שירות לקוחות מזגנים - טכנאי מזגנים

מוקד שירות המזגנים תמיד לשירותכם: 1-700-700-946

טכנאי מקצועי – שרות אמין מהיר ואיכותי

חברת תדיראן, מעמידה לרשות לקוחותיה שרות מקצועי, אמין ומהיר, ללקוחותיה הפרטיים והמוסדיים כאחד. לחברה צוות טכנאי מזגנים מקצועי, איכותי, אדיב ושירותי, המספק לכלל לקוחות החברה שרות תיקונים בפריסה ארצית, לצד תחזוקה שוטפת של מוצרי החברה, ביניהם: AMCOR TADIRAN ו-TOSHIBA  .

חברת תדיראן, חרטה על דגלה לספק ללקוחותיה לא רק מזגנים איכותיים, אלא לא פחות חשוב מכך, גם שרות תיקונים מקצועי וברמה הגבוהה ביותר וכל זאת כדי, שכל אחד ואחת מכם יצליח לחזור לשגרת חייו במהירות האפשרית ומבלי לפגוע באיכות החיים.

אין לנו ספק כי כלקוחות אתם מצפים לקבל את השרות הטוב ביותר המוענק על ידי צוות מוביל בתחומו - וזו הסיבה בשמה הכשרנו טכנאים להעניק שרות מוביל, ברמה המקצועית והאנושית גם יחד.

לחצו כאן לצפייה במכתב שבח והערכה.

מוקד טלפוני זמין ללקוחות החברה

תדיראן, מעמידה לרשות לקוחותיה מוקד טלפוני מאויש על ידי נציגים ומנהלים בעלי הכשרה מקצועית. כל אחד ואחת מנציגי המוקד, מוכשר להעניק ללקוחות החברה מידע ושירות מקיף וזאת על מנת לספק את הפתרון האולטימטיבי לבעיה איתה מתמודד הלקוח.

מהרגע בו מתקבלת במוקד השרות קריאה, פועל צוות המוקד ללא לאות, על מנת להעניק ללקוח את השרות המהיר ביותר, המקצועי ביותר, והאדיב ביותר.

הידע הרב אותו צברו ועדיין צוברים עובדי החברה לצד המוצרים המובילים אותם מספקת חברת תדיראן, הם שמאפשרים ללקוח ליהנות מאיכות חסרת פשרות ותחרות.

היתרונות של טכנאי תדיראן

כדי לאפשר ללקוחות החברה ליהנות משרות ברמה הגבוהה יותר, הגדירה החברה לגייס לשרותיה טכנאים אשר עונים על מספר קריטריונים:

  • מיומנות – עובדי החברה בכלל וטכנאי המזגנים בפרט, מחזיקים במיומנות גבוהה המאפשרת להם לתקן כל תקלה במהירות ויעילות.
  • הכשרה – כל עובדי החברה מחויבים להחזיק בהכשרות המתאימות ובתעודת גמר, מטעם מכללה מוכרת במסלול טכנאי מזגנים.
  • ניסיון רב שנים – צוות היועצים ומהנדסי מיזוג האוויר לרבות הטכנאים, הם בעלי ניסיון רב שנים בתחום מיזוג האוויר כך שהיכולת לספק שירות איכותי עולה בהתאמה.
  • אדיבים ושירותים – כחלק בלתי מתפשר מאיכות השירות, מצליחים עובדי תדיראן, להעניק ללקוחות החברה שירות אדיב ונעים המלווה בסבלנות אין קץ, בחיוך ובמילה טובה.
  • אמינות – מעל לכל היתרונות, נמצאת אמינותם של כלל הטכנאים ללא יוצא מן הכלל. אמינותם של עובדי החברה ככלל ושל טכנאי המיזוג בפרט - אמינות היא תנאי הכרחי וכלל ברזל.

אנו מכירים באי נוחות אותה חווים לקוחותינו מהרגע בו אירוע תקלה במזגן ועל כן הוכשר הצוות של תדיראן להעניק את השרות הטוב והמהיר ביותר

חלקי חילוף מקוריים למגוון רחב של דגמים

חברת תדיראן מספקת מוצרים איכותיים בלבד וכך במהלך תיקון המזגן, תקפיד החברה להחליף חלק תקול או ישן בחלק מקורי, אשר תואם את סוג המזגן.

החלפת חלקים מקוריים, מאפשרת לבעל המזגן להמשיך לישון היטב בלילה, תוך ידיעה כי במזגן הוחלף החלק הטוב ביותר וככזה הוא יאפשר לו ליהנות עוד שנים רבות מאיכות המוצר.

אל תתפשרו על הפחות מהטוב ביותר

החיים הם מסלול ריצה מתמשך, שלא תמיד מאפשר עצירה ומחשבה שנייה אחר החלטות חשובות פחות וחשובות יותר, ביניהן בחירת טכנאי למזגן. פעמים רבות תבחרו להזמין את הטכנאי הראשון שעלה בתוצאות החיפוש, מבלי לבחון היטב את אמינותו או מקצועיותו, כך גם תבחרו לעיתים בעל מקצוע אחד על פני האחר רק בשל העלות הנמוכה יותר אותה הוא מציע וכן הלאה.

במאמר מוסגר זה אם יורשה לנו, להציע לכם לעולם לבחור בבעל מקצוע אמין ומקצועי ובעיקר אם מדובר בטכנאי מזגנים. התקלות במזגן, לעיתים יכולות להיות פשוטות ומספיק טכנאי לא אמין, כדי לגבות מכם מחיר מופקע עבור תקלה מומצאת.

כדי לוודא, שלא תפלו בפח ואכן תזכו לקבל שירות אמין ומקצועי, בדקו מבעוד מועד את עברו של הטכנאי איתו אתם עתידים לשפר את איכות המזגן שברשותכם.

טכנאי מזגנים איכותי נמדד בהתאם למספר פרמטרים וביניהם מקצועיות, אמינות, רמת שירות ומחיר. אם סך הפרמטרים נמצאו טובים ונכונים על ידכם, הרי שיובטח לכם השרות המקצועי האיכותי והטוב ביותר.

צוות הטכנאים של חברת תדיראן ישמח לעמוד לשירותכם בכל זמן נתון ולהעניק לכם שירות מוביל ואיכותי שיאפשר לכם להמשיך וליהנות מהמזגן אותו רכשתם במיטב כספכם.

תמיד כאן לרשותכם ולשירותכם,

צוות תדיראן.

שירות לקוחות

א-ה 16:30– 8:0 יום ו' 08:00-12:00
טלפון: 1-700-700-946
פקס: 03-5581505
כתובת: הלהב 7, א.ת חולון

להזמנת יעוץ ורכישת מזגן:

שלחו SMS למספר 050-2411412
או בטלפון 1700-703-400

 

שם פרטי:

שם משפחה:

טלפון:

דואר אלקטרוני:

מהות הפניה: