העגלה ריקה

מקרר מקפיא תחתון – בחירה בין 2 ל-4 דלתות

מקרר מקפיא תחתון כולל תא מזון עליון בגובה העיניים ותא הקפאה מרווח ומאורגן בחלקו התחתון. מה הם השיקולים בבחירת סוג המקרר ? התשובות במדריך הבא.

מה הם היתרונות של מקרר מקפיא תחתון?

אחסון מרבי – ניתן לאחסן כמות גדולה של מוצרי מזון קפואים בתא ההקפאה המרווח.

ארגון – ניתן לאחסן מוצרי מזון קפואים בצורה נוחה בתא ההקפאה התחתון הכולל מגירות לבשר, גלידות, לקטי ירקות, פיצות, פירות קפואים לשיקים, מדפים מודולאריים ותאי אחסון על דלת המקרר.

נוחות – מקרר מקפיא תחתון כולל תא מזון עליון המאפשר גישה נוחה למוצרים הטריים ותא הקפאה מרווח בו ניתן לאחסן מוצרי מזון קפואים באופן נגיש.

חסכון – במקום לזרוק מוצרי מזון ובישולים שנותרו, ניתן להקפיאם ולהפשיר אותם בהמשך.

סוגי מקררים עם תא הקפאה תחתון

מקרר 2 דלתות מקפיא תחתון

מקרר 2 דלתות עם מקפיא תחתון כולל תא הקפאה מרווח בו ניתן לאחסן בצורה נוחה ונגישה את מוצרי המזון הקפואים כולל: בורקסים, פיצות, בשר, גלידות ולקטי ירקות. חלקו העליון של המקרר כולל תא מזון הממוקם בגובה העיניים.

מקרר 4 דלתות עם מקפיא תחתון

במקרר זה ניתן ליהנות מכל העולמות: לאחסן שפע של מוצרי מזון טריים בתא המזון המרווח ומוצרי מזון קפואים רבים בתא ההקפאה הגדול שנמצא בחלקו התחתון.

מקרר מקפיא תחתון

בחירת מקרר מקפיא תחתון

כדי לבחור את המקרר המתאים לכם ביותר כדאי לקחת בחשבון את השיקולים הבאים:

סוג האחסון – מקרר מקפיא תחתון עם 4 דלתות כולל תא מזון מרווח עם שפע של מקום למוצרי מזון טריים ובקבוקים ותא הקפאה גדול. מקרר מקפיא תחתון עם 2 דלתות כולל מקום אחסון רב למוצרי מזון קפואים.

מידות המקרר – חשוב למדוד בצורה מדויקת את הנישה הייעודית למקרר במטבח. בהתאם לגודל הנישה ניתן לבחור במקרר עם 2 או 4 דלתות.

חלוקה פנימית – התאימו את החלוקה של המקרר לצרכי האחסון והצריכה היומיומית שלכם. במקרר 4 דלתות יש שפע של מגירות עמוקות, מדפים מודולאריים ותאי אחסון בדלתות, שמאפשרים לשמור על הסדר בתא המזון וההקפאה גם יחד.

האם מקרר מקפיא תחתון 4 דלתות מתאים לזוגות צעירים?

מקרר מקפיא תחתון מומלץ לזוגות צעירים שלרוב עסוקים בעבודה ובלימודים ולא נותר להם הרבה זמן לבשל. במקום זאת הם מרבים לצרוך מזונות קפואים שניתן להוציא ולחמם וזקוקים לתא הקפאה מרווח. מקרר מקפיא תחתון עם 2 דלתות יכול להספיק לזוג בשלב הראשוני אך כדי למנוע את ההוצאות הנלוות להחלפת מקרר בעל נפח הקטן יחסית במקרר גדול יותר בהמשך, כדאי לבחור במקרר מקפיא תחתון עם 4 דלתות, המספק מענה מעולה לאחסון מזון טרי וקפוא. במידה והנישה במטבח קטנה מדי עבורו, ניתן לבדוק אפשרות למקם את המקרר באזור אחר במטבח או לחלופין להגדיל את הנישה.

לסיכום

מקרר מקפיא תחתון אידאלי עבור משפחות שמרבות לצרוך מזונות קפואים ולהקפיא בישולים ומתאים לצרכים העכשוויים והעתידיים של זוגות צעירים, שזקוקים לתא הקפאה מרווח. מקרר 4 דלתות עם מקפיא תחתון כולל תא מזון מרווח בחלקו העליון לאחסון מוצרי מזון טריים ותא הקפאה גדול לאחסון אופטימלי של מוצרי מזון קפואים. בחירה בין מקרר מקפיא תחתון 2 דלתות למקרר מקפיא תחתון  4 דלתות תלויה בגודל הנישה במטבח ובצרכי הבישול והאחסון של בני הבית.

מומלץ לבחור במקרר של מותג אמין ואיכותי המספק אחריות מלאה, שישרת אתכם למשך שנים רבות.

 

למעבר לקטלוג המוצרים ולרכישה >>

מדריכים נוספים שיעניינו אתכם:

arrow left slider arrow right slider
✖

שירות לקוחות

✖

ייעוץ בבחירת מזגן

יועץ אנושי
יועץ דיגיטלי לחנות המיזוג