מפעל תדיראן ומחלקת מחקר ופיתוח

מפעל תדיראן ומחלקת מחקר ופיתוח

דרך ארוכה עשה מפעל תדיראן מראשית הקמתו בשנות ה-60 ועד לשנות ה-2000. בעשורים אלו הצטבר במפעל ידע טכנולוגי רב מערכתי, הצוותים רכשו ניסיון מקצועי, והתוצאה מדברת בעד עצמה: מפעל המזגנים של תדיראן נחשב לאחד המובילים במזרח התיכון, ובעולם כולו.

למוצרי תדיראן מיצוב גבוה ברמה בינלאומית

מפעל תדיראן החל את דרכו בשנות ה-60 בחולון, ובשנת 1980 עבר למשכנו בעפולה, עד היום. כבר ב-1969 עת חברה תדיראן לחברת Carrier למדו הצוותים בתדיראן שיטות פיתוח, ייצור וניהול מהקונצרן הבינלאומי. המזגנים פותחו על פי הדרישות והמפרטים של Carrier, והופצו בצפון אמריקה תחת שם המותג. בתהליכים הללו הוצבו סטנדרטים גבוהים, בהם דבקים בתדיראן עד היום. כיום, מיצובה של חברת תדיראן בעולם המערבי גבוה מאוד. החברה נחשבת לבעלת ידע רב ומתקדם בתחום של מערכות מיזוג אוויר, שליטה מרכזית, מערכת ניהול טמפרטורה, וטכנולוגיות תומכות מזגן הנותנות מענה לצרכים המשתנים של הלקוח. בהשוואה למדינות אחרות בעולם, אגף המו"פ של תדיראן נחשב לאחד מאגפי הפיתוח המתקדמים ביותר. בנוסף, החברה מתמחה בייצור מוצרים חסכניים, התורמים לסביבה ירוקה יותר.

חדשנות ומעוף יצירתי

בעידן המציע חדשות לבקרים שפע של חידושים טכנולוגיים ואפליקציות שונות, יש מחויבות למפעלים וארגונים גדולים להיות עם האצבע על הדופק ולשמור על רוח של חדשנות ויצירתיות. תדיראן עוקבת באדיקות אחר מגמות השוק הבינלאומי, נשארת עדכנית ובעלת מעוף. מקבלי ההחלטות והצוותים באגף המו"פ משתתפים בתערוכות, חברים באיגודי קירור ואנרגיה ירוקה, ועוקבים מקרוב אחר מהלכים של חברות מובילות ביפן בשוק מיזוג האוויר. היות ותדיראן היא החברה המייצגת את טושיבה בישראל, היא עומדת בקשר הדוק עם אגף הפיתוח של החברה ביפן, ומשתתפת בהשתלמויות וכנסים שלה.

מערכות חכמות, אסתטיות וירוקות

בשנים האחרונות פותחו מוצרים ייחודיים ומתקדמים, המהווים פריצת דרך טכנולוגית ברמה עולמית בשוק המזגנים. מערכת המעבה המתועל – Ducted Wind – מיועדת ליישום במגדלי מגורים יוקרתיים או מגדלים לבנייה רוויה, וכן, לשימושי מסחר. ייחודה של מערכת זו הוא במענה לדרישות סביבתיות וכלכליות. מערכת המעבה המתועל, המותקנת בפיר טכני מרכזי ופנימי בבניין, אינה נראית לעין, כך שחזות הבניין נשארת נקייה ואסתטית. בנוסף, המערכת ידידותית לסביבה וחסכנית ביותר, הן ליזמים והן לדיירים: היא מפנה שטחי נדל"ן יקרים, שבעבר נוצלו להתקנת מערכות מיזוג אוויר מרכזיות, ובכך חוסכת ליזם מיליוני שקלים. המערכת חסכנית גם עבור הדייר אשר מחויב רק על פי צריכה ביחידת הדיור שלו.

מערכת משולבת וחסכונית למיזוג וחימום מים

חידוש טכנולוגי נוסף ובלעדי מבית תדיראן הוא המערכת ההיברידית החכמה Aqua Air Inverter – מערכת משולבת למיזוג וחימום מים בחיסכון מרבי. המערכת ההיברידית בטכנולוגיית אינוורטר מאפשרת מיזוג של המבנה, וניתוב האנרגיה הנפלטת מהמזגן לטובת חימום המים, ללא עלויות חשמל נוספות. מערכת זו הינה פתרון אולטימטיבי לבתים, שאינם מצוידים בקולטי שמש. כל מוצרי המפעל של תדיראן עוברים סדרת בדיקות איכות ובקרה קפדניות ומחמירות ביותר, ולכולם תו תקן של מכון התקנים הישראלי ותו האיכות הבינלאומי. מוצרי תדיראן ידועים באיכותם ואמינותם לאורך שנים רבות. הפיתוחים הטכנולוגיים האחרונים ומיצובה הגבוה של החברה, הביאו לכך שבשוק הבינלאומי יש התעניינות גוברת במוצרי החברה.