העגלה ריקה

כיצד איכות אוויר בתוך מבנים חוסכת כסף בכל הנוגע לעלות בעלות כוללת

כיצד איכות אוויר בתוך מבנים חוסכת כסף בכל הנוגע לעלות בעלות כוללת

אוויר נקי תורם מעבר לבריאות בלבד – הוא גם יכול להעניק חיסכון משמעותי בחשבון החשמל.

החל מאיכות שנת הלילה ועד לחומרת האלרגיות העונתיות שלכם, שלל היבטים של חיי היום-יום מושפעים מאיכות האוויר שאתם נושמים. רובנו יודעים, שאיכות אוויר טובה חשובה לרווחה הכללית וכי עלינו לנשום אוויר נקי, כדי שהמוח והגוף יוכלו לתפקד בצורה מיטבית.

ידוע גם כי איכות אוויר גרועה – ביטוי שעשוי לעורר דימויים של מפלטי רכב וארובות עשן של מפעלים – קשורה בסיכונים בריאותיים חמורים. אבל ייתכן שתופתעו לדעת, שהאוויר שבתוך ביתכם מזוהם בדרך כלל פי 2 עד 5 ביחס לאוויר שבחוץ. כאשר חודשי הקיץ הלוהטים גורמים לרבים מאיתנו לבלות יותר זמן בבית, איכות אוויר טובה בתוך מבנים הופכת חיונית עוד יותר.

החדשות הטובות הן, שאיכות אוויר מצוינת בתוך מבנים תורמת מעבר לבריאותכם בלבד – היא גם יכולה להקל מאוד על הארנק! צמצום של זיהום האוויר בתוך הבית יכול לתרום לנצילות אנרגיה מוגברת ולהקטנת חשבונות החשמל. למדו כיצד שמירה על איכות אוויר מצוינת בתוך מבנים יכולה לסייע לכם לחסוך כסף בכל הנוגע לעלות הבעלות הכוללת של הבית.

איכות אוויר ירודה בתוך מבנים: איום בלתי נראה

סחרחורות, תסמיני אלרגיה מוגברים, עייפות, ריאות מודלקות ואפילו סיכון מוגבר למחלות לב חמורות הן רק כמה מן הסכנות שצוינו על ידי ה-EPA בהקשר עם איכות אוויר ירודה.

בעיות אלה יכולות להשפיע גם על תחומי חיים נוספים. תחושה תמידית לא טובה יכולה להשפיע באופן שלילי על הביצועים בבית הספר או בעבודה. אלרגיות קשות יכולות לגרום לנדודי שינה וחוסר שינה מוביל לסיכונים בריאותיים רבים נוספים.

אחת הסיבות שבגינה המודעות לשמירה על איכות האוויר בתוך מבנים לוקה בחסר היא העובדה, שמעצם מהותה מדובר בבעיה בלתי נראית. בניגוד להיבטים אחרים של תחזוקת הבית, ניתן בקלות לשכוח או להתעלם מניקיון האוויר הביתי.

אבל מלבד הסיכון הבריאותי הפוטנציאלי, לאיכות אוויר לקויה בתוך הבית יש השפעה שלילית נוספת – חשבונות חשמל ועלות בעלות גבוהים יותר עבור הבית.

העלויות הנסתרות של זיהום האוויר בתוך מבנים

מלבד העובדה שצריכת חשמל נמוכה יותר טובה לארנק שלכם, היא גם מיטיבה עם כדור הארץ. לפי ה-American Council for an Energy Efficient Economy, צמצום השימוש בחשמל מוביל לכמויות קטנות יותר של דלק מאובנים שנשרפות במפעלי האנרגיה, וכן תומך ביציבות האקלים. שיפור איכות האוויר בתוך הבית היא דרך לחיים ירוקים יותר, שכן הגברת נצילות האנרגיה של הבית מובילה לצריכת אנרגיה מופחתת.

כיצד מערכות טיהור אוויר בתוך מבנים יכולות לסייע

מערכות טיהור אוויר בתוך מבנים יכולות לסייע בשיפור איכות האוויר בתוך הבית, להקטין את צריכת האנרגיה של הבית ולספק לכם וליקיריכם אוויר נקי יותר. מערכות טיהור אוויר המותקנות בתוך הבית, כולל מטהרי אוויר למערכות HVAC, טובות לכדור הארץ, לבריאותכם וגם לארנק שלכם.

תוכלו לשפר את איכות האוויר בתוך הבית באמצעות מערכת מיזוג אוויר עם טכנולוגיה לטיהור האוויר שמתווספת למערכת. TADIRAN AIROW של תדיראן משתלב בקלות ביחידה הקיימת שלכם והופך את המזגן הסטנדרטי למכשיר לטיהור אוויר פעיל.

מערכת TADIRAN AIROW ממירה מולקולות מים אשר כבר קיימות באוויר למי חמצן, אשר מנטרל באופן פעיל מגוון רחב של מזהמים נפוצים שנישאים באוויר. בבדיקות מעבדה הרשומה ב-FDA, הוכח כי TADIRAN AIROW קוטלת וירוסים, חיידקים ועובש בשיעור של עד 99.999%.

אם ברצונכם לקבל מידע נוסף אודות מערכת טיהור האוויר הטובה ביותר, שתבטיח כי אתם ויקיריכם תנשמו את האוויר הנקי ביותר האפשרי, צרו קשר איתנו! נשמח להדריך אתכם בחיפוש ולסייע לכם באיתור הפתרון הטוב ביותר לחיים ירוקים ולחיסכון בחשבון החשמל.

✖

שירות לקוחות

✖

ייעוץ בבחירת מזגן

יועץ אנושי
יועץ דיגיטלי לחנות המיזוג