורך זמן.

חיסכון בחשמל

כדי לחסוך בחשמל מומלץ לבחור במקרר עם צריכת חשמל נמוכה. מקרר עם דירוג אנרגטי A הוא החסכוני ביותר.

מאפייני המקרר

לכל מקרר מאפיינים שונים ובהם: מגירות עמוקות לאחסון מרבי של פירות וירקות, תאי אחסון מודולאריים על דלת המקרר, מדפים מודולריים, תא קירור נפרד לשמירה על טריות מוצרי החלב ועוד. מומלץ לבחור במקרר עם מאפיינים ותכנון פנימי התואמים את צרכי האחסון שלכם, לניצול מרבי של החלל.

התאמת המקרר לסגנון העיצובי

בנוסף להיבטים הפרקטיים, חשוב לבחור במקרר שמתאים למטבח מבחינת הגוונים והעיצוב. למטבח בגוונים בהירים ניתן להתאים מקרר בגוון לבן או בז' לשילוב הרמוני. במטבח בסגנון מודרני אפשר לשלב מקרר בגוון כסוף, נירוסטה או שחור, התואם לגוון הכיריים, התנור ויתר המכשירים החשמליים.

הובלת המקרר

בדקו שמידות המקרר מאפשרות להכניסו למעלית או להעלות אותו במדרגות הבניין. פתרון אפשרי הוא לבחור במקרר שניתן לפרק את הדלתות שלו.

מקרר לזוגות צעירים – סוגים לבחירה

קיימים סוגים שונים של מקררים המתאימים לצרכים שונים:

מקרר עם מקפיא עליון

זוגות צעירים אשר מעדיפים בישול ביתי המבוסס על חומרי גלם טריים, זקוקים למקום אחסון גדול לפירות, ירקות, מוצרי חלב, קופסאות וסירים עם תבשילים וכו'. לזוגות אלו יתאים מקרר עם מקפיא עליון הכולל תא מזון מרווח.

מקרר עם מקפיא תחתון

זוגות צעירים אשר צורכים בעיקר מזון קפוא כמו בשרים, פיצות, לקטי ירקות וכו', זקוקים למקום אחסון מרווח בתא ההקפאה. לזוגות אלו יתאים מקרר עם מקפיא תחתון, שתא ההקפאה שלו גדול, מאורגן ונוח יותר מתא ההקפאה של מקרר עם מקפיא עליון.

מקרר 4 דלתות

מקרר 4 דלתות מתאים למטבח מרווח וכולל שלל אפשרויות לאחסון של מזון טרי וקפוא. מקרר זה מתאים לצרכים העכשוויים והעתידיים של בני הזוג.

לסיכום

בחירת מקרר לזוגות צעירים תלויה במגוון שיקולים כגון: מידות המקרר, התאמת המקרר לתקציב ולצרכים השונים והשתלבותו במראה הכללי של המטבח. השקעת מחשבה ותכנון מראש, יובילו לבחירת המקרר המתאים לכם ביותר מבחינה פרקטית ועיצובית אשר ישרת אתכם למשך שנים רבות.

 

 

מעבר לקטלוג המוצרים ולרכישה >>

מדריכים נוספים שיעניינו אתכם:

arrow left slider arrow right slider
✖

שירות לקוחות

✖

ייעוץ בבחירת מזגן

יועץ אנושי
יועץ דיגיטלי לחנות המיזוג