העגלה ריקה

מקרר משרדי

מקרר משרדי משדרג את האווירה במשרד, חוסך לעובדים את ההוצאות הנלוות לאכילה בחוץ ואת הזמן שמתבזבז ביציאה למסעדות בסביבה. העובדים מאחסנים במקרר אוכל טרי ונשנושים מזינים כמו ירקות חתוכים, פרי ומעדן. באופן זה הצוות המשרדי מפתח הרגלי אכילה בריאים ונטענן באנרגיות חדשות, המייעלות את העבודה ותורמות למצב הרוח.

רוצים לדעת עוד על מאפייני מקרר משרדי ויתרונותיו? כל המידע במאמר הבא.

מה הם היתרונות של מקרר משרדי קטן?

חיסכון בזמן – כשאתם מביאים מהבית את המאכלים, הנשנושים והמשקאות האהובים עליכם ושומרים אותם במדף של המקרר, אתם לא צריכים לשבור את הראש לגבי "מה אוכלים היום" וחוסכים את הזמן של יציאה למסעדות מחוץ למשרד.

חיסכון בהוצאות – במקום לשלם על אוכל במסעדות אתם יכולים להביא ארוחות מבושלות מהבית ולחסוך בהוצאות במידה ניכרת.

כיבוד זמין – במהלך הישיבות במשרד תיהנו ממאכלים טעימים וטריים השמורים במקרר, במקום  להזמין אוכל מקייטרינג או מסעדה.

גיוון – כשאוכלים במקומות ליד המשרד המבחר מצומצם והסבב הקבוע של המאכלים נמאס. במקום  זאת, תוכלו להביא מהבית מגוון מאכלים המותאמים להעדפותיכם ולטעמכם.

נוחות  – בכל פעם שאתם מרגישים רעב או צמא מחכה לכם במקרר משקה צונן, כריך טעים, פרי או מעדן.

שמירה על הבריאות והגזרה – עובדים שמביאים למשרד תבשילים מזינים, סלטים, פירות, ירקות חתוכים, מיצי פירות, יוגורט ועוד, שומרים על תזונה בריאה ומאוזנת. כשאוכלים בחוץ מתפתים לאוכל מהיר שאינו מזין ולשתיית משקאות עתירי קלוריות.

מענה לצרכים של כולם – מקרר משרדי הוא פתרון אידאלי עבור עובדים צמחונים, טבעונים ובעלי רגישויות שונות למזון, הזקוקים לתזונה מיוחדת שקשה למצוא בחוץ וקל להכין בבית.

תחושת ביתיות וקהילתיות – בהפסקות העובדים אוכלים יחד את המאכלים ואף חולקים אותם. באירועים כמו  ימי הולדת של העובדים, חגים או ציון הישגים של המשרד, הצוות חוגג עם גלידות, עוגות ומטעמים שנשמרו במקרר. כך נוצרת תחושה ביתית בסביבת העבודה שמייצרת גיבוש ומגבירה שיתופי פעולה.

עלייה בתפוקה – בימים לחוצים במשרד העובדים לא מספיקים לצאת לאכול וכתוצאה מכך חלה ירידה במצב הרוח וברמות האנרגיה, המשפיעה על המוטיבציה ויכולת הביצוע. כשהמשרד מצויד במקרר אפשר להשביע את הבטן המקרקרת עם ירקות חתוכים, פרי או יוגורט ובצהריים לחמם את האוכל שהבאתם מהבית. בימים ארוכים שנמשכים עד הערב אפשר להוציא מהמקרר את המעדן, הסלט או הכריך ולהיטען בכוחות מחודשים.

מקרר משרדי

איזה מקרר משרדי מומלץ?

כדאי לבחור מקרר משרדי עם מקפיא עליון בו תוכלו לאחסן משקאות, קרח וגלידות. חשוב להתאים את קיבולת המקרר ואת החלוקה הפנימית שלו למספר העובדים ולצרכיהם מבחינת: אחסון בקבוקים בדלת המקרר, עומק מגירת הירקות והפירות, מדפים מודולריים לאחסון נוח של קופסאות מזון ומוצרי חלב ועוד. מקמו את המקרר במיקום נגיש ובחרו בגוון שמשתלב עם המראה הכללי במשרד. כדי ליהנות מהמקרר למשך שנים רבות, חשוב לבחור במוצר איכותי של מותג מוביל ואמין, המספק אחריות מלאה ושירותי תחזוקה מקיפים.

 

לסיכום

מקרר משרדי קטן מחולל שינוי גדול מבחינות רבות: העובדים מביאים את הארוחות מהבית ובכך מסגלים לעצמם הרגלי תזונה בריאים, העוזרים להם לשמור על רמות אנרגיה גבוהות גם בימים עמוסים. העובדים חוסכים את הזמן וההוצאות הנלווים לאכילת ארוחות בחוץ, נהנים מכיבוד טרי במהלך הישיבות ומתחושת ביתיות ומשפחתיות במשרד. כדי ליהנות ממוצר שישמש אתכם לאורך זמן, מומלץ לבחור מקרר משרדי של מותג אמין.

 

 

למעבר לקטלוג המוצרים ולרכישה >>

מדריכים נוספים שיעניינו אתכם:

arrow left slider arrow right slider
✖
ייעוץ בבחירת מזגן
יועץ אנושי
יועץ דיגיטלי לחנות המיזוג