העגלה ריקה

איך נבחר מזגן לחדר הילדים?

איך נבחר מזגן לחדר הילדים?

סיימתם להקריא סיפור אחרון, הבאתם להם לחדר כוס מים, ועוד אחת. ואז סוף סוף כיביתם את האור בחדר השינה של הילדים ויצאתם בחיוך. איזה שקט!

בתור הורים אנחנו רוצים לדעת שלילדים שלנו טוב. שהם ישנים שנת לילה עמוקה, שלא קר להם, שהם נושמים אוויר נקי. נשמע מובן מאליו, לא? לא תאמינו כמה האווירה בחדר הילדים מושפעת מהמזגן שתבחרו להם. אז איך באמת בוחרים מזגן לחדר הילדים שיאפשר להם וגם לכם לישון בשקט בלילה?
הנה כמה נקודות שחשוב להתייחס אליהן בתהליך הבחירה:

חדר ילדים

אוויר נקי ובריא

כשאתם חושבים על מזגן לחדר הילדים, חשוב להבין שמזגן לא קובע רק איזו טמפרטורה תהיה בחדר, הוא קובע גם איזה אוויר הילדים שלנו ינשמו. האוויר שהילדים שלנו נושמים עלול להיות מלא בווירוסים, עובש וחיידקים בלתי נראים שגורמים למחלות. מעבר לסכנה הבריאותית, אוויר נקי גם מסייע לשינה טובה ועמוקה יותר. מחקרים מראים כי שנת לילה מושפעת ישירות מאיכות האוויר שאנחנו נושמים. ודאו שבמזגן שאתם בוחרים תהיה מערכת מתקדמת לטיהור אוויר, במיוחד אם מדובר בחדר שבו ישנים מספר ילדים. מערכת כזו מטהרת את האוויר ומנטרלת את החיידקים והמזיקים. היא מאפשרת לילדים לנשום אוויר נקי ובריא בזמן משחק ושינה בחדר, מקטינה את הסיכון להידבק במחלות ומאפשרת להם שינה טובה וחזקה יותר. מערכת טיהור אוויר כמו TADIRAN AIROW ניתן גם לרכוש בנפרד ולהתקין במזגן בהתקנה פשוטה.

ששש… שקט בחדר

אנחנו חיים בעידן כל כך רועש. הרחוב הסואן ליד הבית, ההפסקות הרועשות בבית הספר וגם בבית -המסכים שאנחנו צמודים אליהם משמיעים כל היום צלילים וצפצופים. כל הרעשים האלו גורמים לילדים וגם לנו לאי-שקט. כל יועצת שינה תוכל לספר לכם שבערב, לקראת ההכנה לשינה נרצה להוריד את הווליום בבית, אפילו להתחיל לדבר בקול שקט יותר. השיטה הזאת טובה לא רק לתינוקות, אלא גם לילדים בוגרים ואפילו לנו המבוגרים. כשהילדים שלנו נכנסים לחדר השינה אנחנו רוצים ליצור להם סביבה שקטה ורגועה, שתעזור להם להוריד הילוך ולצלול לשינה מתוקה. מזגן רועש יכול להיות מטרד מאוד רציני בלילה ולכן השאיפה שלנו היא לבחור מזגן כמה שיותר שקט.
שימו לב שאתם בוחרים לחדר הילדים מזגן בעל טכנולוגיה שקטה שלא יפריע להם, לא בזמן משחק עם חברים ובטח לא בשינה.

שקט נפשי לשנים

ילדים גדלים ומשתנים כל הזמן ובהתאם לצרכים שלהם – משתנה גם חדר השינה שלהם. זוכרים שהתחלתם את הדרך עם מיטת תינוק חמודה ופתאום יש לכם בבית נער מתבגר עם מיטה וחצי ומחשב גיימינג? כל שינוי כזה בחדר הילדים כרוך בהוצאה גדולה. כשאתם בוחרים מזגן אמין שלא מתקלקל בקלות – אתם בוחרים בשקט נפשי ובחיסכון ענק, עם מזגן שילווה אתכם לשנים רבות. אגב, אחת הסיבות שהמזגנים של תדיראן מומלצים על ידי המתקינים היא שהם נחשבים אמינים ומחזיקים שנים ללא תקלות.
את החסכונות שלכם אנחנו ממליצים לשמור לעיצוב חדש לחדר הילדים או אפילו לטיול בר מצווה ולא לבזבז אותם על רכישת מזגן חדש כל שלוש שנים.

תזכרו שמזגן טוב הוא מזגן שאתם כמעט ולא מרגישים, כזה שאין צורך להתעסק בו חוץ מלהדליק אותו וליהנות מאוויר נקי וטמפרטורה כמו שאתם אוהבים. כשאתם בוחרים מזגן לחדר הילדים, בחרו אחד שייתן לכם ולהם שקט ומינימום התעסקות. כדי שכולם יוכלו ליהנות מאוויר נעים ואווירה טובה.

לסדרות מזגנים לחדרי ילדים >>

סדרת ALPHA PRO

סדרת APOLLO

 

למעבר לקטלוג המוצרים ולרכישה >>

מדריכים נוספים שיעניינו אתכם:

arrow left slider arrow right slider
✖
ייעוץ בבחירת מזגן
יועץ אנושי
יועץ דיגיטלי לחנות המיזוג