העגלה ריקה

3 דברים שיש להביא בחשבון בעת קנייה של מערכות טיהור אוויר בתוך מבנים

3 דברים שיש להביא בחשבון בעת קנייה של מערכות טיהור אוויר בתוך מבנים

לכולם מגיע אוויר נקי. הוא משפיע על בריאותנו, על השינה ועל הרווחה הכללית שלנו. איכות האוויר שאנו נושמים היא חיונית, ובכל רחבי העולם אנשים מתחילים להכיר ולקבל את המהות החיונית של איכות האוויר בתוך המבנים.

לאור העובדה, כי ה-EPA מדווח שמזהמי אוויר נמצאים בשיעור גבוה בהרבה בתוך מבנים מאשר מחוצה להם, ברור כי איכות האוויר בתוך המבנים היא סוגיה קריטית. כיוון שאיכות אוויר לקויה מקושרת למספר בעיות בריאות, שיפור האיכות יכול להשפיע במידה רבה על עתיד המשפחה שלכם.

היום יותר מתמיד

בשנה האחרונה, הקורונה וכן וירוסים נוספים שנישאים באוויר הגבירו את המודעות של רבים מאיתנו לאיכות האוויר בתוך מבנים. כולם רוצים לנשום אוויר נקי בבתיהם וכיום אפשרות זו היא ממשית, נגישה, משתלמת כלכלית ומעל לכול… קלה! הנה מה שאתם צריכים לדעת כדי למצוא את הפתרון המתאים עבורכם ועבור המשפחה שלכם

מוצרי איכות אוויר המיועדים לתוך מבנים, כולל מטהרי אוויר ניידים ומערכות טיהור מרכזיות, מסייעים בהפחתת מספר המזהמים הנישאים באוויר שנמצאים בתוך הבית. אבל לאור המגוון הרחב של המוצרים הזמינים, בחירת המערכת הנכונה עלולה להרגיש מסובכת.

3 גורמים חשובים שיש להביא בחשבון בעת חיפוש מערכת איכות האוויר המתאימה לביתכם

  1. מה אתם עושים בבית?

אתם יודעים הכי טוב.

חלקינו חובבי הרפתקאות ואחרים – טיפוסים ביתיים. עבור רבים מאיתנו, ערב רגוע כולל התכרבלות עם הכלב על הספה תוך צפייה בנטפליקס, בעוד שעבור אחרים, הוא כולל אירוח מפגשים קולניים שמלאים בעשן ומזהמים אחרים.

מציאת הפתרון המתאים לאיכות האוויר בתוך הבית משמעותה התעמקות בצרכים האישיים, בדרישות ובהעדפות שלכם. כיוון שהאפשרויות נעות בין סינון קל לסינון כבד במיוחד, השלב הראשון הוא לבחון את הרמה הסבירה של המזהמים הקיימים בביתכם.

מציאת הפתרון המתאים לאיכות האוויר בתוך הבית משמעותה התעמקות בצרכים האישיים, בדרישות ובהעדפות שלכם. כיוון שהאפשרויות נעות בין סינון קל לסינון כבד במיוחד, השלב הראשון הוא לבחון את הרמה הסבירה של המזהמים הקיימים בביתכם.

רמות האלרגנים והמזהמים שקיימות באוויר הבית תלויות במי אתם ובמה אתם עושים בבית; אם אתם מעשנים או שיש לכם חיות מחמד, תזדקקו למערכת חזקה יותר.

בנוסף, גם הגאוגרפיה והטופוגרפיה של האזור שלכם, וכן העיצוב הפיזי של ביתכם, ישפיעו על רמות המזהמים שנמצאים בתוך הבית. אם אתם חיים ליד אזור מיוער עם שריפות יער תכופות, או בבית שמתאפיין בנצילות אנרגיה ושבו אוורור טבעי כמעט אינו אפשרי, גורמים אלה ישפיעו לרעה על איכות האוויר הכוללת בביתכם.

כדי לקבל מושג לגבי איכות האוויר הקיימת בביתכם, תוכלו לרכוש מכשיר ניטור לאיכות האוויר בתוך הבית, שאינו יקר יחסית. פתרונות אלה של בדיקת האוויר בתוך מבנים בודקים בדרך כלל את הרמות של מזהמים כימיים שונים, לחות, חלקיקים ולעתים פחמן חד-חמצני.

  1. האם אתם ישנים טוב?

