העגלה ריקה

מקרר קטן

מקררים בעלי נפח קטן יחסית כוללים מקררים ביתיים צרים בעלי 2 דלתות ומקררים משרדיים קומפקטיים. מה הם השיקולים בבחירת מקרר ביתי קטן? מה מאפיין מקרר משרדי? הכנו לכם מדריך עם כל התשובות.

סוגי מקררים קטנים

מקררים קטנים מתאפיינים במידות צרות וקיבולת נמוכה יחסית לזאת של מקררים בינוניים וגדולים.

קיימים סוגים שונים של מקררים קטנים ובהם:

 

מקרר דלת מעל דלת עם מקפיא תחתון

במקרר זה המקפיא המרווח ממוקם בחלקו התחתון בעוד שתא המזון ממוקם בחלקו העליון, בגובה העיניים. מקרר זה מתאים לאחסון של מזונות קפואים רבים כמו: בשרים, גלידות, לקטי ירקות ופיצות.

מקרר דלת מעל דלת עם מקפיא עליון

מקרר קטן עם מקפיא עליון כולל מקפיא נגיש בחלקו העליון ותא מזון בחלקו התחתון, שנועד לאחסון של מצרכים טריים כמו ירקות, פירות, מוצרי חלב ומשקאות.

יתרונות וחסרונות של מקרר קטן

מידותיו של מקרר קטן מתאימות לנישות קטנות שלא ניתן למקם בהן מקרר גדול. יחד עם זאת, בחלק מהמקרים ניתן להגדיל את הנישה בשלב תכנון המטבח או להרחיבה במטבח קיים. אפשרות נוספת היא למקם את המקרר בחלק אחר של המטבח.

הקיבולת של מקרר קטן מתאימה לזוגות צעירים, שלרוב אינם מרבים לבשל ואינם זקוקים למקום רב לאחסון מוצרי מזון טריים וקפואים. למרות שמקרר קטן עונה על הצרכים של זוגות צעירים בתחילת דרכם, בהמשך הדרך עם התרחבות המשפחה הם יצטרכו להחליפו במקרר גדול יותר. כדי למנוע את ההוצאות הנלוות לכך, כדאי לרכוש מראש מקרר גדול ככל האפשר.

 

מקרר קטן

מה הם  היתרונות של מקררים משרדיים?

מקררים משרדיים כוללים מקפיא עליון לאחסון גלידות וקרח ותא מזון בחלק התחתון, המכיל מדפים מודולריים לאחסון של מעדנים, סלטים, מאכלים ביתיים, כריכים, מגירת פירות וירקות ומדפים בצד המקרר לאחסון חלב ומשקאות.

היתרונות של מקררים משרדיים עבור העובדים כוללים:

  • תזונה מאוזנת המבוססת על מאכלים בריאים ולא משמינים הזמינים עבורם לאורך היום
  • שמירה על רמות אנרגיה גבוהות המשפיעה על יכולת הביצוע והתפקוד
  • מאכלים מגוונים המחליפים את המבחר המצומצם בחוץ
  • ישיבה לארוחות משותפות התורמות ליצירת אווירה משפחתית חמה במקום העבודה
  • חיסכון בהוצאות הנלוות לאכילה בחוץ ובזמן שלוקח לצאת למסעדות מחוץ למשרד
  • כיבוד המבקרים במשרד והמשתתפים בישיבות במאכלים טריים ומזינים, במקום בורקסים ונשנושים עתירי קלוריות
  • מענה לצמחונים, טבעוניים ובעלי רגישויות למזון, שמתקשים למצוא את התזונה המיוחדת בחוץ

 

כיצד בוחרים מקררים קטנים?

מקררים קטנים כוללים פיצ'רים שונים כגון: מדפי זכוכית מודולאריים, אפשרות לשינוי כיוון פתיחת הדלת, מגירה לאחסון פירות וירקות, מדפים לאחסון בקבוקים בדלת המקרר, תא קירור נפרד לאחסון מוצרי חלב לאורך זמן, תאורת לד בתא הקירור וההקפאה, התאמה לאקלים הישראלי ועיצוב חדשני.

חשוב להתאים את המאפיינים השונים של המקרר, המידות והקיבולת, לצרכים המדויקים שלכם. מבחינה עיצובית כדאי לבחור במקרר שמתאים לסגנון והגוונים השולטים במטבח.

 

כיצד בוחרים מקררים משרדיים?

בחירת מקרר משרדי תלויה בצרכי האחסון והרגלי הצריכה של העובדים כולל הקצאת מקום לקופסאות המזון והמצרכים המאוחסנים בו, התאמה של עומק המגירה לכמות הירקות והפירות ועוד. מומלץ למקם את המקרר במיקום נגיש לכלל העובדים ולמדוד את גודל הנישה המיועדת לו במשרד.

 

לסיכום

בבחירת מקרר קטן לבית או למשרד, חשוב להתאים את המאפיינים, המידות והקיבולת להרגלי התזונה והצריכה שלכם. כדי ליהנות ממוצר איכותי שישרת אתכם במשך שנים רבות, מומלץ לבחור במקרר קטן או משרדי של מותג אמין ומוביל, המלווה באחריות מלאה ושירות לקוחות יעיל.

למעבר לקטלוג המוצרים ולרכישה >>

מדריכים נוספים שיעניינו אתכם:

arrow left slider arrow right slider
✖

ייעוץ בבחירת מזגן

יועץ אנושי
יועץ דיגיטלי לחנות המיזוג