העגלה ריקה

מכונת כביסה פתח עליון

ישנם שני סוגים של מכונות כביסה: מכונות כביסה פתח עליון ומכונות כביסה פתח חזית. היתרונות של מכונות כביסה פתח עליון רבים: מידותיהן הצרות מאפשרות להתאימן לנישות צרות, ניתן להוציא ולהכניס את הכביסה בקלות ללא צורך להתכופף וכן להעביר את הכביסה בקלות למייבש עם פתח עליון.

מה הם ההבדלים בין מכונות הכביסה? כיצד תבחרו את המוצר המתאים לכם?

כל התשובות במדריך הבא.

מכונות כביסה פתח עליון לעומת מכונות כביסה עם פתח קדמי

מתלבטים בין מכונת כביסה פתח עליון למכונת כביסה בעלת פתח קדמי? הנה כמה שיקולים שיעזרו לכם לקבל את ההחלטה:

נוחות השימוש – כדי להכניס ולהוציא את הכביסה ממכונת כביסה עם פתח קדמי צריך להתכופף אליה. לעומת זאת, מכונת כביסה פתח עליון מאפשרת להכניס ולהוציא את הכביסה בנוחות ובקלות, מבלי להתכופף. עובדה זו חשובה במיוחד עבור אנשים מבוגרים או אנשים הסובלים מכאבי גב.

נישה צרה – מכונת כביסה עם פתח חזית רחבה יותר ומתאימה לנישות גדולות. במידה והנישה המיועדת למכונת הכביסה צרה, ניתן לבחור מכונת כביסה פתח עליון שמידותיה צרות יותר.

מיקום המייבש – מכונת כביסה עם פתח קדמי מתאימה בין היתר למקרים בהם המייבש ממוקם מעל למכונת הכביסה, במטרה לחסוך מקום. במידה ויש לכם מספיק מקום להציב את המייבש לצד המכונה, מכונת כביסה פתח עליון היא הבחירה המתאימה. כמו כן, הצבת מייבש עם פתח עליון לצד המכונה מאפשרת להעביר את הכביסה למייבש בצורה הנוחה והמהירה ביותר.

 

 

מכונת כביסה פתח עליון

איזו מכונת כביסה פתח עליון מומלצת?

מומלץ לבחור במכונת כביסה שקטה, הפועלת באמצעות טכנולוגיה מתקדמת עם מגוון תכניות מהירות וחסכוניות המותאמות לסוגי בדים שונים. כדי ליהנות ממוצר איכותי שיישמר למשך שנים רבות, חשוב לבחור במכונה של מותג מוביל ומוכר שמוצריו עברו את כל הבדיקות המחמירות הנדרשות. מתן אחריות מלאה ומענה יעיל לכל בעיה, חוסך לכם בהוצאות ומאפשר לטפל במהירות בכל תקלה.

טיפים לרכישת מכונת כביסה

  • על מנת לבצע רכישה מושכלת, בצעו סקר שוק מקיף, השוו בין מחירים ואופן חלוקת התשלומים, בדקו סוגי מותגים, קראו המלצות על מוצרים או קבלו המלצות מחברים ומכרים
  • מדדו את גודל הנישה המיועדת למכונת הכביסה בצורה מדויקת על מנת שהמכונה תיכנס אליה בקלות
  • במידה ואתם ממקמים את המייבש מעל למכונת הכביסה בחרו במכונה עם פתח חזית ובמידה והמייבש ממוקם לצד המכונה, ניתן לבחור במכונה בעלת פתח עליון
  • בדקו אילו תכניות ופונקציות תואמות את הצרכים שלכם על מנת לייעל את תהליך הכביסה, לחסוך זמן וחשמל
  • בחרו במכונת כביסה שהקיבולת שלה מתאימה לצרכים שלכם. כמו כן חשוב שקיבולת מכונת הכביסה תהיה זהה לזו של מייבש הכביסה
  • בחרו במוצר של מותג אמין ואיכותי שישמש אתכם למשך שנים רבות
  • בדקו את משך האחריות שאתם מקבלים על המוצר

לסיכום

בחירה במכונת כביסה פתח עליון או חזית תלויה בגודל הנישה ובמיקום המייבש. מכונות כביסה פתח עליון צרות יותר ממכונות כביסה עם פתח חזית ולכן מתאימות לנישות צרות. בנוסף, ניתן להוציא ולהכניס את הכביסה למכונה מבלי להתכופף ולהעביר את הכביסה למייבש הצמוד בקלות ובנוחות.

לפני רכישת המוצר מומלץ לבצע סקר שוק מקיף הכולל סוגי מותגים, עלויות ועוד. כדי ליהנות ממוצר איכותי שנשמר לאורך זמן, כדאי לבחור במכונת כביסה של מותג מוביל ואמין אשר מספק אחריות מלאה ושירותי תחזוקה שוטפים.

 

מעבר לקטלוג המוצרים ולרכישה >>

מדריכים נוספים שיעניינו אתכם:

arrow left slider arrow right slider
✖

שירות לקוחות

✖

ייעוץ בבחירת מזגן

יועץ אנושי
יועץ דיגיטלי לחנות המיזוג