העגלה ריקה

מקרר גדול – איך לבחור ומה הן האפשרויות?

כדי לבחור מקרר גדול המתאים לאורח החיים שלכם, חשוב לקחת בחשבון היבטים שונים כמו: מספר הדלתות הרצוי, קיבולת וחלוקה פנימית. במדריך הבא נציג את השיקולים השונים בבחירת מקרר העונה על כל הדרישות.

מדוע מקרר גדול מומלץ לזוגות ולמשפחות?

מקרר גדול מומלץ לזוגות בתחילת הדרך, מכיוון שרכישתו חוסכת לזוג הצעיר את ההוצאות הכרוכות בהחלפת מקרר קטן בגדול יותר עם התרחבות המשפחה. כדי לעמוד בתקציב חשוב להשוות מחירים של מקררים, לברר את תנאי תשלום ולבדוק את משך האחריות.

מקרר גדול מומלץ למשפחות שצריכות לאחסן כמות גדולה של מוצרי מזון טרי וקפוא בצורה נוחה. כדאי לבחור במקרר המתאים להרגלי הבישול והצריכה מבחינת מספר הדלתות, קיבולת וחלוקה פנימית.

אילו סוגי מקררים קיימים?

מקרר דלת מעל דלת עם מקפיא תחתון

במקרר זה המקפיא ממוקם בחלקו התחתון, בגובה העיניים ותא המזון ממוקם בחלקו העליון. תא ההקפאה המרווח והמאורגן מאפשר לאחסן מוצרי מזון קפואים כמו: גלידות, לקטי ירקות, בשר, פיצת, בורקסים ועוד, באופן נגיש ונוח.

מקרר דלת מעל דלת עם מקפיא עליון

במקרר זה תא המזון ממוקם בחלקו התחתון והמקפיא ממוקם בחלקו העליון. תא המזון המרווח מאפשר לאחסן בקלות מצרכים טריים רבים כמו מוצרי חלב, ירקות, פירות וכן תבשילים שונים.

מקרר 4 דלתות עם מקפיא תחתון

מקרר גדול זה כולל תא מזון מרווח בחלקו העליון עם שפע של מקום אחסון למוצרי מזון טריים ובקבוקים. חלקו התחתון כולל תא הקפאה גדול בו תוכלו לאחסן מוצרי מזון קפואים רבים בצורה מאורגנת.

תמונה למאמר בנושא מקררים גדולים

איזה מקרר גדול מומלץ לרכוש?

שיקולים בבחירת מקרר גדול כוללים:

התאמה לצרכי בני הבית 

במידה ואתם מרבים לבשל ולצרוך מזון טרי כמו ירקות, פירות ומוצרי חלב, מקרר גדול מומלץ מצויד בתא מזון מרווח, בו תוכלו לאחסן מוצרי מזון טריים וכן קופסאות וסירים המכילים בישולים. במידה ובני הבית מרבים לצרוך מוצרים קפואים כמו פיצות, צ'יפס, בשר ודגים, מקרר גדול מומלץ כולל תא הקפאה גדול ומסודר.

מספר הדלתות של מקרר גדול

הבחירה בין מקרר 2 דלתות עם מקפיא עליון או תחתון לבין מקרר 4 דלתות, תלויה בגודל המקום המיועד לו במטבח ובצרכי הבישול והאחסון שלכם.

התאמה לגודל הנישה במטבח

כאשר אתם מודדים את הנישה במטבח, קחו בחשבון שצריך להשאיר מרווח בין המקרר לבין דפנות הנישה לצרכי אוורור ולאפשר פתיחה נוחה של הדלתות בזווית של 90 מעלות. במידה ואין במטבח נישה ייעודית למקרר או שהיא קטנה מדי, ניתן להגדילה או למקם את המקרר במיקום אחר בחלל.

חלוקה פנימית אופטימלית

בנוסף לקיבולת המקרר חשוב לשים לב לחלוקה הפנימית שלו: גודל המדפים, עומק המגירות, המודולריות של המדפים לגמישות מרבית באחסון, תוספת של תאי אחסון, תא קירור נפרד לשמירה על טריותם של מוצרי החלב וכו'.

הובלת מקרר גדול במעלית או המדרגות

לפני רכישת מקרר גדול וודאו שהוא נכנס למעלית/ עובר במדרגות הבניין ושניתן להכניסו בדלת הבית. במידת הצורך ניתן לבחור במקרר שהדלתות שלו ניתנות לפירוק כדי לאפשר מעבר חלק.

לסיכום

בחירת מקרר גדול תלויה במגוון פרמטרים כולל: קיבולת, חלוקה פנימית, אפשרות הובלתו במעלית או המדרגות, התאמת המוצר למקומו הייעודי במטבח, אפשרות לאחסון מרבי של מוצרי מזון טריים וקפואים, נגישות ונוחות בשימוש השוטף. מקרר של מותג אמין ומוכר העונה על כל הצרכים שלכם, ישרת אתכם למשך שנים רבות בצורה אופטימלית.

 

מעבר לקטלוג המוצרים ולרכישה >>

מדריכים נוספים שיעניינו אתכם:

arrow left slider arrow right slider
✖

שירות לקוחות

✖

ייעוץ בבחירת מזגן

יועץ אנושי
יועץ דיגיטלי לחנות המיזוג