• המותג המוביל את ענף המיזוג בישראל. מותג ותיק ואיכותי המציע מגוון רחב של פתרונות מיזוג אוויר המספקים מענה אמיתי ונכון לתנאי האקלים הארץ ישראלי בכל חלל, החל. מחדר שינה ועד לחללים תעשייתיים גדולים.

   

  מגוון המוצרים כולל: מזגנים עיליים, מזגנים רצפתיים, מזגנים מיני מרכזיים ומזגנים בטכנולוגיית האינוורטר והמולטי אינוורטר. למזגני תדיראן תו תקן ישראלי עם אחריות ושירות של תדיראן.

 • אמקור, מותג המהווה מאז ומתמיד שם נרדף לאמינות חסרת פשרות, יציבות וחוזק, המותג האיכותי מציע מגוון רחב של מוצרי חשמל בדגש על עיצוב וכן ליין שלם של מוצרים משלימים למטבח במבחר צבעים.

   

  קולקציית המוצרים של אמקור משלבת שימוש בטכנולוגיות מתקדמות עם הנדסת אנוש ייחודית, כל זאת מתוך הכרת המשתמש הישראלי והבנת צרכיו.

  בקטגוריית המקררים הפכה המילה אמקור כבר מזמן לשם נרדף למקרר איכותי, חזק ואמין ולכן לא הפתיע שהמותג זכה זו השנה התשיעית בקטגוריית המקרר הטוב ביותר ב"מבחן של המדינה".

 • לחברת קריסטל עבר ארוך ומוכר בישראל. האימהות שלנו, ואפילו הסבתות, זוכרות בהערכה רבה את האיכות המעולה של מכונות הכביסה ומכשירי החשמל של קריסטל.

   

  יצרנית זו אינה קופאת על שמריה, וממשיכה בפיתוח מוצרים חדשים, עם טכנולוגיה מעודכנת ומותאמת לרוח הזמן, הדרישות והעדפות הצרכנים. בתחום מכונות הכביסה, קריסטל היא סמל של אמינות ומקצועיות ונחשבת לאחת היצרניות המובילות בעולם.

 • ענקית המיזוג היפנית מתמחה בפיתוח פתרונות פרמיום ומערכות VRF מתקדמות ויעילות לשימוש ביתי ומסחרי, ומיוצגת בישראל בלעדית ע"י קבוצת תדיראן.

   

  מהווה כיום חלק מהקונצרן הבינלאומי UTC המוביל בעולם בתחום מיזוג האוויר, עימו קבוצת תדיראן משתפת פעולה זה 20 שנה.

 • תדיראן אנרג'י משווקת בישראל את מערכות Shuangliang במסגרת שותפות שהקימה יחד עם חברת זוקו (קטרפילר) לאספקת פתרונות מתקדמים למיזוג אוויר וייצור חשמל מבוססי טכנולוגית ספיגה.

   

  מיזוג אוויר בטכנולוגיית ספיגה פועל על אנרגיית חום, בשונה ממיזוג האוויר הקונבנציונלי, המבוסס על אנרגיה מכאנית.

 • חברת Aermec Air Conditioning הינה המובילה באיטליה ובין המובילות בעולם בתחום פתרונות מיזוג האוויר.

   

  המערכות של Aermec מאופיינות ברמות תפוקה ויעילות גבוהות מאוד ועומדות בתקנים המחמירים של Eurovent ו- AHRI.

 • מערכות Tadicar HLR של Enverid משווקות בישראל ע"י תדיראן אנרג'י ומציעות: פתרון ייחודי להשבחת אוויר חסכון עצום של 30% בהוצאות החשמל והאנרגיה של מתקני מיזוג אוויר