5. חדשנות? תתחברו לעידן המזגן הדיגיטלי

5. חדשנות? תתחברו לעידן המזגן הדיגיטלי

המזגן הבא שלכם יאפשר לכם שליטה מרחוק באמצעות אפליקציה, נוחות אקלימית ייחודית בכל חדר ותקשורת ישירה למוקד שירות. אז מה חשוב לדעת בעידן המזגן הדיגיטלי?

החידושים העדכניים והמלהיבים ביותר בתחום מיזוג האוויר באים, כן, מהעולם הדיגיטלי. המזגן הבא שלכם כבר יהיה מחובר לענן, ויכלול יכולות מתקדמות כמו IoT (האינטרנט של הדברים) ו-WiFi, ויאפשר שליטה ברמה שאולי תיראה לכם דמיונית. ברוכים הבאים לעידן המזגן הדיגיטלי, הדקו חגורות.

 

שתי טכנולוגיות חדשניות כדאי להכיר במיוחד - Connect ו-TAC - משום שהן משפיעות על תהליך בחירת המזגן היום תוך מחשבה על העתיד. לשתי טכנולוגיות אלו יתרון כלכלי. לא חייבים לרכוש אותן מייד, יחד עם המזגן, אלא ניתן להוסיפן למזגן בהמשך. בדיוק, כמו שקונים מכשיר דיגיטלי חכם כגון מחשב או סמארטפון.

 

טיפ מהמומחה

מזגן הוא מכשיר שיכול לשרת אתכם שנים רבות. לכן כדאי לחשוב קדימה בעת רכישת המזגן החדש, ולבדוק האם הוא כולל את כל הטכנולוגיות החדישות ביותר ופתוח לחידושי העתיד.
 

גם Connect וגם TAC הן למעשה תוספים (Add-Ons) המשדרגים את תכונות המזגן, כמו שאפליקציה מרחיבה את תכונות הטלפון החכם ותוכנה מרחיבה את עוצמת המחשב. עיקרון זה של מודולריות הוא לכשעצמו חידוש מהפכני, שהופך את רכישת המזגן לתהליך רב שלבי - בעידן המזגן הדיגיטלי קודם קונים מזגן שמוכן לחידושים הדיגיטליים ואחר-כך מוסיפים את החידושים, בהתאם לצורך ולתקציב.

 

מערכת Connect מחברת את המזגן ישירות למוקד השירות

מערכת Connect מצרפת את המזגן לעידן "הענן" - הטכנולוגיה שמשנה את הדרך בה אנחנו עושים דברים. לדוגמא, היום מנהלים קבצים ומסמכים מכל מחשב (או טלפון) מכל מקום בעולם, כאילו אנחנו בפינת העבודה האינטימית שלנו.

 

באמצעות Connect המזגן מחובר ישירות למוקד השירות, שם עוקבים אחרי תקינות פעולתו ויכולים לזהות פוטנציאל לתקלות לפני שהן מתרחשות. כך ניתן להעביר לבעלי המזגן (אליכם) הנחיות למניעת התקלה, או לשלוח טכנאי שימנע את התקלה. חברות שירות למזגנים יצטרכו להיערך מחדש לכבוד מהפכת השירות (תדיראן מחוייבת כבר היום לטיפול בתקלות תוך 24 שעות).

 

 

שליטה בפעולת המזגן באמצעות אפליקציה בטלפון החכם

אותה מערכת Connect שמובילה מהפכת שירות, מחוללת גם מהפכת שליטה. הלכה למעשה השלט-רחוק נמצא גם אצלכם בסמארטפון, באמצעות אפליקציה, ומאפשר הפעלה וכיבוי מרחוק (למשל, לפני שיוצאים מהעבודה בדרך הביתה) וכיוונון טמפרטורה, עוצמה,טיימר ועוד.

 

מערכת TAC מאפשרת שליטה נפרדת בכל חדר

כל השיקולים בעד מזגן מיני-מרכזי מקבלים משנה תוקף בעידן המזגן הדיגיטלי, כאשר מערכת חדשנית מאפשרת להפוך את המיני-מרכזי למזגן דירתי אמיתי עם שליטה נפרדת בטמפרטורה בכל חדר. במזגני אינוורטר ניתן לשלוט גם בתפוקות.

 

טיפ מהמומחה

תחשבו מודולרי ותוכלו לחסוך. כאשר רוכשים מזגן מתקדם עם אפשרויות הרחבה, לא חייבים ללכת על הכל בבת אחת ואפשר להתקדם צעד-צעד, בהתאם לתקציב הזמין.

 

לפני קנייה: בדקו את התאמת המזגן לעידן הדיגיטלי

  • האם המזגן מותאם לטכנולוגיית Connect המאפשרת מניעת תקלות באמצעות חיבור אונליין למוקד שירות, ושליטה מרחוק באמצעות אפליקציה.
  • האם המזגן המיני-מרכזי מותאם לתוסף TAC שיאפשר לכם לשדרג אותו למזגן דירתי.

 

אם באפשרותכם לרכוש כבר היום גם את המזגן וגם את התוספים - מצויין. אלא שבזכות החדשנות המודולורית, אתם יכולים לרכוש מזגן מותאם ולהוסיף לו את התכונות הרצויות בהמשך. הכי דיגיטלי שיש - המזגן הדיגיטלי.