העגלה ריקה

שימוש במי חמצן לאיכות אוויר משופרת בתוך מבנים

שימוש במי חמצן לאיכות אוויר משופרת בתוך מבנים

למדו כיצד כימיקל ביתי נפוץ זה יכול לטהר את האוויר שאתם נושמים.

אם השתמשתם אי פעם במשחת שיניים מלבינה, או השתמשתם בחומר חיטוי לפצע, הרי שהפקתם תועלת מיכולותם של מי חמצן.

תרכובת חומצית מתונה זו נמצאת בשימוש בשלל דרכים מדי יום. היא ידועה כחומר ניקוי מעולה ולמעשה כולם – החל מהורים שמקרצפים את האמבטיה וכלה במנתחים שמחטאים מכשירים – מהללים את יכולותם של מי החמצן. אבל האם ידעתם, שתרכובת זו יכולה גם לשמש לשיפור האוויר שאנו נושמים בבית?

המשיכו לקרוא כדי לגלות כיצד תוכלו לשפר את איכות האוויר בבית באמצעות מי חמצן.

מה החשיבות של איכות האוויר בתוך מבנים

כולנו עברנו את זה – אתם יושבים בנחת בבית ונרגעים, כאשר פתאום לוכדת את מבטכם פינה מבולגנת. ייתכן שמדובר בכלים מלוכלכים בכיור או בערימת כביסה שנמצאת בפינה. אתם נאנחים, מוסיפים את הערמה המבולגנת לרשימת המטלות שלכם ובסופו של דבר מגיעים לשלב הסידור והניקוי. אבל יש תחום אחד בניקיון הבית שממנו אנו נוטים לרוב להתעלם, משום שהוא אינו גלוי לעין הבלתי מזוינת – טוהר האוויר שאותו אנו נושמים.

לפי ה-EPA , האוויר שאנו נושמים בתוך מבנים מזוהם בדרך כלל פי 2 עד 5 ביחס לאוויר שבחוץ. בתוך מבנים ניתן למצוא בריכוז גבוה הכול מכול – החל בווירוסים, דרך עובש וכלה בחיידקים.

למרבה הצער, הביטוי "רחוק מהעין, רחוק מהלב" נכון לגבי רבים מאיתנו. ייתכן שמסיבה זו מעולם לא חשבתם על איכות האוויר בתוך הבית, אבל העובדה היא, שהאוויר שאתם נושמים בבית משפיע במידה רבה על רווחתכם הכוללת.

  •  המוסד הלאומי לחינוך סביבתי מדווח, כי הסיכונים הנלווים לאיכות אוויר לקויה כוללים:
  • תגובות אלרגיות
  • עייפות
  • כאבי ראש
  • צפצופים בנשימה
  • בעיות נשימתיות

מעבר לכך, מחקר של האוניברסיטה הטכנית של דנמרק מצא, כי לאיכות האוויר יש השפעה משמעותית על איכות השינה שלנו – היא חשובה בדיוק כמו הטמפרטורה, התאורה והרעש בחדר! החוקרים גילו, לעומת זאת, כי איכות אוויר ירודה הובילה לשינה לקויה אשר גרמה לביצועים גרועים במבחנים קוגניטיביים שנערכו ביום המחרת.

החדשות הטובות הן, שמערכות טיהור אוויר המבוססות על מי חמצן יכולות לסייע בשיפור איכות האוויר בתוך מבנים.

מהו בדיוק מי חמצן?

האמינו או לא, אבל מי חמצן שונה מ-H2O (מים) בעצם כך שיש בו מולקולת חמצן עודפת אחת בלבד. מולקולת החמצן הנוספת הזו הופכת את מי החמצן למחמצן – חומר שיוצר תגובה כימית, שבמסגרתה הוא מקבל אלקטרונים מחומר אחר.

ה-CDC מסביר, כי מי חמצן פועלים על ידי ייצור רדיקלים חופשיים הרסניים מסוג הידרוקסיל, אשר מנטרלים את הליפידים בממברנות, הדנ"א ורכיבי תא חיוניים נוספים בתוך המזהמים. מסיבה זו, מי החמצן מוגדרים כתרכובת בעלת תכונות עוצמתיות של קטל חיידקים, בקטריות, וירוסים ופטריות.

אחד הדברים המדהימים בנוגע למי חמצן היא העובדה, כי הם נחשבים כחומר בטוח ועדין, למרות חוזקו ויעילותו. כפי שהוכח על ידי השימוש שנעשה בו בפריטים כמו מי פה ומשחות שיניים, כמויות קטנות של מי חמצן מחסלות מזהמים מבלי להוות סיכון למבוגרים, ילדים או חיות מחמד. ניתן אפילו להשתמש בו במערכות טיהור אוויר ביתיות!

מי חמצן לאיכות אוויר בתוך מבנים

מי חמצן מיוננים יעילים במיוחד בטיהור מזהמים שנישאים באוויר. למרבה העניין, הוא קיים גם בטבע. הזדמן לכם פעם לצאת החוצה לאחר סופת ברקים ולהתפעל מן הריח הרענן באוויר? הסיבה לכך היא מי חמצן מיוננים. השילוב של מים, שמש וברקים יוצר באופן טבעי כמויות ניכרות של מי חמצן, אשר מטהרים ומנקים את האוויר.

אבל כיום יש דרך שמאפשרת לשלב את הקסם הזה ביחידת מיזוג האוויר שלכם. פתרון PLUG&PLAY   לטיהור האוויר באמצעות מי חמצן הוא דרך מעולה, שמבטיחה כי תיהנו בביתכם מן האוויר הנקי ביותר. פתרון TADIRAN AIROW של תדיראן משתלב בקלות ביחידת ה-HVAC  הקיימת, והופך באופן מידי את המזגן שלכם למטהר אוויר פעיל.

הרכיב, שמשתמש במולקולות מים אשר כבר קיימות באוויר, ממיר את ה-H2O למי חמצן. שהינו חומר טיהור יעיל במיוחד; בבדיקות מעבדה הרשומה ב-FDA, הוכח כי TADIRAN AIROW קוטל וירוסים, חיידקים ועובש בשיעור של עד 99.999%.

אם ברצונכם לקבל מידע נוסף אודות פתרון הטיפול באוויר המבוסס על מימן על-חמצני לאוויר איכותי בביתכם, צרו קשר איתנו! נשמח להדריך אתכם בחיפוש, להראות לכם כיצד הפתרון עובד וליהנות מנשימה של אוויר איכותי ביחד.

✖

שירות לקוחות

✖

ייעוץ בבחירת מזגן

יועץ אנושי
יועץ דיגיטלי לחנות המיזוג