העגלה ריקה

רגע לפני תחלואת החורף, גם המסגרות החינוכיות דואגות לאוויר שהילדים נושמים

רגע לפני תחלואת החורף, גם המסגרות החינוכיות דואגות לאוויר שהילדים נושמים

טכנולוגיית טיהור האוויר של תדיראן – TADIRAN AIROW  מחוללת מהפכה באיכות האוויר בחללים סגורים בהם שוהים ומבלים ילדים

רובנו מתעלמים מאיכות האוויר בחללים סגורים, אך היא ממלאת תפקיד מכריע בשמירה על סביבה בריאה, במיוחד בחללים בהם שוהים ילדים. מחקר של הסוכנות האמריקנית להגנת הסביבה (EPA) מצא כי חללים סגורים, מזוהמים פי 5 יותר מהאוויר בחוץ. וירוסים, חיידקים ועובשים הנישאים באוויר עלולים לגרום לזיהומים ומחלות שעלולים להחמיר ולהפוך לכרוניים. מתוך הכרה בכך, בעלי עסקים רבים המספקים שירות לילדים, מאמצים מערכות לטיהור אוויר. טכנולוגיית טיהור האוויר  TADIRAN AIROW נמצאת בחוד החנית של הטכנולוגיות החדשניות בתחום ומתאימה במיוחד עבור קהל של ילדים להם קיימת רגישות גבוהה לאיכות האוויר במקום בו הם נמצאים.

הגננת סיגל ארגמן, מ"גן סיגן" בכפר הירוק, בחרה להתקין בגן שלה את הטכנולוגיה החדשה של תדיראן. "אני מאמינה שניהול גן ילדים כרוך בלקיחת אחריות על כל היבטי התפתחות הילד, כולל סביבה בטוחה, תזונה נכונה ואוויר נקי" אמרה סיגל. גם ההורים לילדים בגן התלהבו מהטכנולוגיה החדשה. עינת בהגלי, אם לשלוש בנות, מספרת כי ראתה את השינוי בסביבת הגן מאז התקנת המערכת. "בהתחלה כשסיגל עדכנה על ההתקנה של המערכת של תדיראן לא הבנתי את המשמעות של הדברים אבל עם הזמן הבנו שזה בא לידי ביטוי בימי העבודה שלנו, בשקט ובילדים לא חולים. בסופו של דבר שאתה כהורה יודע שהילד שלך במקום בטוח, מוגן, אהוב, ונושם אוויר נקי, בריא יותר. זה שווה הכל", היא אומרת.

גם מריאור שחר, הבעלים של משחקיית "מאמיס" בכרכור, התקינה את הטכנולוגיה של תדיראן לשיפור איכות האוויר בג'ימבורי שהקימה. "יש כל מיני חסרונות למשחקיות הומות", היא אומרת. "יש בלאגן, יש לכלוך, במיוחד במקומות שיש ילדים שהמערכת החיסונית שלהם עדיין לא בשלה לגמרי, הם מכניסים הכל לפה, נוגעים עם הידיים", היא אומרת. "שמעתי על המערכת הזאת שמטהרת את האוויר וזה מבחינתי הרבה יותר שווה מעוד איזה מתקן פה בגיבורי. אני ממש בגאווה מספרת את זה להורים, ואני יודעת שהם מגיעים לפה הרבה יותר בראש שקט".

תדיראן פיתחה את טכנולוגיית  TADIRAN AIROW לטיהור אוויר בחללים סגורים במשך שלוש שנים, והשקיעה בפיתוח למעלה מ-50 מיליון שקל. המערכת, שמותקנת באמצעות מכשיר קטן המתחבר למזגן, מסייעת בהפחתה של עד 99% בריכוז החיידקים, העובשים והווירוסים באוויר, לרבות נגיף הקורונה, ותוך 90 דקות מרגע הפעלת המזגן. המוצר ניתן להתקנה בקלות ושומר ביעילות על איכות האוויר על ידי טיהור האוויר ממזהמים ביולוגיים, תוך הבטחת בריאותם של השוהים בחללים סגורים.

אי אפשר לזלזל בחשיבות איכות האוויר בחללים בהם נמצאים ילדים. טכנולוגיית טיהור האוויר TADIRAN AIROW מציעה פתרון אמין ויעיל, המסייע לשמור על בריאותם ורווחתם של הילדים בגני ילדים, חדרי משחקים וחללים סגורים אחרים כך שיותר ויותר בתי עסק גילו את היתרון בהתקנת המערכת ואימצו את הטכנולוגיה. כחלק מחזונה של תדיראן לאפשר סביבת חיים בריאה, היא הגדירה את התפקיד של המזגן מחדש והופכת את העולם למקום בטוח ובריא יותר עבור כולם, ובעיקר עבור ילדנו.

 

✖

ייעוץ בבחירת מזגן

יועץ אנושי
יועץ דיגיטלי לחנות המיזוג