העגלה ריקה

צננת מזגנים

 

מצוננים באמצע הקיץ?
תדליקו את המזגן ונקו את הבית מחיידקים ואלרגיה!


מאת: הלל יפה
זמן קריאה: 3 דקות

מה פתאום צינון באמצע הקיץ?
השמש זורחת, הלחות עולה והקיץ כבר כאן אבל יש לא מעט אנשים שדווקא בעונה החמה מסתובבים עם גודש באף, צינון, השתעלויות, כאבי גרון, אלרגיה ועוד תסמינים שהם אולי לא נוראיים אבל בהחלט מפריעים לתפקד באופן יומיומי. אחת הטעיות הנפוצות היא שבחורף ״קל״ יותר לחלות בצננת, מחקרים מוכיחים שניתן להידבק בכל עונה ללא קשר למזג האוויר אלא רק לדבר אחד: חשיפה ושהייה ממושכת לנגיפים מזוהמים בין אם על ידי העברה על ידי אדם חולה אחר, או לנגיעה במשטחים נגועים בנגיפים. אחת השמועות הפופולריות היא שהמזגן גורם לצננת, הדבר כמובן אינו נכון, אבל שהייה בחדר שבו פועל המזגן עם חלונות סגורים ללא אוורור – תורם להתפשטות נגיפים בתוך החדר- המזגן לא גורם לצננת אבל חיידקים שנמצאים בחדר סגור ללא אוורור – בהחלט כן.
רוצים לעבור את הקיץ בשלום- חופשיים מצננת וללא טישו צמוד? הכנו עבורכם מספר טיפים שיעזרו לכם לעבור את העונה החמה בקלות. מוכנים? אנחנו מתחילים!

 

לעבור את הקיץ ללא צינון

מאחר ובקיץ אנחנו נוטים להישאר לאורך זמן בחדרים סגורים וממוזגים, היכולת של הנגיפים להתפשט בחלל גדולה יותר, שימוש במזגן מתקדם בעל טכנולוגיה לטיהור האוויר שפועל להרוג את החיידקים, הבקטריות והעובש בהחלט מסייע, בינתיים כדאי להקפיד על הדברים הבאים:

  • ניקיון הפילטרים- כדאי לנקות את הפילטרים (מסננים) של המזגן לעיתים תכופות יותר- מזגן שאינו מתוחזק יכול לפזר בחדר גורמי אלרגיה, אבק ונבגי עובש.
  • טמפרטורה מבוקרת- השתדלו לא ״להקפיא את הבית״ אוויר קר מידי בחלל הבית גורם לכלי הדם באף להתחמם ולהתרחב- דבר שמוביל להפרשה של נוזלים מהאף.
  • ניקיון וסדר – תתפלאו, אבל כדאי לנקות את המצעים ואת החדר לעיתים קרובות. בנוסף, כדאי מעת לעת לפתוח קצת חלונות בזמן שאנחנו לא נמצאים בבית כדי לחדש את זרימת האוויר הנקי לבית.
  • רכישת מזגן, שמעניק הגנה מפני חיידקים בחלל סגור, ומנקה ומסנן את האוויר העומד בחדר בכל פעם שאנחנו מפעילים אותו ואפילו גם אחרי שאנחנו מכבים. 

 

הפתרון הטכנולוגי של תדיראן לקיץ בטוח מצינון

מהפכת הבית הבריא של תדיראן מציעה מגוון פתרונות טכנולוגיים מתקדמים שיהפכו את האוויר בבית לבטוח ונקי מחיידקים בכל פעם שתפעילו את המזגן. לא משנה איזה מזגן תבחרו: מזגן עילי
או מזגן מיני מרכזי של תדיראן באפשרותכם ליהנות מהטכנולוגיה כבר היום.
מזגן עילי תדיראן – SUPREME עם טכנולוגיית  TADIRAN AIROW – זוכה פרס בחירת הצרכנים של מגזין "בראבו" 2021  לטיהור האוויר, המזגן החדשני מגיע עם פילטר PM2.5 – ששמו מגיע מהבעיה עצמה – חלקיקים בגודל 2.5 מיקרון, חלקיקים אלה רעילים ונושאים בתוכם ערכים גבוהים של בקטריות ווירוסים אשר משפיעים בצורה ישירה על איכות האוויר בחלל הממוזג. בנוסף מותקנת גם טכנולוגיית UVC שבזמן פעולתו ה- UVC מייצר גל של 200 – 280 ננומטר והוא היעיל ביותר בנטרול חיידקים, בקטריות ופטריות, חלקיקי אבק, עשן סיגריות וקשקשים מחיות מחמד המצטברים על פני מחליף החום ביחידה הפנימית.
מזגן מיני מרכזי אינוורטר SENSE – המזגן החדשני של תדיראן עם טכנולוגיית TADIRAN AIROW, פטנט בלעדי וייחודי לתדיראן, שממירה מים שקיימים באוויר (לחות) למי חמצן בתוך התקן מיוחד במזגן. מולקולות מי החמצן נוצרות במינון נמוך מאוד, ומתפזרות לחלל. הן נדבקות לווירוסים, חיידקים עובש ויתר הגורמים המזיקים לאוויר, משמידות אותן ובכך למעשה גורמות לטיהור האוויר שאתם נושמים בבית.

לנשום אוויר נקי בבית – כבר בקיץ הקרוב
במיוחד השנה למדנו שאיכות האוויר בבית חשובה לאין שיעור, המזגנים החדשים של תדיראן, שכבר מצוידים במיטב הטכנולוגיה המתקדמת ביותר לניקוי האוויר בבית, מעניקים לכם ביטחון בבית ואוויר נקי ובטוח יותר. מתקדמים עכשיו למזגן תדיראן ועוברים קיץ בטוח בבית ונקי מחיידקים, אלרגיה, צינון ואבק. כשאתם בים לרכוש מזגן, בדקו עם איש המכירות האם המזגן שמציעים לכם גם מחטא ומנקה את האוויר בבית- או שפשוט תזמינו תדיראן- הטכנולוגיה לבית נקי מחיידקים- כבר בפנים. 

 

למידע נוסף ולהתאמת מזגן בדיוק בשבילכם,

לחצו כאן ותנו למומחים של תדיראן לתת לכם את הפתרון הבטוח ביותר>>

✖

ייעוץ בבחירת מזגן

יועץ אנושי
יועץ דיגיטלי לחנות המיזוג