העגלה ריקה

מקרר זכוכית המיוצר בטכנולוגיה מתקדמת

מקרר זכוכית זוכה לפופולאריות רבה בזכות יתרונותיו הרבים: עיצוב חדשני ומרהיב, תצוגה דיגיטלית משוכללת ושליטה בטמפרטורת המקרר בלחיצת כפתור.

כל הסיבות לבחירה במוצר המתקדם, בכתבה הבאה.

 

מאפיינים של מקרר זכוכית

מקרר דלת זכוכית מתאפיין באלמנטים מתקדמים וייחודיים הכוללים:

תצוגת בקרת טמפרטורה – מקרר דלת זכוכית מצויד בבקרת טמפרטורה דיגיטלית מתקדמת עם תצוגה חיצונית, המציגה את הטמפרטורה של תא המזון ותא ההקפאה בכל זמן נתון. הפאנל הדיגיטלי כולל לחצנים נסתרים וקלים לתפעול עם נעילת הגנה בפני לחיצות של ילדים. פונקציה זו מאפשרת להתאים את הטמפרטורה של המקרר בצורה מדויקת בהתאם לצרכים ועוזרת לשמר את מוצרי המזון טריים לאורך זמן.

דלתות זכוכית – דלתות המקרר מיוצרות בטכנולוגיה מתקדמת מזכוכית מחוסמת ובטיחותית.

נראות אופטימלית – מקרר זכוכית מתאפיין במראה אסתטי המשדרג את נראות המטבח. הידיות הנסתרות ותצוגת הטמפרטורה הדיגיטלית מקנים לו חזות חדשנית ויוצאת דופן. ניתן לבחור בין מקרר זכוכית לבנה או במקרר שחור במראה דרמטי.

 

מקרר זכוכית

מדוע כדאי לבחור מקרר זכוכית?

בחירת מקרר דלת זכוכית מורכבת משיקולים שונים ובהם:

מראה אסתטי – מקרר זכוכית בעיצוב נקי משתלב נהדר במטבח עם קווים נקיים ומודרניים ובמטבח כפרי. במטבח בו שולטים גוונים כהים יתאים מקרר עם דלתות זכוכית שחורות, למראה הרמוני או מקרר עם דלתות זכוכית לבנות, ליצירת ניגודיות מעניינת. במטבח בגווני שמנת, לבן או קרם ניתן לשלב מקרר דלת זכוכית לבנה או "לשבור" את המראה האחיד עם מקרר בגוון שחור.

יכולת שליטה בטמפרטורה – מקרר דלת זכוכית מותאם במיוחד לאקלים הישראלי ומצויד בבקרת טמפרטורה דיגיטלית, להתאמת המעלות הרצויות בצורה מדויקת ולבדיקת טמפרטורת המקרר בכל עת על ידי לחיצה על התצוגה. באופן זה ניתן להיות עם היד על הדופק בכל הנוגע לשמירה על טריות התכולה: מוצרי מזון, תבשילים המאוחסנים בקופסאות, גלידות ותרופות הדורשות קירור – כולם נשמרים בטמפרטורה אופטימלית ומחזיקים מעמד לאורך זמן.

בטיחות – דלתות הזכוכית והמדפים של המקרר עשויים מזכוכית מחוסמת ובטיחותית.

נוחות השימוש – מקרר עם ארבע דלתות זכוכית כולל מגירה כפולה לשמירה מיטבית על טריות הפירות והירקות, תאים לאחסון נוח של בקבוקי שתייה ופתיחה נוחה של הדלתות באמצעות הידיות הנסתרות.

תחזוקה קלה – מקרר עם דלתות זכוכית קל לניקוי והתחזוקה השוטפת משמרת את מראהו המרשים.

 

איזה מקרר זכוכית מומלץ לבחור?

  • מומלץ לבחור מקרר זכוכית לבנה או שחורה המתאים למטבח מבחינה עיצובית
  • יש למדוד את הנישה או המקום הייעודי למקרר בחלל, כך שייכנס אליו בקלות
  • חשוב לבדוק את הקיבולת הרצויה של תא המזון ותא ההקפאה. במידה ואתם מרבים לאחסן מזון מבושל בקופסאות, בקבוקי שתייה ומוצרי מזון טריים כמו ירקות, פירות ומוצרי חלב, התאימו את נפח תא המזון לצרכים אלו. במידה ואתם מרבים לצרוך מזון קפוא כמו לקטי ירקות, בשר וגלידות, בחרו בתא הקפאה מרווח.
  • בחנו את אופן חלוקת המקרר ואת המענה שהוא מספק לצרכי האחסון והשימוש היומיומי שלכם כולל: מגירות עמוקות לאחסון פירות וירקות, מדפים מודולריים לאחסון אופטימלי, תא קירור נפרד לשמירה על טריות מוצרי החלב, מקום ייעודי לבקבוקים בדלת המקרר ועוד.

לסיכום

מקרר זכוכית לבנה או שחורה משדרג את מראה המטבח ושומר על מוצרי המזון טריים לאורך זמן, באמצעות שליטה נוחה בטמפרטורות. מומלץ לבחור במקרר של מותג אמין ואיכותי, המספק אחריות מלאה ושירות לקוחות יעיל. מוצר איכותי העונה על כל הצרכים, ילווה אתכם למשך שנים רבות באופן מיטבי.

 

למעבר לקטלוג המוצרים ולרכישה >>

מדריכים נוספים שיעניינו אתכם:

arrow left slider arrow right slider
✖
ייעוץ בבחירת מזגן
יועץ אנושי
יועץ דיגיטלי לחנות המיזוג