העגלה ריקה

מהו פתרון TADIRAN AIROW וכיצד הוא פועל?

מהו פתרון TADIRAN AIROW  וכיצד הוא פועל?

אם אתם כמו רוב האנשים, סביר להניח שלא הקדשתם מחשבה רבה לאוויר שאתם נושמים על בסיס יומיומי עד לפרוץ המגיפה. אף על פי שפתוגנים נישאים באוויר היו קיימים מאז ומתמיד, הידיעה כי מחלות יכולות להתפשט דרך טיפות זעירות שנישאות באוויר הפכה לפתע למוקד עניין עצום, תוך הגברת המודעות הציבורית לנושא איכות האוויר. החדשות הטובות הן, שאינכם צריכים לחיות בחשש מן התוצאות של נשימת אוויר מזוהם – קיימים פתרונות טיהור מתקדמים שיכולים לסייע במיתון הסיכונים הקשורים במחלות שמועברות דרך האוויר.

פתרון TADIRAN AIROW מבוסס על טכנולוגיה יעילה  במיוחד, המאפשרת נטרול של מזהמים שנישאים באוויר. הוא יכול להפחית בצורה משמעותית את הנוכחות של חיידקים, נבגי עובש וכן, אפילו וירוסים כמו קורונה, אשר ממשיכים לרחף בחלל החדר.

המשיכו לקרוא כדי לקבל מידע נוסף אודות מערכות טיהור אוויר ומהפכת ה TADIRAN AIROW

ניווט בעולם המכשירים לטיהור אוויר

מונח כוללני זה מתייחס למגוון רחב של מערכות, שבהן ניתן להשתמש כדי לשפר את איכות האוויר בתוך מבנים. ניתן לחלק את מכשירי טיהור האוויר לשתי קטגוריות עיקריות, אשר מתארות היכן הן ממוקמות וכיצד הן פועלות.

  • טכנולוגיות לטיהור האוויר מרכזיות לבית הם מכשירים נייחים, אשר ממוקמים ישירות ביחידת ה-HVAC. הם משמשים כמערכת מרכזית לטיהור אוויר, אשר פועלת בבית כולו.
  • טכנולוגיות לטיהור האוויר ניידות הם יחידות ניידות, אשר מתפקדות בדרך כלל כמסנן וכמאוורר, ויכולות לפעול בחדר אחד בכל רגע נתון.
  • טכנולוגיות לטיהור האוויר מכניות דוחפות את האוויר דרך מסנן כדי ללכוד מזהמים. מסננים מסוימים הם פשוטים וכוללים חורים גדולים יחסית, שיעילים בהרחקת מזהמים גדולים שנישאים באוויר. מטהרים מכניים אחרים משתמשים במסנני HEPA, אשר מיועדים ללכוד קשקשים זעירים של חיות מחמד, עשן וחלקיקי אבק.
  • טכנולוגיות לטיהור האוויר אלקטרוניות משתמשים במסננים אשר פולטים מטען אלקטרוסטטי. המטען גורם לחלקיקים הנישאים באוויר להיצמד ללוחיות שנמצאות בתוך המכשיר. טכנולוגיה לטיהור האוויר זו עשויה להזדקק לניקוי פנימי סדיר.

מוצרי איכות אוויר נוספים בתוך מבנים כוללים טכנולוגיות לטיהור האוויר מבוססות UV, אשר משתמשים באור אולטרה-סגול קצר גל (אור UV-C) לצורך חיסול מזהמים נישאים באוויר, וכן טכנולוגיות לטיהור האוויר המבוססות על פחם פעיל.

הכירו את פתרון TADIRAN AIROW

פתרון TADIRAN AIROW מבוסס על טכנולוגיה לטיהור האוויר שעולה בהרבה על הפרדיגמה הסטנדרטית של פתרון אלקטרוני לעומת מכאני. מערכת TADIRAN AIROW של תדיראן משתמשת בטכנולוגיה מוגנת פטנט, אשר הופכת את חלקיקי המים שכבר קיימים באוויר למי חמצן מטהר יעיל במיוחד.

מי חמצן הינם תרכובת בטוחה, שקיימת בשלל חומרים, החל ממשחות שיניים מלבינות וכלה בחומרי חיטוי נפוצים. חשבו עליו כעל כלי נשק סודי עבור מערכת ה-HVAC שלכם – בניגוד למסננים מסורתיים, אשר לוכדים את המזהמים ותו לא, מי חמצן יכולים ממש לנטרל את הפתוגנים הנישאים באוויר כמו וירוסים וחיידקים.

לפי ה-CDC, מי חמצן מייצרים רדיקלים חופשיים הרסניים מסוג הידרוקסיל, אשר מנטרלים את הליפידים בממברנות, הדנ"א ורכיבי תא חיוניים נוספים בתוך המזהמים. הרשות הממשלתית מסווגת את מי החמצן כתרכובת עוצמתית המשמשת לקטל חיידקים, פטריות ווירוסים.

להבין את טכנולוגיית טיהור האוויר TADIRAN AIROW

TADIRAN AIROW מפרקת את  O2 לשני אטומים נפרדים של O באמצעות זרם חשמלי. אטומי ה-O החופשיים משתלבים עם מולקולותH2O שנמצאות באופן טבעי באוויר והופכות אותן ל-H2O2 (מי חמצן). מי החמצן מתפזרים בחלל האוויר הממוזג באמצעות התקן ה-AIROW שמוטמע במזגן, ומטהרות את האוויר. 

כיוון ש-TADIRAN AIROW הוא פתרון מסוג PLUG&PLAY אשר משתלב בתוך כל יחידת HVAC קיימת, מי החמצן מתפזרים ועוברים בסירקולציה ברחבי הבית, דרך מיזוג האוויר. בניגוד לטכנולוגיות סינון פסיביות, מי החמצן מטהרים ומנקים את האוויר באופן פעיל.

כשמדובר בחיטוי באמצעות מי חמצן, גם כמות קטנה משפיעה מאוד. TADIRAN AIROW יוצר כמות קטנה אך עוצמתית של התרכובת, בשיעור של עד15ppb  שנמוך פי 50 מן הכמות המוכרת כבטוחה לחשיפה של בני אדם.

בבדיקות מעבדה הרשומה ב-FDA, הוכח כי המערכת קוטלת וירוסים, חיידקים ועובש בשיעור של עד 99.999%. ירידה דרמטית זו בספר הפתוגנים הנישאים באוויר שמרחפים בחלל הבית יוצרת הגנה משמעותית עבורכם ועבור יקיריכם. אל תהססו לנשום לרווחה!

אם אתם מעוניינים במידע נוסף אודות מטהרי TADIRAN AIROW, אודות האופן שבו מי חמצן יכולים לנטרל פתוגנים וחיידקים שנישאים באוויר, או במידע נוסף אודות טכנולוגיות לטיהור האוויר, צרו קשר עמנו כאן בתדיראן. נשמח להדריך אתכם בחיפוש.

✖

שירות לקוחות

✖

ייעוץ בבחירת מזגן

יועץ אנושי
יועץ דיגיטלי לחנות המיזוג