7. התאמה אישית: שליטה ותפעול

7. התאמה אישית: שליטה ותפעול

למה להסתפק רק בנוחות של שלט-רחוק כאשר אפשר לעשות הכל גם מהטלפון הסלולרי? ובכל זאת, למה חשוב לשמור על השלט-רחוק קרוב? עידן חדש של שליטה ונוחות ממוזגת

אם תשאלו 'מהי ההמצאה החשובה ביותר בתחום מיזוג האוויר מאז המצאת המזגן עצמו?', רבים יענו 'המצאת השלט-רחוק'.

כן, היום בו הפסקנו לקום מהכורסה (או מהמיטה) בכל פעם שרצינו להפסיק או לחדש את פעולת המזגן, או לווסת את פעולתו, הוא בוודאי יום גדול לנוחות.

 

היום בעידן המזגן הדיגיטלי, עם תוספי Connect ו-TAC, האפשרויות לשליטה ותפעול מרחוק של המזגן ולהתאמה אישית של פעולת המזגן הן רבות ומגוונות. אנחנו מדברים על עידן חדש של נוחות.

 

אפליקציה סלולרית הופכת את הטלפון לשלט-רחוק

המזגנים של עידן האינטרנט מאפשרים לשלוט בפעולות המזגן ממש מרחוק, מהמשרד, מהחנייה ליד הבית, מבית הקפה או מהסופר - בכל מקום בו אתם מחליטים שצריך להפעיל (או להפסיק) את המזגן, לכוונן את עוצמת הפעולה, לקבוע את הטמפרטורה שתחכה לכם - פשוט שולפים את הטלפון הסלולרי, מפעילים את האפליקציה ואומרים למזגן בדיוק מה לעשות.

 

התאמה אישית בכל חדר בנפרד

המזגנים המתקדמים עם תוספי TAC הופכים כל חדר לסביבה ממוזגת נפרדת בה ניתן ליצור נוחות אקלימית אישית באמצעות שליטה בטמפרטורה הרצויה. במזגני אינוורטר ניתן לשלוט גם בתפוקת המזגן וכך להשיג חסכון משמעותי בחשמל.

 

עידן הענן: התראות תפעוליות באפליקציה

הגיע הזמן לנקות את הפילטר? המזגן הדיגיטלי ישלח לכם הודעה שתזכיר לכם. במקרה של תקלה או אפילו חשש מתקלה, המזגן ישלח הודעה למוקד השירות. במידה וניתן התקלה תתוקן מרחוק, או באמצעות העברת הנחיות אליכם מרחוק. במקרה הצורך יגיע טכנאי.

 

קראו אודות הטכנולוגיות החדשות במזגן שלכם

 

למעשה יש לכם 3 דרכים לשלוט בפעולתו של מגזן מתקדם: יחידת השליטה בחדר, השלט-רחוק והטלפון הסלולרי.

 

שליטה מהטלפון - לא רק מרחוק

הבשורה של שליטה באמצעות הסמארטפון היא אמנם היכולת לשלוט במזגן ממש מרחוק, אבל שוחרי נוחות מובהקים (המפונקים) יוכלו לציין יתרון נוסף, פחות מהפכני אבל לא פחות מפנק - היכולת לשלוט במזגן באמצעות הטלפון לא רק מרחוק.

הנה תסריט קלאסי: התיישבתם על הכורסא מול הטלוויזיה והופ בא לכם קצת יותר קור. אבל שוד ושבר, שכחתם את השלט-רחוק על השידה או במטבח. ממש אין לכם חשק לקום אליו.

את הטלפון בטח לא השארתם על השידה או במטבח, אז אין צורך לקום לקחת את השלט-רחוק של המזגן.

 

 

להורדת האפליקציה לטלפון או טאבלט:

מכשירי אנדרואיד ב-Google Play  ***  מכשירי אפל ב-Apple Store

 

אז למה חשוב לשמור על השלט-רחוק קרוב?

כאשר אתם בבית רצוי, וגם נוח יותר, לתפעל את המזגן באמצעות השלט-רחוק, שהוא היום כלי עתיר פונקציות. לכן כדאי שהוא יהיה תמיד בהישג יד ללא מאמץ.

אבל הסיבה האמיתית לשמור את השלט-רחוק קרוב היא לא לחסוך סוללה בטלפון, או להשאיר אתכם בשיחה או בגלישה - הסיבה האמיתית היא שהתרמוסטט שמכוון את הטמפרטורה שקבעתם לפי טעמכם, כדי שיהיה לכם הכי נעים, נמצא בשלט-רחוק במזגנים עיליים.

פונקציית iFeel שגורמת למזגן לשמור על התנאים האקלימיים שאתם אוהבים מושפעת מנתוני התרמוסטט בשלט, ואם הוא קרוב באליכם אז המדידה והוויסות מבוצעים לפי התנאים קרוב אליכם.

 

טיפ מהמומחה

אם בביתכם מספר מזגנים שיכולים להיות בשליטה באמצעות אפליקציה, בעת ההתקנה יש להגדיר כל אחד בנפרד ב-WiFi, כאשר האחרים מנותקים מהחשמל. זהו תהליך חד-פעמי; לאחר שהגדרתם כל מזגן תוכלו לשלוט בכל אחד בנפרד באמצעות האפליקציה.

 

 

טיפ מהמומחה

כאשר אתם מקבלים טלפון חדש, אתם כנראה יושבים בסבלנות כדי להכיר את הפונקציות שלנו ולסדר אותו בדיוק לטעמכם. פעם ב-15 שנה אתם צריכים לעשות אותו דבר עם המזגן החדש. הכירו את התכונות, התאימו את הפעולות, נסו את האפליקציה ותיהנו ממיזוג בהתאמה אישית בשיא הנוחות לאורך שנים.