✖

שירות לקוחות

✖

ייעוץ בבחירת מזגן

יועץ אנושי
יועץ דיגיטלי לחנות המיזוג חנות חשמל

האוויר נקי יותר עם טכנולוגיית AIR CARE O2

טכנולוגית AIR CARE O2 מהווה פריצת דרך משמעותית בתחום מיזוג וטיהור האוויר.

 

 

מרבית הציבור אינו מודע לכך אך על פי המשרד להגנת הסביבה האמריקאי, האוויר שאנו נושמים בבית מזוהם כמעט פי 5 מהאוויר שבחוץ! למעשה, בהיעדר תחלופת אוויר שמתרחשת באופן טבעי בסביבה הפתוחה שמחוץ לבית, הגוף שלנו חשוף הרבה יותר לגורמים המזהמים בתוך הבית.

לאור העובדות הללו והזינוק בנתוני התחלואה בשנים האחרונות של מחלות לב וריאה, בעיות במערכת העיכול, נזקים קוגניטיביים, דלקות ובעיות נשימה אחרות כלל אינו מפתיע.

טכנולוגיית AIR CARE O2 היא הסנונית הראשונה שמבשרת על בואה של מהפיכה בתחום הטיפול באוויר. לאחר 3 שנות פיתוח, טכנולוגיית  AIR CARE O2 של תדיראן הופכת את החזון למציאות!  מדובר בפטנט בלעדי המאתר ומשמיד כ99.999%  מהווירוסים והחיידקים באוויר.

 

טכנולוגיית  AIR CARE O2 של תדיראן – על מה כל העניין?

בליבה של הטכנולוגיה נמצא התקן חדשני וחכם אשר הופך את הלחות באוויר למי חמצן. מולקולות מי החמצן מתפזרות באוויר החדר, נצמדות לווירוסים ולחיידקים ומחסלות אותם,  ובכך למעשה גורמות לטיהור האוויר שאנחנו נושמים בבית.

האוויר בבית שלנו מכיל מזהמים בלתי נראים וחלקם עלולים ליצור נזק בריאותי לאורך זמן. וירוסים, בקטריות, חיידקים, אבק ומזהמים נוספים שסובבים אותנו בבית, בבית הספר, בעבודה, במכון הכושר הם גורמי תחלואה מרכזיים אליהם אנחנו לא תמיד מודעים.

נתוני הבריאות שנחשפים על ידי ארגוני הבריאות העולמיים מצביעים על שיעורי תחלואה נרחבים כתוצאה ישירה של זיהום האוויר הביתי. בעיות נשימה אצל ילדים ומבוגרים, אלרגיות, מחלות לב וריאה, ואפילו סרטן כולם קשורים באופן כזה או אחר לזיהום האוויר.

"מחוללי הזיהום התוך ביתי למעשה כלואים איתנו בתוך הבית באפקט סינרגי ולכן יוצרים נזק בריאותי מצטבר". כך אומר פרופ' שמואל קיוויתי, מומחה למחלות ריאה, אלרגיה ואימונולוגיה במרכז הרפואי איכילוב.  

למעשה, בהיעדר תחלופת אוויר שמתרחשת באופן טבעי בסביבה הפתוחה שמחוץ לבית, הגוף שלנו חשוף הרבה יותר לגורמים המזהמים בתוך הבית.

.

AIR CARE O2  קו ההגנה הבריאותית שלכם

אנו מבלים 90% מהזמן שלנו במקומות סגורים ולכן חשוב שננשום אוויר נקי.

ד"ר ענת גרינשטיין, נטורופתית ND, מטפלת ומרצה במכללת ווינגייט: "אנחנו מבלים שעות מרובות בתוך חללים סגורים בבית, וחשופים שם לריכוזים גדולים של מזהמים. הזיהום עלול לגרום למחלות וסימפטומים רבים, בהם מחלות ריאה, ברונכיטיס, אסתמה, אלרגיות, כאבי ראש, מיגרנה, בחילות, בלבול, ראייה מטושטשת וחולשה של המערכת החיסונית".

גרינשטיין מוסיפה ואומרת כי  "נשימה של אוויר איכותי, תוך הימנעות מגורמי זיהום אוויר המחוללים מחלות, בהחלט קריטית לשמירה על הבריאות הפיזית והנפשית כאחד".

טכנולוגיית AIR CARE 02 מבית תדיראן פותחה במיוחד כדי לתת מענה לצורך של כולנו באויר רענן ונטול מזיקים. הפטנט הייחודי של תדיראן הוא למעשה התקן קומפקטי שניתן להטמיע בכל מזגני העילית של תדיראן. עובדה זו הופכת אותו לפופולארי, זמין ונוח לשימוש בכל בית או מרחב סגור.

מזגני AIR CARE 02 מבוססים על פילטר אוויר בעל פעולה משולשת, ועל שחרור אקטיבי של יונים לאוויר שמסייעים בנטרול החיידקים ובתחושת רעננות תמידית של האוויר בחלל הביתי.

 

AIR CARE O2 – מה הטכנולוגיה משמידה?

  • ניקיון הבית- משמיד כימיקלים שנפלטים במהלך ביצוע עבודות ניקיון בבית
  • אלרגיה לעונות מעבר ואלרגיה עונתית – משמיד אבקני פרחים, צמחים, חרקים, בע"ח ועוד.
  • אדים בייתים ובישול- נפלטים חומצות חנקן מכריים על גז וכן ריחות בישול.
  • מזהמים בלתי נראים – בבית מצטברים וירוסים וחיידקים משטיחים, כריים וריצוף.
  • הפחתה של כ-999% מהחיידקים, הווירוסים, הבקטריות בחדר.

 

שיטת הטיפול הייחודית תוקפת את המזיקים בחלל החדר עצמו ולא בתוך המזגן ולכן גם משפרת באופן ניכר את איכות האוויר בחלל ולא רק בקרבת המזגן

פעולת טיהור האוויר נמשכת במשך 24 שעות לאחר כיבוי המזגן, להבדיל מטכנולוגיות אחרות בהם מנגנון הטיהור מפסיק עם כיבוי המזגן.

 

בנוסף:

 • התקן אקולוגי וידידותי לסביבה
 • מינימום תחזוקה- מנגנון ניקוי עצמי
 • אינו מצריך שימוש בקפסולות או בדטרגנטים – התקנה חד פעמית של המנגנון

 

 

 

עכשיו הזמן ליהנות מטכנולוגיית AIR CARE O2 במזגני תדיראן בהתאמה אישית,
כדי שגם אצלך ממש בקרוב, אפשר יהיה לנשום אוויר נקי בבית ולהרגיש הכי בטוח »

 

TADIRAN TAKE CARE OF THE AIR YOU BREATHE