רובנו נרדמים מול חדשות הערב. אבל האם אתם נהנים משינה איכותית מספיקה? האם השינה שלכם בריאה? עבור רבים מאיתנו, איכות השינה מושפעת לא רק מהמתח והחרדה שחווינו במהלך היום שזה עתה הסתיים או לקראת היום הבא, אלא גם מאיכות האוויר שאנו נושמים במהלך השינה.

איכות השינה משפיעה על חיי היום-יום שלנו, ויש לה נגיעה לכל דבר, החל בביצועים במקום העבודה וכלה בסיכון להתפתחות מחלות מסוימות. לפי שירות הבריאות הממלכתי של בריטניה, אנשים שדיווחו כי הם סובלים מנדודי שינה כרוניים ומבעיות שינה ארוכות טווח נמצאים בסיכון מוגבר לסבול מן הבעיות הבאות:

  • השמנת יתר
  • מחלת לב
  • סוכרת
  • דיכאון
  • תוחלת חיים קצרה יותר

לחלופין, הבטחת שינה מספקת ואיכותית משמעותה, כי אתם בסיכון נמוך יותר למחלות לב וסוכרת וכי תיהנו מן הסתם מרווחה כללית טובה יותר.

מחקר שנערך על ידי האוניברסיטה הטכנית של דנמרק מצא, כי אוורור משופר קשור ישירות לאיכות השינה ולביצועים האקדמיים של הסטודנטים. החוקרים הגיעו למסקנה, כי הגברת שאיבת האוויר הנקי מבחוץ לתוך חדרי השינה באמצעות מערכת ה-HVAC הובילה לתוצאות טובות יותר עבור הסטודנטים. שינה טובה יותר, ביצועים טובים יותר.

לאור העובדה, שרובנו מבלים כמעט שליש מזמננו בחדרי השינה, ההשקעה בטכנולוגיה לטיהור האוויר לחדר השינה צריכה להיות בעדיפות עליונה.

  1. כמה זמן יש לכם כדי להתעסק באוויר נקי?

כמעט כל מוצרי איכות האוויר המכניים והאלקטרוניים המיועדים לתוך מבנים זקוקים לתחזוקה ידנית סדירה על מנת שיישארו במצב פעולה תקין. אם לא תחליפו או תנקו את המסננים שלכם, אתם יכולים לצפות שהחימום והקירור יארכו זמן רב יותר, יגרמו לאוויר מעופש יותר ויפגעו באופן כללי באיכות האוויר בתוך הבית.

מסנני אוויר אלקטרוניים חווים צניחה משמעותית ביעילותם אם אינם עוברים ניקוי יסודי לפחות פעם בחודש. מומחים רבים ממליצים לנקות אותם בתדירות של פעם בשבועיים, להבטחת יעילות מרבית.

מוצרים מכניים לאיכות האוויר לוכדים חלקיקי אוויר במסננים שעלולים להיחסם בקלות, אם לא יוחלפו לעתים קרובות. אנשים הסובלים מאלרגיות ואסטמה יצטרכו להחליף את המסנן שלהם מדי 30-60 יום לתוצאות מיטביות.

האם יש לכם את היכולת לעמוד בכך? האם יש לכם מרחב נפשי או אנרגיה רגשית להוסיף ניקוי ותחזוקה של מסננים ללוח הזמנים שלכם?

אם התשובה היא "אהמ, לא תודה", פתרון TADIRAN AIROW של תדיראן – מוצר איכות האוויר מסוג PLUG&PLAY – עשוי להתאים לכם. הוא מבוסס על מנגנון מוגן פטנט לניקוי עצמי ואינו מצריך תחזוקה. אין כל צורך לפנות לטכנאי לצורך בדיקה שנתית או להתמודד עם הטרדה של החלפה או שינוי של חלקים. אף פעם.

רכיב TADIRAN AIROW משתלב בקלות ברוב מערכות המיזוג הקיימות, כך שהוא למעשה פתרון טיהור אוויר אידאלי למערכות HVAC. מטהרי אוויר מרכזיים רבים הם מגושמים ותופסים שטח גדול, אבל פתרון הPLUG&PLAY של תדיראן נסתר מן העין – ומן המחשבות.

אם ברצונכם לקבל מידע נוסף אודות המערכות הטובות ביותר לאיכות האוויר בבית, צרו קשר! נשמח להדריך אתכם במציאת המוצר המתאים, שישפר את איכות האוויר בביתכם.

✖

שירות לקוחות

✖

ייעוץ בבחירת מזגן

יועץ אנושי
יועץ דיגיטלי לחנות המיזוג