אודות תדיראן אנרג'י

 

חטיבת תדיראן אנרג'י מתמחה באספקת פתרונות התייעלות אנרגטית חסכוניים ומתקדמים לתחום מיזוג האוויר, המאפשרים לעשרות אלפי לקוחותיה במגזר המוסדי, התעשייתי והפרטי לחוות מידי יום איכות חיים טובה יותר בכל מקום בו הם נמצאים.

פלטפורמת הפתרונות העשירה שמציעה תדיראן אנרג'י מיועדת למגוון רחב של יישומים - החל מבתים פרטיים ומבנים רבי קומות וכלה במרכזי אנרגיה ותעשייה כבדה, וכוללת יחידות קצה, מפוחי נחשון דקורטיביים ומערכות מיזוג נסתרות בשיטת המעבה המתועל, פרי פיתוחה של תדיראן (מיוצרים במפעל תדיראן, כחול לבן).

כשותפה עסקית בכירה של חברות בינלאומיות מובילות בתחומן, חטיבת תדיראן אנרג'י מייצגת בישראל מגוון רחב של מותגים מתקדמים וטכנולוגיות חדשניות ומהווה ספקית מועדפת בקרב מוסדות וארגונים בכל מגזרי המשק.

המוניטין המייחד את תדיראן אנרג'י נשען על שילוב אופטימאלי של ידע עשיר, ניסיון רב, הבנה מעמיקה ויכולות טכנולוגיות ואישיות גבוהות של מיטב אנשי המקצוע בתחום, יחד עם תפיסה עסקית מתקדמת ומנעד רחב של מותגים מובילים, המאפשרים לחטיבה לספק ללקוחותיה את הפתרונות הטובים, היעילים והמתאימים ביותר לדרישותיהם.

מערך השירות והתמיכה של תדיראן אנרג'י פועל בפריסה ארצית מונה צוות מקצועי ומיומן של מומחים, מהנדסים וטכנאים המספקים ללקוחות החברה מענה מיטבי, תוך הקפדה על סטנדרט גבוה ואיכות בלתי מתפשרת.

עמוד המוצרים שלנו מפרט את מגוון המותגים והפתרונות בתחום האנרגיה שחטיבת תדיראן אנרג'י מציעה ללקוחותיה במגזר המוסדי התעשייתי והפרטי, לצד תועלות שניתן להפיק מהשימוש במערכות.

 .ההתייעלות האנרגטית בעלת חשיבות עליונה בעולם כולו וגם בישראל. הצורך להפחית את צריכת האנרגיה משתלב במגמה העולמית של שימור הסביבה. חטיבת האנרגיה בקבוצת תדיראן מציעה היום טווח רחב של שירותים לתחום העסקי, המאפשר פתרון כולל לביצוע תוכנית התייעלות אנרגטית עם החזר השקעה בזמן סביר. 

חברת תדיראן אנרג'י כיום משווקת את מערכות המיזוג של חברת AERMEC האיטלקית. חברת AERMEC היא אחת החברות המובילות בתחום מערכות המיזוג האוויר . לחברת AERMEC יש פתרונות מגוונים וביעילות גבוהה מאוד למערכות מיזוג אוויר כגון: מערכות עיבוי אוויר או מים עם מדחסים סקרול , בורגי , בורגי אינוורטר , וטורבוקור (מגנטי) . אפשרויות מגוונות כגון : קירור בלבד , קירור חימום , 4 צינורות , 6 צינורות ומשאבות חום. החברה מייצרת יחידות קצה במגוון רחב של אפשרויות כגון: מפוח נחשון נסתר , מפוח נחשון עילי , מפוח נחשון קאסט ועוד. חברת AERMEC מייצרת גם יחידות לטיפול אוויר (יט"א ) מערכות מסוג פקג' וDX . כל מערכות המיזוג של החברה עומדים בתקנים המחמירים של EUROVENT ן AHRI . לחברת AERMEC יש פתרונות יחודיים כגון: יחידות עם תפוקות גבוהות , יעלות גבוהה מאוד ועוד קרא עוד

TOSHIBA VRF

ענקית המיזוג היפנית מתמחה בפיתוח פתרונות פרמיום ומערכות VRF ואינוורטר מתקדמות ויעילות לשימוש ביתי ומסחרי, המשווקות בישראל בלעדית ע"י תדיראן אנרג׳י. במסגרת פעילותה בתחום מיזוג האוויר הקימה Toshiba את המיזם המשותף Toshiba Carrier יחד עם חברת Carrier מקבוצת UTC המובילה בעולם בתחום מיזוג האוויר, ואשר עימה קבוצת תדיראן משתפת פעולה זה 20 שנה. קרא עוד

תדיראן

חברת תדיראן אנרג'י פיתחה מערכת מיזוג אוויר נסתרת בשיטה חכמה וחדשנית Tadiran Inviz. מערכת מעבה מתועל Tadiran Inviz מאפשרת התקנה נסתרת של מעבה ושומרת על החיצוניות של הבניין ולשלמות אדריכלית . אפשרות להתקין את המעבה גם בתוך גג רעפים. פתרון זה מאפשר התקנת יחידות מיזוג אוויר מפוצלות ללא צורך במסתורי כביסה . קרא עוד

לשיחה עם מומחה אנרגיה חייגו עכשיו 03-9283422